Glazer oferuje 11 mln £ za Owena
» 19 czerwca 2005, 12:16 - Autor:
JoJo - źródło: wlasne
Amerykański magnat finansowy - Malcolm Glazer oznajmił, iż jest w stanie zaoferować Realowi Madryt 11 milionów funtów za jednego z ich napastników, mianowicie za Michaela Owena.
Przyszłość Owena w hiszpańskim klubie jest bardzo niepewna, a napastnik reprezentacji Anglii tak naprawdę większość ze swych występów zaczyna z ławki rezerwowych..
Wiele klubów Premiership zainteresowana jest 25-letnim napastnikiem. Nie tylko United interesuje się Owenem, bowiem zainteresowanie nim wyrazili także działacze Newcastle United, Arsenal i Chelsea.
Ostatnimi czasy hiszpańskie media informują o tym, iż Owen nigdzie się nie wybiera z Hiszpanii i tak naprawdę to co się dzieje wokół jego osoby, to tylko szum medialny.
Jak doniesiono na konferencji KopTalk , Michael ma w swoim kontrakcie zapisaną klauzulę w wysokości 11 milionów funtów i nawet jeśli Glazer wyłoży takie pieniądze ze Owena to i tak prawo pierwokupu cały czas posiada Liverpool.
TAGI
Najchętniej komentowane
Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.
Komentarze (0)
Nikt jeszcze nie skomentował tego newsa.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis
DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.