Quahadron
 User
|
| Imię: |
Sebastian |
| Wyślij PW: |
Utwórz wiadomość |
| Data rejestracji: |
27-08-2014 |
| Dni w serwisie: |
4192 |
| Ostatnia wizyta: |
17-02-2026 o 08:17 |
| Zainteresowania: |
|
| Pamiętny mecz Man Utd: |
|
| Ulubiony zawodnik Man Utd: |
Beckham, Herrera |
| Liczba dni, które upłynęły od rejestracji | 4192 |
| Liczba newsów dodanych przez użytkownika Quahadron | 0 |
| Liczba komentarzy do newsów | 753 |
| Liczba komentarzy, które Quahadron dodał(a) dziennie | 0.18 |
| Liczba ostrzeżeń | 0/5 |
Ostatnie komentarze użytkownika:
10.02.2026 do newsa West Ham United - Manchester United. Zapowiedź 26. kolejki Premier League
Pokaż
Przecież Casemiro półtora roku kopal sie po czole, nie zliczę ile spotkan przegraliśmy bo mu sie nie chciało biegać.
I teraz nagle jak gość w sezonie w którym gramy raz w tygodniu daje rade to juz chcecie go na następny rok? Kompletnie wyrzucacie z głowy, że ma więcej odpoczynku, że jest zmotywowany bo mundial itd.?
Jeszcze tu czytałem ze 200k powinniśmy mu dac na przyszły sezon za to ze siedzi na ławce i "uczy" młodych. Śmiać mi sie chce jak czytam takie komentarze. PÓŁTORA ROKU WALENIA W C... A TU CHCĄ Z NIM KONTRAKT PRZEDŁUŻAĆ.
Wiecie dlaczego on odchodzi? Bo chciał więcej niż oferowalismy.. albo dlaczego Neves jednak zostal gdzie został? Bo nie daliśmy tyle ile chciał dostać. Pomijam juz fakt, ze po mundialu Casemiro zrobiłby zjazd do bazy.
22.01.2026 do newsa Arsenal - Manchester United. Zapowiedź 23. kolejki Premier League
Pokaż
Jezu.. jaki Collyer? obudźcie sie. Ten gosc ma problemy z grą na wypożyczeniach w slabszych ligach. Kiedyś o Cleverleyu pisalo sie Tom "do boku lub w tył" Cleverley i wiecie co? Nawet w 50% tak dobrym pilkarzem nie jest Collyer. Gosc do sprzedania za 10mln do jakiegos spadkowicza Championship.