Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę, bezpieczeństwo i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w naszym dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Oceny pomeczowe: SC Braga - Man Utd

» 8 listopada 2012, 06:37 - Autor: JRI - źródło: MEN, Sky Sports, Goal.com
Manchester United po wygranej z SC Bragą jako jedyny w obecnej Lidze Mistrzów po czterech kolejkach ma komplet punktów.
Oceny pomeczowe: SC Braga - Man Utd
» Ryan Giggs za kilkanaście dni będzie miał już 39 lat, ale w ogóle nie daje tego po sobie poznać
Poniżej przedstawiamy wam oceny wystawione przez Manchester Evening News, Sky Sports oraz Goal.com. Według MEN najlepszym zawodnikiem w środowym spotkaniu był Ryan Giggs.

Zachęcamy także do wystawiania własnych ocen w komentarzach pod newsem.

David de Gea
Hiszpan w swoje 22. urodziniy rzadko musiał interweniować, lecz zawsze był na posterunku i obronił ważny strzał Coelho, który mógł wpłynąć na losy spotkania.

MEN: 7/10       Sky Sports: 6/10       Goal.com: 3/5

Antonio Valencia
Granie na prawej obronie blokuje umiejętności Valencii, zdecydowanie lepiej zagrał w drugiej połowie, kiedy przeszedł na swoją nominalną pozycję.

MEN: 7/10       Sky Sports: 7/10       Goal.com: 2.5/5

Chris Smalling
Dobry powrót Chrisa, był to jego pierwszy mecz w sezonie, ale dobrze wywiązywał się ze swoich zadań defensywnych.

MEN: 7/10       Sky Sports: 5/10       Goal.com: 2/5

Jonny Evans
Przez jego błąd w pierwszej połowie Eder miał dobrą szansę na strzelenie gola, a w drugiej części spotkania sprokurował rzut karny.

MEN: 5/10       Sky Sports: 4/10       Goal.com: 1.5/5

Patrice Evra
Niekiedy ataki Bragi sprawiały mu kłopoty, ale z jego winy nie było zagrożeń ze strony portugalskiej drużyny.

MEN: 7/10       Sky Sports: 6/10       Goal.com: 2/5

Nani
Jego były trener, Jose Pereiro wierzy, że Nani może być gwiazdą w Manchesterze, ale ten wieczór Luis nie może zaliczyć do udanych.

MEN: 6/10       Sky Sports: 5/10       Goal.com: 2.5/5

Anderson
Po imponującym występie w Capital One Cup i dobrych 30 minutach z Arsenalem Brazylijczyk dostał szansę w wyjściowym składzie, ale środek pola zdecydowanie został zdominowany przez gospodarzy.

MEN: 6/10       Sky Sports: 5/10       Goal.com: 2/5

Ryan Giggs
Trudno uwierzyć, że za kilka dni Walijczyk kończy 39 lat! Miał swój udział przy dwóch pierwszych bramkach dla United.

MEN: 8/10       Sky Sports: 6/10       Goal.com: 2.5/5

Danny Welbeck
Mało widoczny, Anglik nie wszedł dobrze w mecz, od samego początku jego ataki nie przynosiły rezultatu.

MEN: 5/10       Sky Sports: 5/10       Goal.com: 2.5/5

Wayne Rooney
Karny dla Bragi miał miejsce po stracie piłki przez Wayne'a, ale potem się zrehabilitował i sam strzelił gola z 11 metrów.

MEN: 7/10       Sky Sports: 8/10       Goal.com: 3/5

Chicharito
Wszystko wygląda na to, że Meksykanin odzyskał swoją formę, strzelił komiczną bramkę, która pozwoliła Czerwonym Diabłom na spokój w końcówce meczu.

MEN: 7/10       Sky Sports: 6/10       Goal.com: 2/5

Zmiennicy

Rio Ferdinand(za Evansa 58')
Drugi jubilat tamtego wieczoru, jego wejście uspokoiło grę w defensywie.

MEN: 7/10       Sky Sports: 5/10       Goal.com: 3/5

Robin van Persie (za Welbecka 64')
Wszedł z ławki i chwilę później strzelił ważną bramkę dającą remis.

MEN: 7/10       Sky Sports: 5/10       Goal.com: 3/5

Rafael (za Naniego 73'')
Jego wejście pozwoliło Valencii przejść na skrzydło, poprawny krótki występ Brazylijczyka.

MEN: 7/10       Sky Sports: 5/10       Goal.com: 2.5/5


TAGI


« Poprzedni news
Premiera: Sir Alex Ferguson - Futbol, cholera jasna!
Następny news »
Phelan: Teraz możemy skupić się na PL

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (59)


kamilion10: Co wy chcecie od Giggsa ?? Dobra nie grał dobrze ale on nie ma 20 lat ... Zobaczymy jak wy będziecie mieli tyle lat co on to czy dacie rade biegać 90 minut po boisku i chociaż troche grać
» 8 listopada 2012, 21:23 #46
ax1d: Ocena dla Giggsa to wierutna bzdura
» 8 listopada 2012, 19:39 #45
elbarbarian: Najpierw pytanie czy ty kiedyś grałeś w piłkę?? Próbowałeś kopnąć ją na 30 metrów w punk gdzie stoi kolega albo gdzie pewnie będzie biegł??

Zgodzę się że Giggs został oceniony źle bo grał słabo, a graczem meczu i jedynym piłkarzem co zasłużył na oklaski był Roo.

Ale znając już twoje wcześniejsze wypowiedzi wiem że gdyby to Anderson podawał przy tych dwóch akcjach piał byś z zachwytu nad jego talentem.

Kopnął piłkę przed siebie?? - poszła kontra Robin strzelił (nie ważne czy bramkarz popełnił błąd czy nie był gol po celnym podaniu)

Wrzucił piłkę w pole karne?? - Tak ale w konsekwentniej był karny i gol.

Anderson niby co zrobił?? Kopnął piłkę do przodu żeby ktoś mógł wykorzystać błąd bramkarza??
Wrzucił w pole karne żeby było zagrożenie NIE!!

Widzisz różnicę??

Tak obaj zagrali na 3/10 zgadzam się ale do kur... nędzy nie można w taki sposób oceniać podań po których padały gole!

Rozumiem że lubisz Andersona że starasz się go bronić bo duża część z fanów(łącznie zemną) widziała by go na liście transferowej, ale się opanuj i nie porównuj go do Giggsa i Scholes nie ta klasa i długo nie!!
» 8 listopada 2012, 20:07 #44
VooperOutlaw: Powrot AV7 na skrzydlo nominalna swoja pozycje ! . I od razu Gra nabrala tempa z naszej strony kilka jego rajdow pare wrzutek wprowadzilo niepokoj w poczynania BRAGI ! co dalo sie we znaki pod koniec meczu !1 Jak dla mnie AV7 w 15 minut... do spolki z Rooneyem zrobili wynik ;)
» 8 listopada 2012, 17:27 #43
patrykbor2: Według mnie Anderson i Welbeck byli najslabszymi ogniwami naszego zespołu.
» 8 listopada 2012, 17:04 #42
minu07: zgadzam się
» 8 listopada 2012, 17:22 #41
Rasiak: Giggs dostał od MEN 8 za bycie żywą legendą. Jak dla mnie Ando grał lepiej. Jest progres! Valencia dośrodkowywał wczoraj LEWĄ nogą! Co prawda wrzutka była niecelna, ale to już zawsze coś. :D
» 8 listopada 2012, 16:47 #40
soldier: Jak ktoś mówi, że Anderson grał lepiej, to nie widzi, tylko jest ślepy.
» 9 listopada 2012, 11:04 #39
Bayron: Komentarz zedytowany przez usera dnia 08.11.2012 16:26

W mojej ocenie:
De Gea - 6 (poprawny występ)
Valenica - 6,5 (za grę w obronie 6 po przejściu na skrzydło w pomocy 7)
Smalling - 6 (poprawny występ)
Evans - 5 (najsłabszy punkt obrony)
Evra - 6 (poprawny występ)
Giggs - 8 (rządził w środku pola)
Rooney - 8 (był wszędzie, szczególnie nieźle spisywał się w roli defensywnego pomocnika)
Anderson - 7 (całkiem niezły występ)
Nani - 6 (nie nadaje się do gry w środku pomocy, to typowy ofensywny skrzydłowy)
Wellbeck - 5 (grał jak paralityk)
Chicharito - 7 (szybki jak zwykle)

Ferdinand - 7 (bardzo dobra zmiana)
van Persie - 7 (to jest napastnik,potrafi wykorzystać każdą okazję)
Refael - 7 (dostał nie wiele czasu a i tak zdążył pokazać na co go stać)
» 8 listopada 2012, 16:22 #38
Mako: Gigs ?!?!?!?! WTF

De Gea- 7

Valenica- 8
Smalling- 6
Evans- 6,5
Evra-7

Giggs-6 Ja go może z 5x przy piłce widziałem .. może oślepłem ..
Rooney-9 ( tuz po meczu dalbym mu 10 :D )
Anderson-6,5
Nani- 6,5

Wellbeck-5,5
Chicharito-6

Rio 6,5
Persie, Rafael- 7,5
» 8 listopada 2012, 16:07 #37
ShijiKagawa: Jak dla mnie to gra manchesteru zaczęła się od zejścia naniego. Rafael odciążył Valencie,który spokojnie mógł grać na skrzydle.
» 8 listopada 2012, 15:54 #36
patrykbor2: Zgadzam sie z tym ze po wejściu Rafaela gra zaczęła sie ukladac
» 8 listopada 2012, 17:02 #35
wegiel86: wedlug goal.com Wellbeck 2.5 byl lepszy od Chicharito 2 szok!
» 8 listopada 2012, 15:27 #34
Saper: Oglądałem tylko 2gą połowę, ale ta 8 dla Giggs'a to chyba lekko zawyżona, miał sporo strat i podań głównie do tyłu.
» 8 listopada 2012, 13:37 #33
soldier: De Gea- 8

Valenica- 8
Smalling- 6
Evans- 6
Evra-7

Giggs-7
Rooney-10
Anderson-1
Nani- 6

Wellbeck-3
Chicharito-6

Rio, Persie, Rafael- 7
» 8 listopada 2012, 13:22 #32
Rasiak: Moda na bezpodstawne krytykowanie Ando, suuuuper.
» 8 listopada 2012, 16:44 #31
elbarbarian: Zresztą do van Persiego też podawał Ryan Giggs!! Co klasa to klasa on nie musi być widoczny on wie kiedy i jak zagrać i to wystarczy!
» 8 listopada 2012, 12:37 #30
czarnas: no...
» 8 listopada 2012, 13:59 #29
Mac88: De Gea - hehe kiwać napastnika w takiej sytuacji ? hehe szacunek :D...
Ps kto podawał do Hernandeza (sytuacja z karnym na Rooney'u)? Anderson ?
» 8 listopada 2012, 12:05 #28
elbarbarian: Podawał Ryan Giggs!!
» 8 listopada 2012, 12:28 #27
Robert0404: Powiedzcie mi po co sir Alex robi takie roszady w składzie?! Nic dobrego z tego nie wyniknie. Po co wpuszczać na prawą stronę Valencie, skoro mamy tak dobrze grającego w tym sezonie Rafaela. On ma 22 lata to nie potrzeba mu tak dużo odpoczynku, nawet lepiej jak bedzie w rytmie meczowym. Nie wiem z czego wynikała zmiana Evansa, bo tez bardzo dziwna. Anderson dla dobra klubu to powinien odejść już ze 3 lata temu. Nigdy nic dobrego nie zrobił, jedynie udało mu się coś ostatnio w Capital One. Denerwują mnie te zmiany, bo pamietamy wszyscy, ze w ubiegłym roku było podobnie i co z tego wyniknęło...
» 8 listopada 2012, 11:22 #26
Pauleta77: Nie ty z nimi trenujesz codziennie, nie widzisz ich, tylko oceniasz sprzed monitora, może Rafael zgłaszał jakieś dolegliwości? Nie wiadomo tego, jest naszym JEDYNYM prawym obrońcą i najrówniej grającym piłkarzem od początku sezonu, widocznie Ferguson uznał, że przyda mu się przerwa, w końcu grał w KAŻDYM meczu, dobry skład wczoraj wyszedł. Zmiana Evansa dla mnie jasna, mecz miał fatalny, Ferguson nie chciał znów ryzykować mając na stoperze zawodnika po kontuzji + tragicznie grającego Evansa, wpuszczenie Rio dało potrzebny spokój w defensywie.
» 8 listopada 2012, 11:38 #25
Robert0404: Teraz czytałem, że Evans skarżył się na jakiś uraz, to już rozumiem zmiane, ale chciałbym jeszcze znać Twoje zdanie na temat Andersona, dla mnie ten zawodnik jest za słaby jak na taki klub jak Manchester United!
» 8 listopada 2012, 12:45 #24
kamills1988: znowu najazd na Andersona, cała drużyna grała słabo, każdy się męczył na własnej pozycji, Andersonowi nikt się nie pokazywał do gry, musiał rzucać długie piłki, to samo Rooney cofał się i piła, do 4o metra jakoś to wyglądał, ale im bliżej pola karnego Bragi tym gorzej - oni byli już dobrze ustawieni, potem gdy Valencia przeszedł na pomoc zaczęło o trochę inaczej wyglądać i znowu mamy masę szczęścia!
» 8 listopada 2012, 13:40 #23
Pauleta77: Dla mnie z Andersonem to dziwna sprawa, świetny mecz przeplata z bardzo słabym, nigdy nie odgadnę jaki będzie jego kolejny, ostatnie sezony ciągłe kontuzje, teraz na razie trzymają się z daleka. Osobiście myślę, że to jego kluczowy sezon, jak się sprawdzi to ok, jak nie to pożegnałbym go, chociaż kasy i tak za niego wiele nie dostaniemy, jak sobie nie poradzi więc nie wiem czy byłby sens.
» 8 listopada 2012, 14:59 #22
Robert0404: Najazd na Andersona, a jakże! Nie znoszę tego zawodnika, bo uważam, że nic nie daje zespołowi. Niech lepiej odejdzie i ma szanse na regularne występy, bo w naszym zespole się nie rozwinie. Sir Alex robi mu nadzieję, ale nic z tego nie będzie. Yaankes to przypomnij mi mecz, (oprócz tego w pucharze ligi) w którym to Anderson naprawdę zagrał dobry mecz i był za ten występ chwalony?
» 8 listopada 2012, 18:17 #21
Robert0404: Widzę, że w tej kwestii się nie zgodzimy. Jak dla mnie Tom i Scholes powinni grac na środku, jest jeszcze Kagawa, który miał bardzo słaby start, ale mam nadzieję, że zacznie w końcu grać. Sir Alex powinien rozglądać się za jeszcze jednym środkowym pomocnikiem, a na Andersona bym nie liczył, miał wystarczająco dużo czasu by pokazać na co go stać i albo w tym sezonie to jeszcze pokaże, albo do widzenia. To jest oczywiście tylko moje zdanie i także szanuje Twoje, na tym polega dyskusja.
» 8 listopada 2012, 19:01 #20
grandes: 8 dla Giggsa za 10 minut meczu to przesada, bo tyle grał.
» 8 listopada 2012, 10:33 #19
kantos: Najwięcej zmieniło zejście Naniego... takie mam wrażenie, że jak przestał przeszkadzać to dopiero zaczeliśmy docierać w pole karne.... i od razu 3 bramki... bezsensowne cholowanie piłki, głupie straty... niestety znowu jego ego parokrotnie przerasta faktyczne możliwości...
» 8 listopada 2012, 10:17 #18
jamaj05: zejście naniego wiązało sie z wróceniem Valencii z bocznego obrońcy na swoją ulubioną pozycje i dlatego tak sie wszsytko potoczyło

ja tam uważam ze Nani sie starał, ale skoro ma trwać na niego nagonka przez cały sezon to chyba lepiej, jeśłi odejdzie w zimowym okienku transferowym, a United kupi odpowieniego skrzydłowego mogącego grać w LM w tym roku dla nas
» 8 listopada 2012, 10:56 #17
kantos: Nie mówię, że się nie starał, dużo był przy piłce, ale z reguły z tego nic nie wynikało, poza stratami... a jego wersja kontry w drugiej połowie, czyli biegnę sam do przodu i tracę piłkę probujac okiwać czterech obrońców przy samej bocznej linii... i też racja, bo Valencia tak głupio tak wielu piłek nie stracił :)
» 8 listopada 2012, 13:50 #16
elbarbarian: Ps. Cieszy powrót Chrisa Smallinga choć widać że musi dojść do siebie po kontuzji. Jeszcze tylko Phil Jones i obrona może odzyska spokój.
» 8 listopada 2012, 10:10 #15
elbarbarian: Oprócz Roo bardzo kiepsko to wyglądało. Brakowało kogoś kto weźmie w 2 linii cały ciężar gry na siebie!
» 8 listopada 2012, 10:06 #14
Wielbicielka: Apeluję do Was abyscie więcej nie nazywali Ando grubaskiem:)
» 8 listopada 2012, 09:15 #13
marek615: Moim zdaniem najwięcej zmieniło wejście Rafaela i uwolnienie Antosia z gry w obronie bo na jednym skrzydle z Nanim który nie bardzo się wraca nie było dobrym pomysłem.
» 8 listopada 2012, 09:11 #12
kamills1988: dokładnie Antoś był zablokowany, grał na pół gwizdka przez to
» 8 listopada 2012, 13:41 #11
SirPatrick: Zgadzam się z ocenami, Rooney zagrał fantastycznie i to on musi być zawodnikiem spotkania
» 8 listopada 2012, 08:01 #10
lecho: Zdecydowanie Wazza piłkarzem meczu. Był wszędzie, szkoda że najmniej w ataku :)
» 8 listopada 2012, 07:33 #9
naniLuis: "Granie na lewej obronie blokuje umiejętności Valencii" Antonio nie grał,czasem na prawej? ;)
» 8 listopada 2012, 07:12 #8
Gibkikuba: Mała pomyłka pewnie, każdemu się zdarza :)
» 8 listopada 2012, 07:20 #7
Latar: Też się z tego śmiałem. Antonio na lewej obronie - tego jeszcze nawet w Fifie nie było :P
» 8 listopada 2012, 07:40 #6
vip14: United ogólnie w tej edycji LM grają dobrze i mam nadzieję, że wygramy nie tylko LM, ale też Ligę. Glory, Glory Manchester United :)
» 8 listopada 2012, 06:57 #5
kamilion10: Też mi to się śni :D
» 8 listopada 2012, 21:24 #4
4EverMUFC: Bardzo fajnie wszystko opisane ale na zawodnika Meczu dał bym Rooneya
» 8 listopada 2012, 06:41 #3
JRI: Sky Sports podziela Twą opinię ;)
» 8 listopada 2012, 06:54 #2
satan23: Zdecydowanie Roo zawodnikiem nr 1 :)
» 8 listopada 2012, 07:56 #1