Edwin van der Sar jest przekonany, że Manchester United jest w stanie poradzić sobie z rywalami nawet bez Wayne’a Rooneya.
» Edwin van der Sar nie panikuje z powodu możliwej straty Wayne'a Rooneya
Angielski napastnik we wtorkowym meczu z Bayernem Monachium doznał kontuzji kostki i na razie nie wiadomo jak długo będzie musiał pauzować. Prawdopodobne jest, że Wazza opuści sobotni szlagier z Chelsea.
– Z Boltonem również graliśmy bez kilku zawodników. Takie rzeczy w sezonie się zdarzają. Zawsze chcesz mieć do dyspozycji najlepszych zawodników, ale mamy zmienników, którzy mogą wykonać dobrą robotę – mówi Edwin van der Sar.
Rooney w środę przejdzie badania, które dadzą odpowiedź na pytanie, ile będzie musiał pauzować.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.