Czerwone Diabły na wypożyczeniach

» 22 października 2012, 17:23 - Autor: apricotka - źródło: manutd.com
Dzięki sobotniemu zwycięstwu przeciwko Ipswich Town, Hull City z Benem Amosem znaleźli się na szóstym miejscu w tabeli Championship.
» Zespół Bena Amosa pnie się w ligowej tabeli coraz wyżej
Bramkarz Manchesteru United zaliczył pełen występ, podczas którego drużyna Steve'a Bruce'a wygrała dzięki bramce strzelonej w 90. minucie przez Nicka Proschwitza.

- To sprawiedliwy wynik - powiedział manager Hull. - Mam wrażenie, że tylko nam zależało na wygranej. Zdobycie gola w ostatnich minutach spotkania jest zawsze wspaniałe.

Mniej szczęścia miał Reece Brown, który razem z Coventry City przegrał 2-1 przeciwko rewelacyjnym Notts County. Zespół prowadzony przez byłego gracza United, Marka Robinsa, znajduje się obecnie w strefie spadkowej z zaledwie 11 punktami po 13 kolejkach.

- Momentami zachowywaliśmy się naiwnie - przyznał Robins. - Mamy dosyć młody skład, dlatego wiele drużyn, w których grają starsi piłkarze, pokonuje nas doświadczeniem.

Luke Giverin rozegrał pełne 90 minut w remisie 1-1 Royalu Antwerpia z AS Eupen w drugiej lidze belgijskiej. Gyliano van Velzen oglądał to spotkanie z ławki.

Również John Cofie nie uczestniczył w zwycięstwie 1-0 Sheffield United nad Preston North End. Natomiast Fabio wciąż boryka się z kontuzją, która nie pozwala mu na występy w QPR.