Ferguson chwali Rooney'a
» 20 kwietnia 2005, 15:19 - Autor:
matheo - źródło: wlasne
Dzisiejszego wieczoru Wayne Rooney powróci na Goodison Park już po raz drugi od czasu ubiegłorocznych przenosin do Manchesteru United. Młody snajper Czerwonych Diabłów i reprezentacji Anglii ma pełne poparcie w osobie Sir Alexa Fergusona.
Wiele mówiło się przed ostatnią wizytą Rooney'a w Liverpoolu. Wayne z konfrontacji ze swoimi kolegami wyszedł zwycięsko, a Manchester United awansował do szóstej rundy Pucharu Anglii.
Rooney jako jeden z nielicznych zawodników Czerwonych Diabłów w tym sezonie prezentuje bardzo równą formę. Choć Wayne bramki w każdym meczu nie zdobywa, to pomimo tego zawsze należy do wyróżniających się postaci na boisku. Właśnie tak było podczas niedawnej potyczki z Newcastle United w ramach FA Cup.
19-letni piłkarz bramki na Millennium Stadium nie zdobył, ale jego wkład w to spotkanie był nieoceniony. Wayne będzie mógł jednak przypomnieć się kibicom z Goodison Park, gdyż Sir Alex Ferguson potwierdził, iż Rooney w dzisiejszym meczu na pewno zagra.
"Wayne był częścią drużyny, która bardzo dobrze zaprezentowała się w Cardiff. Przez cały sezon gra kapitalnie" – powiedział szkoleniowiec Manchesteru United.
"Rooney rozwinął się. W pierwszej części sezonu jedyną kwestią było dojście do pewnej sprawności, po długiej 96 dniowej przerwie (Wayne musiał pauzować w wyniku kontuzji odniesionej na Euro 2004 – przyp. red.)."
"Jego powrót się nieco przeciągał, ale odkąd ponownie wybiegł na boisko jego forma pozostaje niesamowita" – zakończył Sir Alex Ferguson.
TAGI
Najchętniej komentowane
Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.
Komentarze (0)
Nikt jeszcze nie skomentował tego newsa.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis
DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.