ax1d: Gigi dziś to nie to samo co kilka lat temu. I trudno się temu dziwić, patrząc na wiek. To był niesamowity bramkarz, ale - moim zdaniem oczywiście - powinien skończyć karierę jak VdS, bo to już nie ta klasa.
Neuer, w mojej opinii, jest gorszy od Harta.
Iker wiadomo, ale patrząc na niego, patrzymy przez osiągnięcia, które wypaczają jego obraz. Moim zdaniem Hart, mając 25 lat (!!), gra na poziomie bardzo zbliżonym do Ikera dziś. Jestem przekonany, że w przeciągu 2 sezonów spokojnie go połknie.
Ciężko się z tym pogodzić, bo my straciliśmy legendę, a przyszło do nas dwóch bramkarzy średniej na dziś klasy. Trudno tym bardziej, że Hart jest graczem Citeh, ale fakty pozostają faktami. Jest to fenomenalny bramkarz, który cały czas się rozwija i jestem przekonany, że niedługo wszyscy (no, może oprócz pseudo-kibiców, którzy nie umieją zdobyć się na obiektywizm) będą o nim mówić jako o najlepszym na świecie.