Losowanie VI rundy FA Cup

» 21 lutego 2005, 14:32 - Autor: matheo - źródło: wlasne
Dzisiaj o godzinie 14.30 na Soho Square w Londynie odbyło się losowanie ćwierćfinałów Pucharu Anglii. Ceremonię poprowadzili Neil Webb i Mark Bright, którzy stanęli naprzeciwko siebie w finale tych rozgrywek w 1990 roku, kiedy to spotkały się ze sobą Manchester United oraz Crystal Palace.
Losowanie VI rundy FA Cup
» Manchester United
Ćwierćfinałowe pojedynki odbędą się 12 lub 13 marca 2005 roku. Za zwycięstwo w VI rundzie FA Cup dana drużyna otrzyma 300 tysięcy funtów.

W poprzedniej rundzie sporą niespodziankę sprawiło Newcastle United, które wyeliminowało Chelsea Londyn. The Blues muszą zatem przełożyć marzenia o zdobyciu 'Poczwórnej Korony' na przyszły rok.

Los okazał się łaskawy dla podopiecznych Sir Alexa. Manchester United w kolejnej rundzie Pucharu Anglii zmierzy się z Southampton bądĽ Brentford, w zależności od wyniku meczu rewanżowego. Czerwone Diabły mecz rozegrają na wyjeĽdzie. Poniżej pełen wykaz par VI rundy FA Cup:

Newcastle United v Tottenham Hotspur lub Nottingham Forest.
Southampton lub Brentford v Manchester United
Bolton Wanderers v Arsenal Londyn lub Sheffield United
Burnley lub Blackburn Rovers v Leicester City



TAGI


« Poprzedni news
Serginho zagra z United?
Następny news »
Przeżyjmy to jeszcze raz... Rusza Liga Mistrzów

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentował tego newsa.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.