Zapowiedź spotkania: Sunderland vs United

» 1 października 2010, 11:27 - Autor: Biafra - źródło: BBC Sport
Po środowym pojedynku w Lidze Mistrzów pora wrócić do zmagań o mistrzostwo Anglii. Zajmujące obecnie drugą pozycję United czeka już w sobotę wyprawa na Stadium of Light, aby zmierzyć się z Sunderlandem.
Zapowiedź spotkania: Sunderland vs United
» Po środowym pojedynku w Lidze Mistrzów pora wrócić do zmagań o mistrzostwo Anglii. Zajmujące obecnie drugą pozycję Manchester United czeka w sobotę wyprawa na Stadium of Light, aby zmierzyć się z Sunderlandem.
Jak zakończy się sobotni mecz?
W spotkaniu tym nie zobaczymy przebywającego na wypożyczeniu w Sunderlandzie napastnika Czerwonych Diabłów, Dannyego Welbecka, który nie może występować w meczach przeciwko swojemu macierzystemu klubowi.

Do składu Czarnych Kotów powinien powrócić Anton Ferdinand, który zmagał się ostatnio z urazem uda. Steve Bruce nie będzie mógł skorzystać natomiast z kontuzjowanych Kierana Richardsona oraz Johna Mensaha, a w bramce powinniśmy po raz kolejny ujrzeć Simona Mignoleta.

Menadżer United, sir Alex Ferguson nie zamierza ryzykować zdrowia Wayne'a Rooneya i zapowiedział, iż Anglik w sobotę nie wystąpi nawet pomimo jego zapewnień o gotowości do gry.

Szkot będzie mógł natomiast skorzystać z wracających po kontuzjach do zmagań ligowych Rio Ferdinanda i Michaela Carricka.

Początek spotkania w sobotę o godzinie 16.00!

Kłopoty w kadrze

Sunderland:
Występ mało prawdopodobny: Ferdinand (udo).
Kontuzjowani: Campbell i Meyler (obaj kolano), Mensah (łydka), Richardson (udo).
Występ niemożliwy: Welbeck.

Manchester United:
Kontuzjowani: Giggs (udo), Hargreaves (brak ogrania), Rooney i Valencia (obaj kostka), Scholes (łydka).

Zapowiedź spotkania

Czarne Koty w tym sezonie radzą sobie zaskakująco dobrze, co potwierdziły w poprzednich kolejkach kiedy udało im się urwać punkty ekipom Arsenalu oraz Liverpoolu.

W zeszłym tygodniu na Anfield podopieczni Steve'a Bruce'a dwa razy za sprawą niezawodnego w tym sezonie Darrena Benta odrabiali straty i wracali do gry. Natomiast w meczu z Arsenalem w którym przez prawie całe spotkanie prowadzili Kanonierzy do wyrównania udało im się doprowadzić dopiero w doliczonym czasie gry również za sprawą Benta.

Sunderland ma na koncie również zwycięstwo nad Manchesterem City co tylko jeszcze bardziej podkreśla, iż jest to zespół, który nie boi się znacznie bardziej utytułowanych rywali, a wygrana w tej kolejce nad United może być ich największym skalpem.

Sobotnie spotkanie będzie szczególne dla Bruce'a zważywszy na jego status legendy na Old Trafford. Do tej pory jednak Steve podczas 15 prób jakie miał od momentu rozpoczęcia kariery trenerskiej nie pokonał swojego byłego mentora sir Alexa Fergusona.

Chociaż United zajmuje obecnie pozycję wicelidera to występy Czerwonych Diabłów są poniżej oczekiwań o czym świadczy między innymi fakt, iż wciąż czekają oni na pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie. Należy również pamiętać iż ekipa Fergusona ma za sobą trudny pojedynek z Valencią, który miał miejsce w środę.

Fakty meczowe

Bezpośrednie pojedynki
* Sunderland do tej pory odniósł tylko jedno zwycięstwo w 18 ligowych potyczkach z United i miało to miejsce podczas ich drugiego pojedynku w marcu 1997 roku.
* Czerwone Diabły wygrały sześć z ostatnich siedmiu ligowych spotkań na Stadium of Light, a Czarnym Kotom tylko raz udało się zachować czyste konto.
* Steve Bruce doświadczył tylko jednej porażki w ostatnich 13 domowych spotkaniach i było to w meczu z Manchesterem United.

Sunderland
* Podopieczni Steve'a Bruce'a w tym sezonie oddali zaledwie 15 celnych strzałów na bramkę, co jest najgorszym wynikiem spośród wszystkich klubów Premiership.
* Tylko dwóch piłkarzy zdobywa bramki w obecnym sezonie bramki dla Sunderlandu. Są to Darren Bent (7 bramek) i Asamoah Gyan (2 bramki).
* Od momentu transferu Darren Bent w 10 spotkaniach z drużynami z Wielkiej Czwórki zdobył aż 8 bramek.

Manchester United
* United straciło do tej pory w Premier League 599 bramek.
* Tylko w sezonie 2001/2002 ekipa z Old Trafford w pierwszych sześciu spotkaniach straciła więcej bramek (10 goli), niż w obecnym (9 goli).
* Jeśli Gary Neville wystąpi w tym spotkaniu będzie to jego 600 mecz dla United.

Najlepsi strzelcy w zespołach

Sunderland
Bent: 7 bramek (5 w lidze)
Gyan: 2 bramki (1 w lidze)

Manchester United
Berbatow: 7 bramek (6 w lidze)
Nani: 3 bramki (2 w lidze)
Owen: 3 bramki (1 w lidze)

Sędziowie spotkania

Arbiter główny: Chris Foy
Asystenci: Andy Garratt i Andy Madley
Sędzia techniczny: Paul Tierney

Ostatnie ustawienie obu zespołów w ligowym spotkaniu

Liverpool 2:2 Sunderland
Mignolet, Onuoha, Turner, Bramble, Bardsley, Elmohamady, Henderson, Cattermole, Malbranque (Riveros 88), Welbeck (Gyan 81), Bent (Zenden 90).
Zmiany nie wykorzystane: Gordon, Da Silva, Reid, Colback.

Bolton 2:2 Manchester United
Van der Sar, O'Shea, Vidic, Jonathan Evans, Evra, Nani, Fletcher (Owen 71), Scholes, Giggs (Park 53), Rooney (Macheda 61), Berbatov.
Zmiany nie wykorzystane: Kuszczak, Anderson, Smalling, Rafael Da Silva.


TAGI


« Poprzedni news
Rio: Mamy wspaniałych napastników
Następny news »
Rooney do Fergusona: Pozwól mi grać

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (306)


sisinho: Mam tylko takie zasadnicze pytanie:

Dlaczego Obertan nie gra chociaż 45 min?

Rozumiem że Bebe nowy , to gdzieś 20-25 min moze grać max , park jest cieniem samego siebie , a nie gra Obertan na swojej nominalnej pozycji jaką jest boczny pomocnik lub ofensywny boczny pomocnik.

Gra na niej Anderson , mimo że zazwyczaj gra w środku , a dzisiaj często do niego schodził zapominając że gra na boku.
» 2 października 2010, 18:28 #97
sssexton90: Obecnie w ataku powinien grać Hernandez i Berbatov. Szkoda, że nie mamy dobrego zmiennika Giggsa bo przydałby się ktoś kto mógłby poruszyć nasze lewe skrzydło.
» 2 października 2010, 18:25 #96
Atheist: Z Boltonem to chociaż na remis zasłużyliśmy, dzisiaj dziękuję szczęściu, słupkom i Van der Sarowi, że mamy punkt. Chodząca apatia, brak jakiegokolwiek zrywu, dzisiaj wolę walki miał może tylko Vidić, reszta snuła się po boisku szukając własnego cienia. Niestety nie wszystko można wygrać, a przed nami jeszcze 31 meczy, więc trzeba się ogarnąć i zacząć w końcu grać na wyjazdach jak dawniej, bo samymi meczami na Old Trafford sezonu nie wygramy.

GGMU
» 2 października 2010, 18:24 #95
rvn10: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.10.2010 18:21

Śmiać mi się chce ,z tym wszechobecnym entuzjazmem typu,najlepszy start sezonu bez porażki,idziemy na mistrza...tja z taką grą w meczach wyjazdowych to już niedługo tytuł okaże się niespełnionym marzeniem,brak mi mentalności zwycięzców, gdzie te diabły i ich determinacja do zdobycia w każdym meczu 3 punktów...Na razie Ferguson i sztab bezradnie patrzą na to co się dzieje w United, żałosna gra która przekreśli nas niedługo w walce o Mistrza anglii,niestety...
» 2 października 2010, 18:19 #94
sssexton90: Patrząc na naszą grę remis cieszy. Chociaż żal mi tej sytuacji berbatova bo tam powinna być bramka i mogła być dziś powtórka z Valencji. Miejmy nadzieję, że chelsea zremisuje z arsenalem.
» 2 października 2010, 18:18 #93
Szaman0: Umiesz liczyc ? licz na Siebie !!

TRZEBA ZACZĄĆ WYGRYWAC !!
» 2 października 2010, 18:17 #92
rvn10: Panowie do góry głowa,na pewno odrabiając punkcik po punkciku zdobędziemy mistrza :D,już widzę słowa Fergusona "Sunderland zagrał lepiej od nas,zasłużył na punkt" no ileż można słuchać tego samego,nasza gra na wyjazdach jest fatalna...
» 2 października 2010, 18:14 #91
Szaman0: popieram i to nawet grubo ..
» 2 października 2010, 18:14 #90
PawcioMoron: No to się kurna w pale nie mieści.. Kolejny remis na wyjeździe.
Ale spoko.. Arsenal wygra z Chelsea i odrobimy do niebieskich kolejny punkcik :D
» 2 października 2010, 18:13 #89
PawcioMoron: To nic.. Przynajmniej będzie fajna ścisła czołówka.. A jak już byśmy mieli przegrać ligę to wolał bym na rzecz Arsenalu bo oni długo nic nie wygrali a Chelsea to mnie do białej gorączki doprowadza.
» 2 października 2010, 18:20 #88
sisinho: Koniec tego żenującego "widowiska" .
Jeśli mamy tak grać z przeciętniakiem to lepiej dać pograć młodzieży. Anderson/O'shea/Owen niech sobie posiedzą , a niech wreszcie pogra pełny mecz Gibson/Fabio/Hernandez . Po takim meczu aż trudno uwierzyć że Cleverley jest na wypożyczeniu , powinien w takim meczu grać zamiast andersona.
» 2 października 2010, 18:13 #87
sisinho: Szczerze to Ozil zagrał ledwie 1 dobry mecz , lepiej VDV by ściągnąć no ale to nie my decydujemy , ktoś inny woli grać Andersonami czy Carrickami w środku. Nawet "stary" Scholes robi więcej niż oni razem wzięci .
» 2 października 2010, 18:14 #86
SzYnA: po co Ci VdV przecież mamy niezawodnego Andersona, Carricka i wiecznie kontuzjowanego O.H. :P zamiast bebe do którego nie mam nic bo jeszcze z amało gra powinien siętu pojawić jakis ozil czy własnie VdV
» 2 października 2010, 18:15 #85
lukep: no i syndrom meczy wyjazdowych podtrzymany.... zgubiliśmy juz łącznie 8 punktów na wyjazdach w tym sezonie.... zwycięstwa na własnym stadionie bez zwycięstw na wyjeździe to co najwyżej miejsce w okolicach 5 na zakończenie sezonu także oby jutro Chelsea nie wygrała bo znowu odskoczy na 5 punktów...
» 2 października 2010, 18:12 #84
gaham1: Ale transfery przecież nie są potrzebne panie Ferguson!!
» 2 października 2010, 18:12 #83
WigdorDevil: Ale ty tu przeciez nie jestes potrzebny panie gaham1. Po co takie komentarze! Ludzie ogarnijcie sie! Trzeba byc cierpliwym co do SAFa. A jesli mialbym sie jeszcze przyczepic , to transfery były , dokładnie 3 , mam przypominac kto zasilił United? Wiem są młodzi , ale Fergie powoli wprowadza ich do składu , żeby wiedzieli co to jest Premier League. Dzisiaj Bebe dostał swoją szansę , Chicharito jeszcze wczesniej mógł sie wykazać. Dzisiaj , teraz , w tym momecie jest ważne żeby przełamac sie i wygrac mecz na wyjezdzie w PL , bo to jest jakies fatum.
» 2 października 2010, 18:19 #82
SzYnA: nani sęp niech idzie z takagrądo realu widze ze palma i sodówa już uderzylą do głowy !! koledzy wiele razy w lepszych sytuacjach to wolał strzelićlub przytrzymać pilke i albo jastracić albo za pozno podać. co za cep, zachowuje sie tak na boisku jak dla kibicó w zyciu prywatnym egoista jeden !!
» 2 października 2010, 18:11 #81
fan11: Zamknij sie i popatrz lepiej na swoja znajomosc polszczyzny
» 2 października 2010, 18:13 #80
SzYnA: sam sie zamknij pajacu, masz jakies argkumenty i nie mów mi o znajomości polszczyzny jak nie używasz polskich znaków cieciu
» 2 października 2010, 18:16 #79
fan11: Koniec...
» 2 października 2010, 18:11 #78
kckMU: i h*j z taką grą, na pewno powalczymy o mistrza kuurwa -.-

ostrzeżenie? nawet adminowi po takim meczu by się nie chciało dawać...
» 2 października 2010, 18:11 #77
rvn10: Gdy strzelamy to tracimy z tyłu,gdy gramy na zero z tyłu, to nie strzelamy istna parodia...
» 2 października 2010, 18:08 #76
sisinho: Ma racje , więc ogarnij sie gary...
» 2 października 2010, 18:10 #75
rvn10: To była ironia heh
» 2 października 2010, 18:10 #74
sisinho: Podstawowe bramki takie jak przyjęcie , podanie , pomysł na grę...
Gdy przychodzi ktos za 7 mln funtów to oczekuje się żeby coś grał , w sumie taki Rudnevs czy Lewandowski przychodzi do Lecha/Borussi i umie chociaż dobrze zagrywać bez grania w rezerwach....
» 2 października 2010, 18:09 #73
sisinho: Gary , no wiem , przecież to nie ja byłem warty 7 mln , i to nie ja gram w Najlepszym klubie tylko ON , Do CZEGOŚ TO ZOBOWIĄZUJE.

CUDÓW NIE OCZEKUJE ALE PRZYJĄĆ PIŁKĘ CZY PODAĆ TO CHYBA KAŻDY UMIE?
» 2 października 2010, 18:16 #72
sisinho: 86' Minuta
» 2 października 2010, 18:02 #71
rvn10: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.10.2010 17:58

Jeśli szybko nie znajdziemy recepty na wygrywanie meczów wyjazdowych w Premierleague,to wygranie tytułu będzie się równać blisko zeru...
» 2 października 2010, 17:57 #70
sisinho: Ja bym powiedział że będzie równe zeru jak my tego meczu nie wygramy a Chelsea rozjedzie Arsenal. Bo wątpie żebyśmy wygrali z Arsenalem czy Chelsea w takiej formie.
» 2 października 2010, 17:59 #69
rvn10: sisinho - Nie zapominaj,że do końca sezonu jeszcze 32 mecze :)
» 2 października 2010, 18:00 #68
sisinho: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.10.2010 18:04

Nie tutaj ....
» 2 października 2010, 18:04 #67
sisinho: Masz rację , ale jeśli Chelsea potrafi wbijać po 3-4 bramki każdemu przeciwnikowi to my tez to powinniśmy robić , a my nie potrafimy strzelić nawet 1 bramki. W dodatku Rooney bez formy , Nani i Berbatov sami nie dają rady w kazdym meczu. Ciężko to widzę ;|
» 2 października 2010, 18:04 #66
lukep: no niestety na to wychodzi zabrakło szczęścia... ale jeszcze damy radę 0-1 jest w naszym zasięgu....
» 2 października 2010, 17:58 #65
lukep: wchodzi Bebe
» 2 października 2010, 17:56 #64
sisinho: Waląć walnął , ale to był akt desperacji bo nie ma komu zagrać .
» 2 października 2010, 17:54 #63
sisinho: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.10.2010 17:53

Kur... kto w końcu jest na Lewej Pomocy? Andersona częściej widzę w środku , tak samo jak Scholesa i Fletchera....

Kolejny fart ... To nie nasza strzelna obrona że jest 0:0 , tylko nasz fart...

Edit: MINUSUJCIE DALEJ , Prawda Boli , Nasza obrona jest dziurawa jak ser , tylko po prostu sunderland niczego nie umie wykorzystać..
» 2 października 2010, 17:50 #62
lukep: O'SHEA i jego wrzutki ile jeszcze takich musi spiep***ć żeby SAF go nie wystawiał ??
» 2 października 2010, 17:50 #61
sisinho: Lepiej nie oglądaj , oszczędzisz nerwów..
» 2 października 2010, 17:52 #60
lukep: Vidic walczący na skrzydle to jest jazda.... i znowu Serb ugrał stały framgment gry...
» 2 października 2010, 17:47 #59
sisinho: Więcej szczęścia niż... nie wiem czego bo ani rozumu ani umiejętności nam nie brakuje...
» 2 października 2010, 17:44 #58
sisinho: Oby Javier coś ożywił atak , bo jak na razie to blado wyglądamy przy PRZECIĘTNEJ ANGIELSKIEJ DRUŻYNIE....
» 2 października 2010, 17:41 #57
lukep: Hernandez na boisku no to czekam na zwycięską bramkę ;)
» 2 października 2010, 17:41 #56
lukep: przed chwilą udzielił się zły charakter Scholes'a kartke jak nic mógł dostać za to... a niektórzy to i by czerwień dali :P
» 2 października 2010, 17:39 #55
lukep: to nie oznacza że strzelałby również w United ;p
» 2 października 2010, 17:40 #54
sisinho: @Lukep

Szczerze to niech młody fabio coś pogra , bo on chociaż coś w przodzie grał a jak widać w tym sezonie O'shea ani w przodzie ani w tyle bo i tutaj mu się wpadki zdarzają.
» 2 października 2010, 17:36 #53
lukep: już wole Evre w słabszej formie ale który potrafi dobrze ruszyć flanką i wrzucić w pole karne niż Oshea i te jego podania do nikogo ....
» 2 października 2010, 17:34 #52
sisinho: Everton , Rangers , Sunderland , w tych meczach oficjalnie nie pojechał Rooney(oprócz meczu z Valencia) w 2 przypadkach były remisy , z Sunderlandem jak na razie się na taki zanosi.

To tyle, lepiej trzymać Rooneya na mecz z Chelsea gdzie przegramy , ale Rooney będzie zdrowy , niż zabrać go na mecz (może i nawet niech nie gra ale będzie duchem z drużyną ) i może coś ugrają , bo jak widać bez Rooneya choćby na ławce to jest dramat.
» 2 października 2010, 17:33 #51
lukep: jeszcze Anderson i Oshea do zmiany to może będzie dobrze...
» 2 października 2010, 17:33 #50
plus90: super od razu widac poprawe widac niezla suszarke mieli w szatni:D
» 2 października 2010, 17:28 #49
lukep: Berba juz strzelił szkoda że był spalony.... ale juz coś się ożywiło z przodu przynajmniej ... ;)
» 2 października 2010, 17:24 #48
Atheist: Berba wszedł! :D
» 2 października 2010, 17:21 #47
lukep: no i jest Berbatov na drugie 45 minut ...
» 2 października 2010, 17:21 #46
SzYnA: nie no ferguson mnie rozyebau :/ A co pokazał Macheda ? owen strzelał bramki przynajmniej w tym sezonie wiec bym go zostawilrazem z Berbą , nie no nie....
» 2 października 2010, 17:21 #45
plus90: berba za owena
» 2 października 2010, 17:21 #44
SzYnA: ale skomentowac moge chyba nie ? to wolny kraj a ty młody sie poucz piłki troche...
» 2 października 2010, 17:22 #43
sssexton90: Po prostu nie są zgrani. No, ale jak grają każdy mecz w innym ustawieniu i innym składzie to co się dziwicie ?? Pocieszające jest to, że z minuty na minutę grają coraz lepiej. Poza tym te sytuacje Sunderlandu wcale nie były takie stuprocentowe. Obrona gra nie najgorzej. Jedynie w środku pola dużo niecelnych podań. Nani gra poniżej oczekiwań, ale spokojnie...jeszcze pokaże klasę. Jestem przekonany, że wygramy podobnie jak w Valencji.

Sugerowałbym szybkie zmiany

hernandez-macheda
gibson-flecher
» 2 października 2010, 17:16 #42
sssexton90: No rozkręcają się, można powiedzieć że wyrównali grę. Druga połowa przyniesie nam bramkę.
» 2 października 2010, 17:24 #41
SzYnA: Nani nie chce sęp podawać piłek do nikogo, koniecznie chce byc drugim ronaldo co strzeli 40 bramek :/
» 2 października 2010, 17:16 #40
SzYnA: po 1. to berba i evra za owena i oshea;) po drugie anderson świetnie dogrywa do przeciwnika i robi im kontry , no no racja ;)
» 2 października 2010, 17:12 #39
kckMU: Co my gramy? Jak jakiś beniaminek przeciwko mistrzowi, tak to wygląda, tylko się bronimy...
» 2 października 2010, 17:06 #38
lukep: Zenden w słupek już 2-0 powinno w dup* być !! masakra jak oni grają beznadziejnie !! ZMIANY ZMIANY I JESZCZE RAZ ZMIANY ! bo nie dowieziemy tego 0-0 do końca !! chyba że FErgusonowi wystarczają remisy na wyjazdach w tym sezonie !
» 2 października 2010, 16:55 #37
kckMU: Idź pan z tym O'Shea, Evra o wiele lepiej by grał, ma lepsze wrzutki i jest szybszy
» 2 października 2010, 16:52 #36
lukep: 30 minut bez żadnej klarownej okazji, nie gramy nic, zmiany juz teraz by się przydały - Berbatov do przodu za MAchede, Evra w obrone może Francuz coś rozrusza lewą stronę a za Andersona Gibson ...
» 2 października 2010, 16:50 #35
H2O1994: Van der Sar - Rafael, Ferdinand, Vidic, O'Shea - Nani, Scholes, Fletcher, Anderson - Macheda, Owen
» 2 października 2010, 16:49 #34
Atheist: VDS
O'Shea-Ferdinand-Vidic-Rafael
Fletcher-Anderson-Scholes
Nani-Owen-Macheda
» 2 października 2010, 16:51 #33
poki134: za co szraamek dostał -20,o co wam chodzi z tymi minusami
» 2 października 2010, 17:05 #32
lukep: może SAF się obudzi i zobaczy że ta jego taktyka jest do bani i zaczniemy coś grać bo narazie to sie bronimy i wybijamy pilke do przodu... żenada.... :(
» 2 października 2010, 16:38 #31
lukep: VDS teraz świetnie to broni to powinno byc 1-0 dla Sunderlandu ... nic nie gramy :/
» 2 października 2010, 16:34 #30
WigdorDevil: No i Van der Sar dupcie nam ratuje ;D
» 2 października 2010, 16:33 #29
Atheist: O cholera, VdS!
» 2 października 2010, 16:33 #28
kckMU: znowu Edwin ratuje nam tyłki, United ruszać się!
» 2 października 2010, 16:33 #27
lukep: póki co nie istniejemy w ofensywie
» 2 października 2010, 16:32 #26
H2O1994: Szanowny kibicy Liverpoolu, my nie musimy pisać nazw rywali w komentarzach na waszej stronie ponieważ i tak z większością przegrywacie.
» 2 października 2010, 16:33 #25
Atheist: huckenbuschspace.dbv.pl/viewpage.php?page_id=72
» 2 października 2010, 16:29 #24
Yoshiek: Bo czekaja na kibicow.. ale tolerancja.. ;)
» 2 października 2010, 16:05 #23
Atheist: Coś mówili o kibicach MU, że nie dojechali.
» 2 października 2010, 16:05 #22
lukep: ciekawe dlaczego to 20 minutowe opóźnienie w rozpoczęciu meczu ?
» 2 października 2010, 16:04 #21
SzYnA: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.10.2010 17:11

podobno rura z wodą strzeliłą w szatni United i zaczał sie sufit zawalać czy pękać - tak mowili komenatatorzy C+
» 2 października 2010, 17:11 #20
gaacek00: mecz przelozony o 20 min
» 2 października 2010, 16:03 #19
Atheist: Noo, w końcu 4-3-3
VDS
O'Shea-Ferdinand-Vidic-Rafael
Fletcher-Anderson-Scholes
Nani-Owen-Macheda
» 2 października 2010, 16:01 #18
lukep: nie ma Berbatova - jak Rooney był w formie to grał w każdym meczu jak berba jest w dobrej formie to siada na ławce, mam nadzieję że chociaż 30 minut Bułgar dostanie.... typuje 1-2 dla Nas :)
» 2 października 2010, 15:49 #17
kckMU: Dołączam się,
I najlepiej na priva bo tu usuwa linki...
» 2 października 2010, 15:45 #16
sssexton90: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.10.2010 15:44

Moim zdaniem dzisiaj w ataku powinien Fergie dać pograć Owenowi i Chicarito. Do tego powinni pojawić się Gibson i Bebe. Obertan na skrzydle i w obronie Rabio, Rio, Vida i Brown. Berba i Nani powinni zacząć na ławce i ewentualnie jak wynik będzie niekorzystny to wejść w drugiej połowie.

Obstawiam 0:2
» 2 października 2010, 15:41 #15
kckMU: A jednak, wychodzimy 4-4-2, ale wygląda to o wiele lepiej:

VDS,
Rafcio-Rio-Vida-O'Shea
Nani-Scholes-Fletcher-Anderson
Owen - Macheda,

W końcu Rafcio, Owen i Macheda :D
» 2 października 2010, 15:39 #14
kckMU: Czy do formacji 4-3-3 zawsze potrzeba 3 napadziorów? :D
» 2 października 2010, 15:37 #13
kckMU: Dobra, teraz już bynajmniej ja proszę o jakiś BoxLive czy coś z polskim komentarzem, zbliża się 16:00
» 2 października 2010, 15:15 #12
kckMU: Zastanawia mnie tylko Evra na ławce, reszta ok.
» 2 października 2010, 15:33 #11
kckMU: Trzeba poczekać, zaraz przyjdą jacyś użytkownicy i podadzą BoxLive'a z polskim komentatorem
» 2 października 2010, 13:38 #10
kckMU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.10.2010 13:27

4-3-3

Edwin
Rafcio-Vidić-Ferdinand-Evra
Nani-Fletcher-Andek
Macheda-Owen-Berbatov

Tak bym ustawił ten zespół jak jest tyle kontuzji, mamy wspaniałą obronę nie ma się co martwić (+Fletcher DP). Skoro mamy urazy w pomocy to gra się bardzo ofensywnie, tym bardziej, że tyły są zabezpieczone, na pewno Vida z Rio mają ciężkie zadanie, ten Bent jest znakomity w tym sezonie, skoro urywał pkt równo pod rząd (City,Arsenal,Live) to trzeba mieć szacunek.

Marzenia ma każdy, a wyjdziemy
Edwin
O'Shea-Vidić-Rio-Evra
Park-Fletcher-Carrick-Nani
Owen-Berbatov,

Albo jeszcze lepiej, 4-5-1...
Mam nadzieje, że Fergie nas zaskoczy i ustawi zespół tak, jak byśmy tego chcieli,
Tyle ode mnie, czekamy do meczu :)
» 2 października 2010, 13:25 #9
Biafra: hmm "andek" na lewej? i ciekawe co on by tam z tą piłką robił, bo raczej nie rajdy skrzydłem. wyjdźmy w takim ustawieniu które da nam 3 punkty.
» 2 października 2010, 14:34 #8
kckMU: Biafra

Andek nie na lewym skrzydle, w ustawieniu z 3 pomocnikami oni są praktycznie ciągle w środku,

"wyjdźmy w takim ustawieniu które da nam 3 punkty."

Sunderland to nie West Ham lub Newcastle bez formy, z którymi graliśmy 4-4-2 u siebie, poza tym nie mamy Rudego, Giggsa, Park bez formy, Carrick po kontuzji
» 2 października 2010, 14:42 #7
Klimaa: Nie ma wyjścia, to ostatni alarm i trzeba w końcu wygrać coś na wyjeździe póki Chelsea nie odskoczyła. Przydałaby się pewna wygrana która podniosłaby na duchu zespół. Wierzę że dzisiaj wyjedziemy z Sunderlandu z tarczą!
» 2 października 2010, 12:35 #6
talir: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.10.2010 11:38

Ja obstawiam remis, w trzech poprzednich spotkaniach wyjazdowych liczyłem na zwycięstwa. Mam nadzieje, że teraz pomylę się na korzyść United.
» 2 października 2010, 11:32 #5
oldtrafford: liczę na wygraną Man Utd więc obstawiam wynik 1-2 dla UNITED!!
» 2 października 2010, 11:27 #4
DevilsPoland: Będzie ciężko ale musimy wygrać ten mecz nie ma innej opcji. Wierze że nam się to uda bo jeśli nie to nie będzie dobrze. Liczę że Chicharito coś strzeli znów i oczywiście Berba ;D Go Go United!!
» 2 października 2010, 11:03 #3
talir: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.10.2010 11:40

Owszem, Berba był bezbarwny. Tylko to wina pomocników, przynajmniej w meczu z Valencią, bo z Boltonem meczu niestety nie widziałem.
» 2 października 2010, 11:34 #2
Martin: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.10.2010 00:05

Również liczę na zwycięstwo 2-3 : 0 ;) Najważniejsze, żeby nie stracić żadnej bramki. Jestem ciekaw kto zagra w ataku. Pewnie będzie to Berbatov i... no właśnie. Największe szanse mają chyba Owen i Chicharito. Kiko pewnie mecz rozpocznie na ławce ;)
» 2 października 2010, 00:05 #1
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.