Rooney: Liverpool namiesza w lidze

» 30 lipca 2011, 18:58 - Autor: gosc - źródło: bbc.co.uk
Wayne Rooney uważa, że FC Liverpool w nadchodzącym sezonie, będzie jedynym z pięciu kandydatów do zdobycia tytułu mistrzowskiego Premier League.
Rooney: Liverpool namiesza w lidze
» Rooney ostrzega przed zlekceważeniem Liverpoolu
Podopieczni Kennyego Dalglisha w poprzednim sezonie uplasowali się dopiero na szóstej pozycji w tabeli. Jednak tego lata władze klubu sprowadziły na Anfield Road trio pomocników - Jordana Hendersona, Charliego Adama i Stewarta Downinga.

- Mają kilku naprawdę dobrych piłkarzy. Jestem pewien, że będą pracować ciężej niż kiedykolwiek, aby znaleźć się w czołówce. Oni mają nadzieje, że zdobędą mistrzostwo - powiedział popularny Wazza.

- Spodziewamy się, że Chelsea, Liverpool, Arsenal i Manchester City będą stwarzać zagrożenie. Jeden z tych klubów, wraz z nami, będzie walczył o zwycięstwo w lidze.

Rooney przyznaje, że w nadchodzącym sezonie chciałby wraz z zespołem, zdobyć jak największa ilość trofeów. Szansę na to Czerwone Diabły będą miały już na początku sezonu, kiedy to zmierzą się z rywalem za miedzy - Manchesterem City. Wówczas do zdobycia będzie Tarcza Wspólnoty.

- Kiedy grasz w takim klubie jak Manchester United, celem jest zwycięstwo we wszystkich turniejach. Prawdą jest, że naszym priorytetem jest zwycięstwo w lidze, ale mamy silną konkurencję.

- Chcemy wygrać wszystko, począwszy od Tarczy Wspólnoty. Nie ma nic lepszego niż derby na rozpoczęcie sezonu.

Klub sprowadził w ostatnim czasie na Old Trafford bramkarza Davida De Geę, obrońcę Phila Jonesa, a także skrzydłowego Ashleya Younga. Roo przyznał, że wobec tak młodych piłkarzy, czuje się w szatni jak weteran.

- Nie było wiele transferów tego lata, ale kiedy siedzisz w szatni, widać jak wiele jest młodych zawodników. Menedżer sprowadza graczy, którzy nie zdobyli jeszcze tytułu mistrzowskiego i są głodni zwycięstw oraz pragną trofeów - zakończył.


TAGI


« Poprzedni news
Hiddink: Stabilność jest złotem
Następny news »
Inter trudnym partnerem do rozmów

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (31)


Janczar: Liv ma nadzieję na tytuł, ale to my go zgarniemy. W następnym sezonie Liv może być na prawdę mocne, ale w tym jeszcze za wcześnie żeby uznawać ich za wielkich faworytów. Mecze z Hull i Galatasarajem mówią, że obrona Liv na razie sito.
» 31 lipca 2011, 09:53 #10
Klimaa: Jak na nas tego lata dokonaliśmy naprawdę wielu transferów!
Liverpool jednak chyba z całego grona ma najmniejsze szanse na tytuł, trzeba mieć do nich szacunek ale pozostałe ekipy wydają się mieć lepsze składy, ale jak zwykle - boisko pokaże.
» 30 lipca 2011, 23:52 #9
Klimaa: Prędzej Arsenalu zabraknie w pierwszej czwórce niżeli City ;-)
» 30 lipca 2011, 23:53 #8
PrzemoGGMU: Chciałbym żeby kolejność na koniec najbliższego sezonu wyglądała tak: 1.MAN U 2.Tottenham 3.Arsenal 4.Chelsea 5.Everton 6.Liverpool 7.MC ale to mało prawdopodobne.
» 30 lipca 2011, 20:39 #7
Hoser1992: Moim zdaniem Liverpool będzie wyżej niż Chelsea i Arsenal. Bedzie wałczył z nami o tytuł.
» 30 lipca 2011, 21:10 #6
vanderToki: Mocni się zrobili, a do tego skupią się na lidze, bo w Europie ich nie będzie. Obawiam się ich może bardziej, niż Arsenalu czy nawet Chelsea. Ale zobaczymy, jak to wyjdzie w praniu wszystko.
» 30 lipca 2011, 20:19 #5
oldtrafford: Zgadza się Liverpool powoli wstaje na nogi wzmocnienia jakie dokonali mogą na prawdę wiele namieszać nie wiem czy są wstanie walczyć o mistrzostwo ale myśle że sezon mogą zakończyć w top 4.Ja oczywiście stawiam na Manchester United.
» 30 lipca 2011, 20:10 #4
sssexton90: w zeszłym roku sklepaliśmy ich 2 razy a raz przegraliśmy w meczu kiedy byliśmy bardzo osłabieni i poza tym 2 bramki padły przypadkiem wtedy dla LFC. Fakt faktem, że będą mocniejsi w tym sezonie. Aczkolwiek w letnim okienku już tak nie szaleją. Jedynie Henderson jest ich wzmocnieniem, ale nie sądze by na razie on był jakimś szczególnym zagrożeniem dla United. Liczę, że w tym sezonie ich rozłożymy 2 razy na łopatki.

Bardzo dobrze, że rozpoczynamy sezon on meczu z city o tarczę. Ten mecz to doskonały sprawdzian na wstępie i jak wygramy to morale od razu podskoczy a jak przegramy to nas rozzłości i będziemy chcieli jak najszybciej się zrehabilitować. Jednak sądze, że damy z siebie wszystko bo trzeba się zrewanżować im za puchar.... którego cały czas żałuje bo byliśmy wtedy lepsi :/
» 30 lipca 2011, 19:45 #3
designer: nie warto stawiac na Liverpool, bo tylko sie straci forse. Nie oni beda rzadzic w lidze w tym sezonie. Owszem moga namieszac, ale o mistrzostwo ligi walczyc beda inne ekipy. Liverpool moze byc przydatny przy szlagierach, gdzie mile widziane by byly korzystne dla nich wyniki w meczach z Chelsea, City badz Arsenalem. Z nami wiadomo ze musza przegrac tym bardziej ze to nowy sezon i czas na rewanz za tamten sezon (mowa tu o meczu na Anfield). Sadze ze pod koniec sezonu bedzie tradycyjna walka pomiedzy United a Chelsea, bo choc City, Liverpool czy Arsenal moga dlugo utrzymywac sie na fali, to czuje, ze zalicza wiecej wpadek niz my i Chelsea, tak wiec wszystko wroci do tradycji a ta tradycja rzecz jasna musi byc triumf United w lidze na ktory naprawde chyba warto postawic kase.
Glory Glory United!
» 30 lipca 2011, 19:20 #2
Klimaa: Co do Adama lepiej poczekać, wcale nie musi to być ogromne wzmocnienie..
» 30 lipca 2011, 23:54 #1
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.