Ferdinand rozczarowany sezonem

» 5 maja 2005, 20:26 - Autor: matheo - źródło: wlasne
Defensor Manchesteru United – Rio Ferdinand przyznał tak jak większość jego kolegów z drużyny, że obecny sezon nie był udany dla Czerwonych Diabłów. Anglik we wrześniu ubiegłego roku powrócił do składu po ośmiomiesięcznej dyskwalifikacji. Jednak nawet jego osoba nie była w stanie zatrzymać konsekwentnie grającej Chelsea Londyn.
Ferdinand rozczarowany sezonem
» Manchester United
Ferdinand przyznał, iż The Blues zasłużyli na zwycięstwo w Premiership. Rio pochwalił podopiecznych Jose Mourinho za konsekwencje i dodał, że również United powinno walczyć o główne cele w Anglii.

"Trzeba przyznać, że sezon był rozczarowujący. Klub taki jak Manchester United powinien walczyć o mistrzostwo i wygrywać trofea. W tym sezonie nie udało nam się to" – powiedział Rio w wypowiedzi dla Sky Sports News.

"Ligę angielską wygrała Chelsea i życzę im wszystkiego dobrego. Londyńczycy byli najbardziej konsekwentnym zespołem w Premiership i wygrali zasłużenie."

Rio Ferdinand wciąż nie podpisał nowego kontraktu z Manchesterem United. Wiele w ostatnim czasie mówiło się na temat jego ewentualnego przejścia właśnie na Stamford Bridge. Anglik ani myśli przechodzić do zespołu z Londynu. Piłkarz Czerwonych Diabłów zastanawia się tylko jak prześcignąć Chelsea w przyszłym sezonie.

"W następnym sezonie będziemy musieli być pewni, że mocno walczyliśmy o postawione przed nami cele" – zakończył Ferdinand, który może jeszcze zakończyć obecny sezon z medalem za zwycięstwo w Pucharze Anglii.


TAGI


« Poprzedni news
Fergie: Modlimy się o jak najszybszy powrót Gabriel'a
Następny news »
Ambitne cele Kleberson'a

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentował tego newsa.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.