Golkiper Manchesteru United, David de Gea, przyznał, iż nie może doczekać się pracy pod wodzą nowego menadżera Czerwonych Diabłów. Hiszpan powróci do klubu po zakończeniu Mistrzostw Europy do lat 21.
» David de Gea odnosi sukcesy nie tylko w klubie, ale także w młodzieżowej reprezentacji kraju
- Odejście Fergusona było dla nas wszystkich zaskoczeniem. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, iż powrót do treningów i praca pod wodzą nowego szkoleniowca będzie przyjemnością - argumentuje młody Hiszpan.
22-latek spędził dotychczas na boisku każdą minutę podczas młodzieżowych Mistrzostw Europy. W tym czasie dwa razy zachował czyste konto i razem z kolegami awansował do półfinału rozgrywek.
- To było bardzo ważne. Jesteśmy już w półfinale i to napełnia mnie wielkim szczęściem. W tej fazie turnieju w grze pozostają już tylko najlepsze ekipy. Nasi rywale prezentują znakomite umiejętności, a zatem konfrontacja z nimi będzie niezwykle trudna - powiedział De Gea.
- Mamy za sobą dwa trudne starcia i na szczęście udało nam się awansować dalej. Jestem bardzo zaskoczony tym, że Anglicy pożegnali się z turniejem. Oczekiwałem, że zajdą dużo dalej. To jednak jest futbol i czasem takie rzeczy się zdarzą - podsumował bramkarz United.
Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.
Komentarze (9)
Klimaa: Każdy z niecierpliwością czeka na początek pracy Moyesa w klubie. Jest ekscytacja i pewnie jakiś mały strach. Ale jestem przekonany że Szkot sobie poradzi.
atos1987: A ja mam dziwne ściskanie w klatce piersiowej kiedy gdzieś czytam coś o United i nagle "szkoleniowiec United David Moyes...." chyba prędko nie obudzę się z tego co się stało 8 maja...
dizik1989: A ja mam nadzieję, że doczekamy też ery DDG w barwach United. Że nie skuszą go żadne Realy czy Barcelony w i będzie bronił u nas conajmniej 10 najbliższych lat.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.