10 milionów za Essiena
» 3 marca 2005, 11:03 - Autor:
gosc - źródło: wlasne
Jak podaje Ghana Web, Manchester United jest gotowy na złożenie oferty dla Olympique Lyon w sprawie pozyskania Mikaela Essiena (na zdjęciu) w letnim oknie transferowym.
Reprezentant Ghany jest łączony z drużyną Sir Alex’a Ferguson’a jako ewentualny zastępca Roy’a Keane’a, który być może już niedługo skończy zawodowo kopać piłkę. Zarząd Manchesteru miałby złożyć ofertę w wysokości Ł10 milionów funtów.
Essien w tym sezonie parokrotnie zaprezentował się z bardzo dobrej strony w Lidze Mistrzów, a interesuje się nim także para Hiszpańskich gigantów Real Madryt i Barcelona.
Ferguson na pewno zdaje sobie sprawę, że zainteresowanie młodym Afrykaninem (który półtora roku temu był bardzo bliski dołączenia do Evertonu) wciąż rośnie – wraz z ceną. W związku z tym na pewno będzie chciał załatwić transfer z Lyonem jak najszybciej.
TAGI
Najchętniej komentowane
Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.
Komentarze (0)
Nikt jeszcze nie skomentował tego newsa.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis
DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.