Sir Alex nie rozumie postawy Carroll'a

» 3 grudnia 2004, 12:35 - Autor: matheo - źródło: wlasne
Pierwszy bramkarz Manchesteru United, Roy Carroll wciąż nie ma podpisanej nowej umowy z klubem z Old Trafford. Irlandczyk ma co prawda jeszcze ważny kontrakt do lata 2005 roku, ale zarząd Czerwonych Diabłów już chce poznać zamiary Roya.
Sir Alex nie rozumie postawy Carroll'a
» Manchester United
Reprezentacyjny golkiper Irlandii Północnej od czasu zastąpienia na tej pozycji Tima Howarda rozegrał już 14 spotkań w United. Carroll nie zagrał co prawda w środowym spotkaniu Pucharu Ligi z Arsenalem, ale jak wiemy Sir Alex Ferguson w tych rozgrywkach daje zazwyczaj pograć zmiennikom graczy z pierwszego składu.

Nie ma co ukrywać, iż Carroll gra na zwłokę. Czy zatem nieco ponad trzyletni pobyt na Old Trafford jest dla Roya wystarczający? Z pewnością nie, ale sam zawodnik w jednej ze swoich wypowiedzi przyznał, iż oczekuje nieco lepszych warunków finansowych.

Dyrektor wykonawczy Manchesteru United, David Gill przestrzegł jednak piłkarzy grających w pierwszym zespole, że nie mają co liczyć na olbrzymie podwyżki pensji, ponieważ klub musi kontrolować wydatki wobec zbliżających się ciężkich czasów.

Z Czerwonymi Diabłami w ostatnim czasie łączonych było wielu bramkarzy, którzy rzekomo mieliby zawitać do „Teatru Marzeń”. Wymienia się bardzo dużo nazwisk golkiperów, którzy mogliby grać w United, ale do żadnego zakupu najprawdopodobniej nie dojdzie.

„To jest jedna z tych sytuacji, którą ciężko zrozumieć” – powiedział Sir Alex Ferguson w wypowiedzi dla Manchester Evening News.

„Piłkarze dostają różnego rodzaju rady od ludzi, ale czy są one najlepsze, tego nie wiem. Jeśli on odejdzie z klubu to jestem pewny, że nie będzie zbyt wiele Manchesterów United, które będą na niego czekać” – zakończył Sir Alex.


TAGI


« Poprzedni news
Wątpliwości Fergusona...
Następny news »
Giggs w Newcastle United ?!

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentował tego newsa.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.