Howard chce zakończyć karierę na Old Trafford...

» 5 kwietnia 2005, 15:47 - Autor: matheo - źródło: wlasne
Bramkarz Manchesteru United, Tim Howard powiedział, że chce pozostać na Old Trafford aż do zakończenia swojej kariery. Amerykanin jest zdeterminowany aby nadal grać dla Czerwonych Diabłów pomimo tego, że jego doskonałe występy niejednokrotnie przeplatają się z zupełnie przeciętnymi.
Howard chce zakończyć karierę na Old Trafford...
» Manchester United
Tim, który przeszedł do drużyny w lecie 2003 roku z NY/NJ MetroStars gra obecnie w Manchesterze United pierwsze skrzypce. Po kilku wpadkach Roya Carrolla, Howard zajął jego miejsce.

"Jestem świadomy tego, że przyszedł czas, aby zacząć radzić sobie w moim fachu. To jest mój plan na przyszłość. Chce zostać w Manchesterze United przez resztę mojej kariery i być związany z tym klubem tak jak Ryan Giggs czy Roy Keane" – powiedział Howard.

Kiedy Amerykanin przeszedł na Old Trafford wszystkim wydawało się, że Sir Alex Ferguson znalazł godnego następcę wielkiego Duńczyka – Petera Schmeichela. Tak się jednak nie stało, gdyż Howardowi przytrafiały się szkolne błędy.

"Peter jest legendą i każdy klub w każdej dziedzinie ma osobę, która na stałe zapisuje się w historii drużyny jako ktoś niesamowity. Będę się jednak starał stale podnosić moje kwalifikacje."

"Kiedy przybyłem do Anglii byłem bardziej atletą w rękawicach. Obecnie jestem znacznie lepszym bramkarzem, ale czuję, że moje najlepsze dni są jeszcze przede mną" – zakończył swoją wypowiedĽ Tim.


TAGI


« Poprzedni news
Essien zostanie na 99%
Następny news »
Fletcher o swoim powrocie...

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentował tego newsa.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.