Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

scooby34

Dodano: 02.05.2015, 23:24
Według mnie to typowy DM nie musi mieć super kreatywnych podań wystarczy krótkie podanie do zawodnika ofensywnego,który rozegra dalej.Poza tym nie przesadzajmy Krychowiak gra w dobrym klubie,gdyby kompletnie nie umiał rozegrać to po prostu by tam nie grał
LoKiS

Dodano: 02.05.2015, 23:34
Zgadzam się z przedmówcą
karuzel91

Dodano: 03.05.2015, 23:33
Tyle w temacie Krychowiaka.
http://www.youtube.com/watch?v=jeEn6crZMPI
sisinho

Dodano: 04.05.2015, 14:59
Jest taki jeden pan, typowo defensywny ale na 100% dla nas niedostępny. Nazywa się Veratti.
Puchaczeue

Dodano: 04.05.2015, 15:18
Post zedytowany dnia 04.05.2015 15:20 przez Puchaczeue

scooby34:

Krycha sam mówił w jednym z wywiadów, że najlepiej się czuje jako zawodnik numer "6" na boisku.
0ptimus

Dodano: 04.05.2015, 15:21
Jeszcze niedawno alternatywą dla Carricka wydawał się Blind, który dobrze rozpoczął sezon i grał na pozycji środkowego pomocnika. Nie wiem dlaczego pod wpływem kilku meczów mamy zmieniać opinię...

Blind ma wiele cech Carricka. Na pewno radzi sobie lepiej na środku pomocy, aniżeli na lewej obronie, gdzie brakuje mu szybkości. Można kupić każdego zawodnika, ale żaden nie da nam pewności, że będzie w stabilnej formie. Skoro mamy Blinda, to dlaczego z niego nie korzystać?

Poza tym Herrera z czasów gry w Atletico bardzo przypominał Carricka biorąc pod uwagę statystyki. Jeśliby przydzielić mu odpowiednią rolę w drużynie to również mógłby go zastąpić.
LisyUnited
Dodano: 04.05.2015, 15:25
Ja bym Khedire widział.
coruja
Dodano: 04.05.2015, 15:32
0ptimus napisał: Poza tym Herrera z czasów gry w Atletico bardzo przypominał Carricka biorąc pod uwagę statystyki. Jeśliby przydzielić mu odpowiednią rolę w drużynie to również mógłby go zastąpić.

Niestety w tym momencie on gra za mało odpowiedzialnie i zdarzają mu się głupie straty przy wyprowadzaniu piłki, a na tej pozycji jest to niedopuszczalne. Ustawienie w obronie też nie takie jak u Carricka (w sumie niewielu to potrafi). Ale za klika lat kto wie...

BTW. Dobra beka, że na DP nagle drewno zamieniło się w zawodnika nie do zastąpienia
Vivro
Dodano: 06.05.2015, 00:43
Według mnie w tej chwili Khedira to najlepsza opcja ze wszystkich możliwych.
Po 1 jest do podpisania za darmo co pozwoli nam zaoszczędzić nie tracąc na jakości
Po 2 w tej chwili na świecie jest bardzo mało piłkarzy grających w stylu Carricka, uważam że jeżeli Khedira wróciłby do formy sprzed kontuzji byłby w stanie spokojnie zastąpić naszą oazę spokoju. A co więcej zrobiłby to lepiej niż którykolwiek z piłkarzy łączonych z nami.

Ewentualnie, jeżeli kupimy Hummelsa z chęcia bym zobaczył go na pozycji Carricka i sprawdził jak on się tam czuje. Jako ŚO świetnie czyta grę i genialnie wyprowadza piłkę, więc na pewno jest to opcja warta sprawdzenia.
Reusik
Dodano: 06.05.2015, 13:30
Kolejny.Khedira jest tak słaby że nie mieści się w meczowej kadrze.Za duże ryzyko.Lepiej zapłacić ale mieć kogoś pewnego
Vivro
Dodano: 06.05.2015, 14:08
Post zedytowany dnia 06.05.2015 14:08 przez Vivro

Reusik napisał: Kolejny.Khedira jest tak słaby że nie mieści się w meczowej kadrze.Za duże ryzyko.Lepiej zapłacić ale mieć kogoś pewnego

Nie mieści się w kadrze bo jakbyś nie zauważył Real nie gra taktyką z defensywnym pomocnikiem. U nich ŚP ma być zarówno ofensywnym jak i defensywnym, dlatego świetnie się sprawdza duet Modrić - Kroos. Przypomnij sobie jak świetnie Khedira robił czarną robotę za czasów Mou w Realu, albo nawet nie wybiegaj tak daleko i popatrz co robił na ostatnim mundialu. Mimo powrotu po kontuzji zagrał naprawdę dobrze.
Reusik
Dodano: 06.05.2015, 14:48
Post zedytowany dnia 06.05.2015 14:51 przez Reusik

Tak ale to było dwa lata temu i mylisz się bo real gra z DP tylko z konieczności gra tam ramos.Chyba nie oglądałeś jego popisów z Schalke.Obecnie to żałosny cień piłkarza.Zresztą on tak naprawde nie grał w piłke cały sezon.Zaliczył zaledwie kilka spotkań.Mundial mundialem ale tam nawet ener valencia był koksem
magmagikwielki

Dodano: 07.05.2015, 20:22
Carrick, jak ktoś słusznie zauważył, nie był nigdy nominalnym DM - przechodząc do nas z Kogutów wszyscy biadolili, że to CM i ew. następca Scholesa a my tu gwałtu rety potrzebujemy następcę Keano. W sumie taki następca NIGDY się nie pojawił, ostatnim DM w naszej kadrze był Hargo i zagrał jeden sezon...

Jak więc widać z tymi pomocnikami różnie bywa, nie trzeba się trzymać ściśle określonych schematow, Michael jest tego dobitnym przykładem. Nie wiem czy ktoś mógłby go zastąpić, bo taka pozycja profesora-weterana jest zdobywana latami. Myśmy sobie Carricka sami wytworzyli - trzymając go w zespole od niemal dekady. Takich rzeczy nie da się kupić.
januzaj7

Dodano: 07.05.2015, 21:57
Gundogan / Nainggolan
MARIUSZUTD83
Dodano: 07.05.2015, 23:22
trzeba sie pozbyc tego drewnianego afro I szukac alternatywy,wyobrazcie sobie jeg przeciwko barcelonie,to bylby wstyd I upokorzenie widziec go na boiskunie rozumiem tej naglej potrzebuy gry z takim typem zawodnika!
LewyButGiggsa
Dodano: 08.05.2015, 00:34
...a ja wam mówię diabły kochane, że jeśli już nie Gundogan(który swoją drogą oficjalnie zawsze wypowiadał się, że jest wielkim fanem United) to powinien LvG zwrócić oczy na Schneiderlina. Facet jest młody i świetnie się zapowiada. Widać, że walczy dla drużyny...troche taka jeszcze nieoszlifowana wersja Deshampsa wg mnie.
pawel102pl
Dodano: 09.05.2015, 17:05
Ja chciałbym żeby United powalczyli o Vidala.
wilku1999

Dodano: 09.05.2015, 17:30
krychowiak/pogba/vidal/schneiderlna
kolejność przypadkowa aczkolwiek chciałbym zobaczyć grzecha u nas
coruja
Dodano: 09.05.2015, 18:02
przecież my mamy takiego zawodnika... trzeba mu tylko zaoferować nowy kontrakt, a na imię mu TOM
LoKiS

Dodano: 09.05.2015, 18:08
Post zedytowany dnia 09.05.2015 18:09 przez LoKiS

Taki mały offtop. Zrobiłem porównanie kilku zawodników z Carrickiem przez Matrix Comparison na Squawka

http://bit.ly/1H8X0cd

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Transfery » Alternatywa dla Carricka czyli letnie wzmocnienia

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania