Były piłkarz Manchesteru United - Eric Djemba-Djemba - najprawdopodobniej wróci do Premier League i podpisze kontrakt z WBA.
» Pobyt Kameruńczyka na Old Trafford nie był udany
Obecny klub Kameruńczyka - Odense - zdaniem duńskich mediów, wyraził już zgodę na wylot swojego zawodnika do Anglii, gdzie ten ma dojść do indywidualnego porozumienia z działaczami West Bromwich Albion.
- Eric nie zagra w dzisiejszym meczu sparingowym, ponieważ udał się na podróż zagraniczną - poinformował menedżer Odense.
Wydaje się, więc, iż już niebawem ujrzymy kolejnego byłego piłkarza Manchesteru United na angielskich boiskach. Miejmy nadzieję, że będzie dane mu zagrać w spotkaniach przeciwko Czerwonym Diabłom.
Klimaa: Ale jeśli mamy ogólnie podsumować jego grę dla United to był to niewypał, spodziewaliśmy się po nim więcej. Każdemu zdarza się kupić złego zawodnika. Ale dobrze że kontynuuje karierę i jak widać idzie mu to coraz lepiej.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.