Ruud i Alan wracają do gry !
» 11 lutego 2005, 16:19 - Autor:
matheo - źródło: wlasne
Napastnik Manchesteru United, Ruud van Nistelrooy powróci do treningów w następnym tygodniu, po tym jak pomyślnie zakończył swoją rehabilitację w Holandii. 28-letni snajper był zmuszony powrócić do swojej ojczyzny w wyniku kontuzji ścięgna Achillesa, której nabawił się blisko trzy miesiące temu.
Ruud w pełni zrealizował program biegowy i w przyszłym tygodniu będzie już normalnie trenował z zespołem Czerwonych Diabłów. Jak ważnym ogniwem w zespole Sir Alexa jest van Nistelrooy chyba nikogo nie trzeba przekonywać.
Mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów z AC Milanem był od dłuższego czasu celem rekonwalescencji Holendra. Założenie było i jest bardzo proste. Ruud ma pomóc swoim kolegom pokonać włoskiego potentata.
"Alan Smith zacznie treningi w poniedziałek, podczas gdy Ruud van Nistelrooy rozpocznie zajęcia we wtorek" – powiedział Sir Alex.
"Dobrze jest mieć ich obydwu z powrotem. W istocie to naprawdę wspaniałe. Wszyscy będziemy mogli oszacować ich sprawność jak tylko zacznie się nowy tydzień."
Już w niedziele Manchester United zmierzy się w pojedynku derbowym z Manchesterem City. Sir Alex Ferguson zapewnił, iż Roy Keane, Ryan Giggs oraz Rio Ferdinand powinni powrócić do drużyny po kontuzjach, które wykluczyły ich z gry w niedawnych meczach reprezentacyjnych.
Niestety oprócz dobrych są też złe wiadomości. Cristiano Ronaldo, który ucierpiał w ostrym starciu z Damienem Duffem najprawdopodobniej nie wystąpi w niedziele na City of Manchester Stadium.
"To była zła interwencja w wykonaniu Duffa. Zaskoczyła mnie ona, ponieważ on nie jest takim typem zawodnika. Rio, Ryan i Roy są gotowi do meczu w niedzielę, ale występ Cristiano stoi pod znakiem zapytania" – zakończył Ferguson.
TAGI
Najchętniej komentowane
Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.
Komentarze (0)
Nikt jeszcze nie skomentował tego newsa.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis
DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.