Rio nie poddaje się

» 13 marca 2005, 16:20 - Autor: JoJo - źródło: wlasne
Zawodnik Manchesteru United – Rio Ferdinand powiedział, że pomimo ich ostatniego słabego występu w Lidze Mistrzów wczorajszy mecz z Southampton pokazał siłę i determinację drużyny.
Rio nie poddaje się
» Manchester United
Czerwone Diabły otrząsnęły się już po gorzkiej lekcji, jaką zafundował im Milan w Lidze Mistrzów i po wczorajszym bardzo dobrym występie, Diabły znalazły się w półfinale Pucharu Anglii.

United pokonało we wczorajszym meczu zespół Świętych 4:0, a bramki w tym spotkaniu strzelili: Roy Keane, Cristiano Ronaldo i Paul Scholes.

To był ogromny wysiłek – spotkanie na St. Mary i United musiało zrobić wszystko, aby pokazać się z jak najlepszej strony i aby odbudować się psychicznie.

„Położył bym się i przestał cokolwiek robić, gdyby ktoś powiedział, że nie przyłożyliśmy się do meczu z Milanem” – powiedział Rio. „Tamte dwa spotkania nie wyszył nam i wynik rozczarował nie tylko nas. Staraliśmy się ze wszystkich sił wygrać, ale czasem tak jest, że po prostu nie wychodzi.”

„United chce zawsze i za wszelką cenę wygrać każde spotkanie, nie ważne czy gramy mecz ligowy, pucharowy czy spotkanie towarzyskie. Każdy mecz jest dla nas ogromnie ważny.”

„Nasza drużyna była i zawsze będzie gotowa do poświęceń. Mam nadzieję, że spotkanie z Milanem bardzo szybko pójdzie w niepamięć i liczę na to, że po meczu z Southamptonem Ci, którzy przestali w nas wierzyć – znów są z nami” – zakończył Rio.


TAGI


« Poprzedni news
Essein stworzony dla United...
Następny news »
United i Middlesbrough walczą o Songa

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentował tego newsa.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.