Shinji Kagawa zdobył bramkę we wtorkowym meczu eliminacji MŚ 2014 z Jordanią, ale Japonia przegrała 1:2 i wciąż nie może być pewna udziału w przyszłorocznym mundialu.
» Shinji Kagawa wpisał się na listę strzelców w meczu z Jordanią
Japończycy zmarnowali szansę, by jako pierwszy zespół, oprócz Brazylii, zagwarantować sobie miejsce w najbliższych mistrzostwach świata.
Spotkanie na King Abdullah Stadium było bardzo zacięte, a Kagawa niezwykle intensywnie pracował w ofensywie Japończyków. Gola zdobył w 69. minucie, posyłając piłkę do siatki z woleja z bliskiej odległości.
Chwilę później do remisu mógł doprowadzić Yasuhito Endo, ale nie wykorzystał rzutu karnego.
sensi:Komentarz zedytowany przez usera dnia 27.03.2013 15:07
Bardzo dobrze wykonany rzut karny to strzał pod poprzeczke, bramkarz wtedy nigdy nie obroni takiego karnego, strzał w połowe wysokosci bramki jest najłatwiejszy do obrony jesli bramkarz wyczuje kierunek.
Mało który piłkarz potrafi celowac pod poprzeczkę pod presją, to sztuka jeszcze wieksza niż rzut wolny z 25m.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.
Wiedziałeś? Każdego sezonu w Teatrze Marzeń, podczas meczów, sprzedawanych jest około 325 000 litrów piwa, 265 000 litrów zimnych napojów i 250 000 litrów gorących napojów.