Porażka drużyny U-18

» 6 lutego 2011, 12:43 - Autor: Tomasson - źródło: manutd.com
Mimo zaciętej walki w drugiej połowie meczu z West Bromwich, podopieczni Paula McGuinnessa przegrali 2:3 i ponieśli drugą porażkę z rzędu.
» Paul Pogba zdobył bramkę, ale Manchester United przegrał 2:3
Pierwsza połowa, rozgrywanego w trudnych warunkach spotkania, nie była porywająca. Przełom nastąpił w 40. minucie, kiedy to sędzia wskazał na „wapno”, po tym jak Michael Keane zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym. Jedenastkę na gola zamienił Saido Berahino.

Cztery minuty później ten sam zawodnik asystował przy trafieniu na 2:0 autorstwa Adila Nabi’ego. West Bromwich postanowiło iść za ciosem, co przyniosło oczekiwany efekt - trzecią bramkę zdobytą w 52. minucie przez George'a Thorne'a z jedenastki podyktowanej za faul na Samie Johnstonie.

Pierwszy gol dla Manchesteru United padł zaledwie 180 sekund później. Lingard posłał piłkę obok krótszego słupka bramki The Baggies. W 90. minucie spotkania Paul Pogba zmniejszył jeszcze rozmiary porażki. Młodym Diabłom zabrakło jednak czasu i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:2.

Manchester United: Johnstone - M.Keane, Thorpe, Fornasier (Ekangamene, 80), Fryers - Lawrence (Wilson, 70), Cole, Pogba, Blackett - Lingard, W.Keane.