Ferguson broni Carroll'a

» 8 stycznia 2005, 11:43 - Autor: matheo - źródło: wlasne
Sir Alex Ferguson po spotkaniu z Tottenhamem Hotspur nie mówił za wiele na temat błędu Roy'a Caroll'a. Wczoraj Fergie przyznał, iż bramkarz Manchesteru United zrobił to co do niego należało oraz dodał, że każdy golkiper na świecie postąpiłby dokładnie tak samo.
Ferguson broni Carroll'a
» Manchester United
„W takich okolicznościach każdy bramkarz na świecie zrobiłby dokładnie to samo co Roy. Wypuścił on piłkę do tyłu, a póĽniej starał się naprawić błąd” – powiedział Ferguson.

„Sędzia i asystenci są po to, aby podejmować na boisku decyzje, kiedy zaistnieje taki przypadek jak miał miejsce. Gracz nie może nic zrobić.”

„W meczu ze Spurs zaistniała jednak sytuacja, w której ani arbiter liniowy, ani też główny nie byli w stanie podjąć słusznej decyzji. Myślę, że krytyka, z którą się spotkali po tym jak nie uznali bramki nie była fair.”

„Przysięgam na życie moich dzieci, że nie zauważyłem jak piłka przekroczyła linię bramkową. Każdy z ludzi znajdujących się na ławce rezerwowych nie mógł widzieć tego zdarzenia.”

„Kiedy potem zobaczyłem całe zdarzenie w telewizji moje wątpliwości zostały rozwiane. Piłka przekroczyła linię bramkową, ale siedząc na stadionie nie byłem co do tego przekonany.”

„Ten błąd nie zmienił mojej decyzji odnośnie Roy'a. Wciąż mu ufam. W spotkaniach, które rozegrał był bardzo konsekwentny i rzadko kiedy nas zawodził” – zakończył Sir Alex.


TAGI


« Poprzedni news
Wenger: Popełniłem błąd
Następny news »
Devine wierzy w sukces...

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentował tego newsa.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.