Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Oceny pomeczowe: United vs Chelsea

» 5 maja 2013, 22:05 - Autor: Bart - źródło: Sky Sports, Goal.com
Czerwone Diabły nie zrobiły dzisiaj wrażenia, zarówno na kibicach jak i dziennikarzach podczas starcia z Chelsea na własnym stadionie. Okiem ekspertów najlepiej wypadli dzisiaj Nemanja Vidić oraz Phil Jones. Ciężko jednak dopatrzyć się wielu pozytywów w niedzielnym starciu z The Blues.
Oceny pomeczowe: United vs Chelsea
» Serb był dzisiaj ostoją defensywy United
Anders Lindegaard
Zaliczył kiksa podczas wybicia górnej piłki od Maty w pierwszej fazie spotkanie. Nie wyglądał zbyt pewnie w walce o wysokie dogrania. Dobrze obronił strzał Oscara, kierując go na słupek. Mógł spisać się nieco lepiej przy golu, jednak piłka była odbita od Jonesa.
Sky Sports: 5 Goal.com 2.5/5

Rafael da Silva
Dobrze wychodził do przodu i sprawiał Cole'owi wiele problemów. Solidny w obronie, zaliczył wiele ważnych interwencji. Głupia czerwona kartka za kopnięcie Luiza w końcówce meczu.
Sky Sports: 5 Goal.com 2.5/5

Patrice Evra
Nie potrafił wychodzić do ataku tak często, jak potrafi. Wniósł sporo do ogólnej oceny defensywy United.
Sky Sports: 6 Goal.com 2.5/5

Phil Jones
Poślizgnął się, co dało The Blues dogodną okazję do strzelenia gola, którą zmarnował Moses fatalnym uderzeniem. Poza tym spisywał się bardzo dobrze w obronie, wygrywał swoje pojedynki główkowe. Również nieźle przebijał się do ataku, lecz jego ostatnie piłki były słabe. Miał pecha, że nie udało mu się zaliczyć ostatniego dotknięcia piłki i zdobyć gola.
Sky Sports: 6 Goal.com 3/5

Jonny Evans
Całkowicie odpuścił Dembie Ba na początku meczu. Później również miał z nim wiele problemów. Niezbyt dobrze rozprowadzał piłki. Później poprawił się jednak w defensywie.
Sky Sports: 6 Goal.com 2.5/5

Nemanja Vidić
Solidny mecz Serba. Tak naprawdę miał niewiele do roboty. Momentami wahał się, co zrobić z piłką.
Sky Sports: 6 Goal.com 3/5

Antonio Valencia
Kilka razy dobrze pokazał się na prawej flance. Nie dostarczył jednak kolegom żadnego dobrego podania. Często marnował to, co chwilę wcześniej wypracował. Zdjęty bardzo późno z boiska. Antybohater meczu.
Sky Sports: 5 Goal.com 2/5

Ryan Giggs
Rozdał kilka bardzo groźnych piłek w pole karne, zarówno ze skrzydła jak i z głębi pola, wliczając w to jedno świetne podanie do van Persiego. Szczęśliwie uniknął kary za faul na Luizie tuż przed polem karnym.
Sky Sports: 6 Goal.com 3/5

Anderson
Nie wyglądał na zawodnika pewnego siebie. Nie potrafił wpłynąć na przebieg spotkania.
Sky Sports: 6 Goal.com 2,5/5

Tom Cleverley
Stworzył kilka sytuacji, jednak zmarnował te, które się przed nim pojawiły. Zdjęty 20 minut przed końcem spotkania,
Sky Sports: 5 Goal.com 2/5

Robin van Persie
Kilka razy pokazał ciekawe zagrania. Nie zaprezentował jednak swojego zabójczego instynktu w wykańczaniu akcji, raz mocno pudłując oraz strzelając głową prosto w Cecha.
Sky Sports: 6 Goal.com 2.5/5

Zmiennicy

Alexander Buttner
Jedna z dwóch zmiana dokonanych 20 minut przed końcem starcia.
Sky Sports: 5 Goal.com 2.5/5

Wayne Rooney
Wrzucony w wir walki na ostatnie 20 minut, nieco poprawiając grę. Stracił piłkę w jednej z akcji, po której domagał się rzutu wolnego przed polem karnym Chelsea.
Sky Sports: 5 Goal.com 2.5/5

Javier Hernandez
Późna zmiana za Valencię.
Sky Sports: 5 Goal.com 2/5


TAGI


« Poprzedni news
"Zdobyte mistrzostwo ma wpływ na naszą postawę"
Następny news »
Ważny sprawdzian przed Adnanem Januzajem

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (50)


Klimaa: Nikt się nie wyróżnił. Bardzo przeciętny mecz całego zespołu.
» 6 maja 2013, 23:24 #50
vip14: Mecz słaby i tyle w tym temacie. Jak już większość z Was zauważyła Jones ponownie został wybrany najlepszym graczem niedzielnego meczu (łącznie z Vidićiem). To potwierdza jego geniusz piłkarski.. Szkoda, że przegraliśmy, ale Chelsea grała lepiej od nas :(
» 6 maja 2013, 17:29 #49
Habzik1878: Według mnie w Manchesterze marnują sie potencjały takich piłkarzy jak : Anderson , Nani , Chicharito .. ; / Ponieważ dostają zbyt mało szans na gre .. Nie wiem , może SAF ma swoje powody że stawia na Valencie , ale ja osobiście nie widze żadnych .. Rooney na ławce ? A taki Cleverley od początku .. to sie robi dziwne .
» 6 maja 2013, 16:46 #48
Nani27: Wiecie, bardzo szkoda mi Naniego, on może i słabo gra - ale wogóle nie gra , nastomiast Valencia też słabo gra, ale gra co mecz! powiedzcie czemu tak jest i jaki to ma sens?! i wcale sie nie zdziwie jak Nani będzie chciał odejść w tym okienku ...
» 6 maja 2013, 15:44 #47
Triiinity: Jak podpisze kontrakt to będzie grał. Proste.
» 6 maja 2013, 16:49 #46
CarlArthur: Komentarz zedytowany przez usera dnia 06.05.2013 16:53

Ja właśnie tego nie rozumiem. Valencia już od dawna gra na beznadziejnym poziomie. Nani bez problemu może grać na prawej stronie. Portugalczyk też ostatnio nie imponował formą, ale chociaż można mu było dać szansę. Ferguson mówi w wywiadach, że nie widzi powodu by pozbywać się Naniego, tylko problem jest taki, iż sam piłkarz nie będzie chciał dłużej siedzieć na trybunach. Moim zdaniem Nani zrobił by więcej na prawym skrzydle, bo ma lepszy drybling i dwie nogi w porównaniu do Valencii. Jeszcze raz powtórzę, wiem, że portugalczyk ostatnio był bez formy, ale co szkodzi zastąpić nim Antonio, który ani nie zadrybluje, ani nie rozegra. Czasami nie rozumiem naszych trenerów :/.
» 6 maja 2013, 16:52 #45
JakubekMU: święte słowa
» 6 maja 2013, 18:43 #44
UnitedProClub: Valencia 5 jakim cudem co niby to jednonogie coś zrobiło dla MU w tym meczu? ludzie.......
» 6 maja 2013, 15:44 #43
JakubekMU: haha dokładnie
» 6 maja 2013, 18:40 #42
marco767: Giggs za wysoko, to on zatrzymal sie przy akcji, po ktorej padla bramka. Jego zawodnik dogrywal pilke.
» 6 maja 2013, 15:20 #41
Gruszit: Anders Lindegaard
Zaliczył kiksa podczas wybicia górnej piłki od Maty w pierwszej fazie spotkanie.
Alexander Buttner
Jedna z dwóch zmiana dokonanych 20 minut przed końcem starcia.
Dwa błedy "spotkanie" i "zmiana".
» 6 maja 2013, 15:07 #40
CarlArthur: Kolejny słaby występ "Czerwonych Diabłów". O Valencii to już nie ma co pisać, bo szkoda czasu na komentowanie jego postawy. Rafael moim zdaniem rozgrywał dobry mecz, niestety prowokator Luiz wykluczył prawego obrońcę z dalszej gry i z następnego meczu. Gol po stracie Rooney'a, który jest zupełnie bez formy. Ogólnie bez wzmocnień w następnym sezonie będzie ciężko wygrać cokolwiek. Mam nadzieję, że Chelsea przegra z Benficą w finale Ligi Europejskiej, i tym samym nic nie zdobędą. Glory Glory Man. United !
» 6 maja 2013, 11:23 #39
rc7: Biednego Raffaela wywalił z boiska a ten niebieski frajer leżał i się śmiał ,masakra .
» 6 maja 2013, 09:06 #38
rc7: Możecie mnie zbesztać i się nie zgodzić ze mną ,ale 1/4 zawodników do wymiany lub powinno się ich sprzedać jak chcemy coś ugrać w nowym sezonie . Jeśli chodzi ROO mogą go sprzedać póki ktoś da dobrą kasę i dołożyć aby kupić klasowego zawodnika . Z całym szacunkiem do ROO ,ale to nie jest już ten sam zawodnik co kiedyś .to tyle . Wzmocnienia i to konkretne,bo szanse na puchary na przyszły sezon z tym składem są prawie zerowe .
» 6 maja 2013, 08:42 #37
mycka86: Grał ostatnio słabo to od razu go wyrzucić i sprzedać. A jak strzela bramki i asystuje to nosisz na rękach
» 6 maja 2013, 12:44 #36
vibovit: Jak byś wymienił 25% zawodników przed przyszłym sezonem, to nie tylko byśmy nic nie wygrali ale skończylibyśmy poza top4. To nie jest FIFA13.
» 6 maja 2013, 14:30 #35
likethiisgame: Rooney ma ostatnio słabsze występy, ale i tak uważam, że to będzie cały czas najlepszy zawodnik w United jak tylko wróci do formy. Sprzedawać ikonę tego klubu bo zagrał słabe mecze? Każdemu się zdarza. Jednakże kiedyś wazza walczył o każdą piłkę do końca i wracał za akcją to u niego najbardziej ceniłem, a teraz ? Wszedł w ok. 70 min jakiś zawodnik nie dokładnie do niego podał, rozłożył ręce i nie wrócił za akcja . Poleciała kontra 4 na 4 . To mnie najbardziej zdenerwowało bo wszedł dopiero na boisko miał dużo sił a się nawet nie wrócił tylko się obraził, że mu ktoś nie dokładnie podał. Mam nadzieje, że to się wkrótce zmieni i znowu będziemy się cieszyć z jego wspaniałych występów i bramek. ALE NIGDY GO NIE SPRZEDAWAĆ!
» 6 maja 2013, 15:05 #34
Satler4: @likethiisgame
Dokładne. To, że się nie wrócił strasznie rzuciło się w oczy... Myślę, że jest trochę sfrustrowany, że taki Valencia grając piach przez cały sezon gra co mecz a on po kilku słabszych meczach siada na ławie...
» 6 maja 2013, 15:25 #33
mcis: pytam po raz 10. po co skala 1-10, jesli wszyscy maja 5 i 6?
» 6 maja 2013, 00:39 #32
Faner16: Bo może na taką zawodnicy zasłużyli nie pomyślałeś , oceny 9-10 są perfekcyjnie , trzeba zagrac na maksymalnym poziomie przez caly mecz by je uzyskać ..
» 6 maja 2013, 07:36 #31
mcis: a widziales kiedys ocene z zakresu 1-4? bo ja nie
» 6 maja 2013, 08:58 #30
kilgor: kiedys sie pojawiła 4, ale tez nie rozumiem skali skoro ona istnieje to trzeba jej używać np.:
Valencia - 2
» 6 maja 2013, 10:47 #29
krzysiek212mu: Valencia - 1
» 6 maja 2013, 00:28 #28
RadsonRadson: Szkoda mi Rafaela widać, że ma ambicje i charakter żeby grać do końca nie tak jak inni. Valencia przechodzi samego siebie, ja bym mu dał ocenę 2 co najwyżej a nie 5 !
» 6 maja 2013, 00:04 #27
walentos: Po Valencii każdy jedzie jak po Nanim jeszcze niedawno. Wróci do formy i jeszcze uszami będziecie klaskać.
» 5 maja 2013, 23:57 #26
walentos: Po Valencii każdy jedzie jak po Nanim jeszcze niedawno. Wróci do formy i jeszcze uszami będziecie klaskać.
» 5 maja 2013, 23:57 #25
Paxius: Nie śmiejcie się już z tego Valencii bo mi się go szkoda robi xD
» 5 maja 2013, 23:18 #24
BigAlex: Valencia nie doszedł do formy po ciężkiej kontuzji, trzeba dać mu szanse, ciekawy jestem jego gry w przyszłym sezonie, Guardiola powiedział kiedyś ze to jeden z najlepszych skrzydłowych na świecie :)
» 5 maja 2013, 23:09 #23
KacyK: Bo jest jednym z najlepszych tyle że kompletnie bez formy, w tym sezonie powinien zdecydowanie więcej siedzieć na ławie.
» 6 maja 2013, 07:31 #22
methomas: Jeśli w każdym meczu będzie dostawał szansę, to nigdy nie będzie grał tak, jak w poprzednim sezonie, bo będzie miał w głowie, że i tak zagra.
» 6 maja 2013, 08:01 #21
brylaantes: gdzie Anderson
» 5 maja 2013, 23:03 #20
kont666: gdzie anderson?
"Phil Jones
Jego pośliźnięcie się dało The Blues dogodną okazję do strzelenia gola"
CO TO JEST POŚLIŹNIĘCIE?
» 5 maja 2013, 23:00 #19
kamills1988: Javier zdecydowanie za późno, żal mi chłopaka i nie zdziwię się jak odejdzie. Phil Jones musi poćwiczyć kończenie akcji, jak ma grać w środku pola, cieszę się, że wreszcie Carrick odpoczął i grał Ando. Lindegard bez zastrzeżeń, Rafaela poniosło w końcówce, jak i Webba, ale nie na czerwień.
» 5 maja 2013, 22:49 #18
seth: proponuję zajrzeć do przepisów FIFA i wytycznych dla sędziów.. celowy atak na zawodnika bez piłki. głupia, ale zasłużona kartka koloru czerwonego. myślę, że dla Rafaela ten sezon już się skończył. a myślałem, że już dojrzał..
» 5 maja 2013, 23:10 #17
mcis: przeciwnie. Rafael bardzo zmadrzal. teraz ma wakacje dluzsze o 2 tygodnie....
» 6 maja 2013, 00:44 #16
Satler4: Faul może był ale Luiz walnął straszny teatr... Może i kartka głupia ale podoba mi się u Rafaela ten temperament, prawie jak Roo kiedyś ;).
» 6 maja 2013, 15:29 #15
ziomboy777: brawa dla Valencii!! :d
» 5 maja 2013, 22:40 #14
champione2013: Kilka razy dobrze pokazał się na prawej flance. Nie dostarczył jednak kolegom żadnego dobrego podania. Często marnował to, co chwilę wcześniej wypracował. Zdjęty bardzo późno z boiska. Antybohater meczu.

Błąd w tekście ANTYBOHATER SEZONU !!
» 5 maja 2013, 22:30 #13
Berbatov11: własnie kurde. vivat drewno. koleś mnie dobija jego poruszaniem sie po boisku i w ogole grą...
» 5 maja 2013, 22:51 #12
kostuch: tego valencie to już oglądać nie moge.. cleverley jak na moje istna tragedia, anderson nienajlepiej, ale i tak dobrze mając na względzie resztę zespołu. skrytykuje równiez rvp, bo ta piłka od giggsa pomiedzy bramkarza, a obronców powinna zakonczyc sie golem. w moim mniemaniu zasłuzylismy na remis, bo chelsea tez nie zachwycała grą, szkoda wyniku-grubcio ma powody do zadowolenia..
» 5 maja 2013, 22:30 #11
666United666: Dlaczego Chicha tak mało grał ? ;/
» 5 maja 2013, 22:27 #10
raszer: No tak co tu dużo pisać. Po naszej wygranej Tottenham mialby szanse na gre w LM .
» 5 maja 2013, 22:23 #9
raszer: No tak co tu dużo pisać. Po naszej wygranej Tottenham mialby szanse na gre w LM .
» 5 maja 2013, 22:22 #8
Pauleta77: Dalej mają, wystarczy wygrać z Chelsea, a potem ostatnie 2 mecze. Teraz w najgorszej sytuacji jest Arsenal, bo awans nie zależy już tylko od nich samych
» 6 maja 2013, 01:09 #7
Qrka: Valencia to jedno wielkie nieporozumienie, wiedzą to wszyscy kibice United, szkoda że tego nie widzi sAF, stawiając na ekwadorczyka. Zatrważające jest tez to, że Valencia przegrał większość sezonu na prawym skrzydle... Zaliczył aż 4 asysty i strzelił aż 1 bramke! Niesamowite statystyki, nie wiem czy się śmiać czy płakać.
» 5 maja 2013, 22:20 #6
raszer: Ja mam pytanie czemu on ? Przecież mamy jeszcze 2 skrzydlowych którzy , 150 razy lepiej zagrali od niego. Dobrze napisane ANTYbohater meczu.
» 5 maja 2013, 22:24 #5
krzysiek212mu: śmiać i płakać ! popieram wypowiedz
» 6 maja 2013, 00:29 #4
Rezz: A gdzie Anderson ?
» 5 maja 2013, 22:10 #3
MbDevil: Tak cieniutko że nawet na notę sie nie załapał.
» 5 maja 2013, 22:11 #2
Exigen: wcale nie rozegrał złych zawodów... Po zdjęciu go z boiska nasza gra w ofensywie osłabła...