John O'Shea : Uważajmy na Duffa

» 26 stycznia 2005, 10:15 - Autor: gosc - źródło: wlasne
John O'Shea przestrzega United przed swoim kolegą z reprezentacji Irlandii Damienem Duff. Duff nie pokazał wszystkiego co umie podczas meczu z Manchesterem na Stamford Bridge.
John O'Shea : Uważajmy na Duffa
» Manchester United
"Damien jest wartościowym piłkarzem. Wiem doskonale co po nim należy się spodziewać. Nie da ani chwili wytchnienia swoim przeciwnikom. Jose Mourihno jest takiego samego zdania, ponieważ wystawia go w pierwszym składnie co tydzień" - powiedział O'Shea

Ale nie tylko Duff jest zagrożeniem dla United.
Z Didier'em Drogbą, Joe Cole'm i niedoszłym diabłem Arjenem Robbenem także nie będzie łatwo.

"Jeżeli uda nam się ich pokonać, dużo zmieni się w lidze. Zasługują na uznanie ponieważ w tym sezonie są naprawdę świetni. Są na szczycie ligi, mają sporą przewagą i wspaniałą drużynę" - dodał

"Jose Mourihno wraz z objęciem stanowiska trenera w Chelsea wniósł do Premiership inny rodzaj gry, która stawia przede wszystkim na jakość." - stwierdził Sir Alex

Ferguson nie ma żadnych wątpliwości co do meczu. Będzie to niesamowita potyczka plejady gwiazd futbolu, a także mała prywatna woja pomiędzy menadżerem Czerwonych Diabłów i Jose Mourihno, który odwiedzi Old Trafford pierwszy raz od czasu kiedy to Porto pokanało Manchester United zeszłego marca.

W przeciwieństwie do Arsene'a Wengera, Ferguson darzy Mourino dużym szacunkiem, zwłaszcza po ostatnim spotkaniu Chelsea i Arsenalu.

"To będzie wspaniały mecz, a atmosfera będzie wspaniała" - zakończył Ferguson.


TAGI


« Poprzedni news
Bitwa skrzydłowych czarodziei
Następny news »
Cantony wspomnień czar...

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentował tego newsa.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.