Michu02
 User
|
| Imię: |
|
| Wyślij PW: |
Utwórz wiadomość |
| Data rejestracji: |
20-01-2013 |
| Dni w serwisie: |
4811 |
| Ostatnia wizyta: |
24-03-2026 o 17:09 |
| Zainteresowania: |
|
| Pamiętny mecz Man Utd: |
Manchester United 3-1 PSG |
| Ulubiony zawodnik Man Utd: |
Rooney |
| Liczba dni, które upłynęły od rejestracji | 4811 |
| Liczba newsów dodanych przez użytkownika Michu02 | 0 |
| Liczba komentarzy do newsów | 368 |
| Liczba komentarzy, które Michu02 dodał(a) dziennie | 0.08 |
| Liczba ostrzeżeń | 0/5 |
Ostatnie komentarze użytkownika:
21.03.2026 do newsa Bournemouth - Manchester United 2:2. Remis w kontrowersyjnych okolicznościach
Pokaż
Co do Mainoo to ja mam nadzieję w tym, że środkowi pomocnicy późno dojrzewają, oby gra na większym ryzyku i bardziej do przodu przyszła mu z wiekiem i doświadczeniem. Amada mega cenię za zaangażowanie, ale jak mamy walczyć o najwyższe cele, to niestety nadaje się tylko do rotacji. Od nowoczesnych skrzydłowych trzeba wymagać dobrego wykończenia, 2 bramki w sezonie to straszna padaka nawet biorąc pod uwagę to, że wcześniej grał na wahadle (gdzie paradoksalnie wyglądał lepiej z przodu) do tego dobrze pressował, aktualnie nie zakładamy tak wysokiego pressingu i kolejny jego atut znika. W aktualnej formacji powinien walczyć z Bryanem o miejsce w składzie, może to by ich napędziło.
21.03.2026 do newsa Bournemouth - Manchester United 2:2. Remis w kontrowersyjnych okolicznościach
Pokaż
Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.03.2026 09:58Mega trudny teren, tragedii nie ma szczególnie biorąc pod uwagę okoliczności. Mecz na pewno lepszy w naszym wykonaniu niż ostatnie (tego z AV akurat nie oglądałem, mam na myśli NU, CP, WHU, Everton), wyniku nie komentuje z wiadomych przyczyn. Martwi ten brak polotu z przodu, bez piłki Michael nas fajnie ustawił, ale w grze do przodu zaliczyliśmy mocny regres. Póki punktujemy nie można mieć żadnych pretensji, nie mam nic przeciwko takiej grze do końca sezonu żeby włączyć się do LM, ale na dłuższą metę nie chcę oglądać takiego Manchesteru, gdzie jedyne co nas ciągnie z przodu to indywidualności. Cunha świetny, znowu robi coś z niczego, Amad i Mbeumo niestety ostatnio straszny zjazd. Mówi się o transferze LS, ale z Cunhą w takiej formie (nawet jak to nie jego optymalna pozycja, to jego nie ma gdzie indziej wcisnąć w tej formacji, a posadzić go teraz nie można) plus powrocie Dorgu to skupiłbym się oczywiście na ŚP a potem na bokach obrony, bo one wołają o pomstę do nieba. Shaw się zachowuje jakby miał sądowy zakaz wprowadzania piłki w pole karne, o Dalocie chyba nie muszę nic mówić.
12.03.2026 do newsa Manchester United - Aston Villa. Zapowiedź 30. kolejki Premier League
Pokaż
Co do transferów pomocników to ja chętnie bym tu zobaczył Berga z Bodo jako jako drugi/trzeci transfer ŚP do rotacji, oczywiście w kolejce przed nim do sprowadzenia ktoś doświadczony w PL do zastąpienia Case. Całe Bodo może się okazać "one season wonder", ale on sam pewnie nie byłby kosmicznie drogi, wygląda komfortowo z piłką przy nodze, niezły odbiór, do tego kapitan, a 15 asyst w sezonie u ŚPD to w sumie kosmos.
12.03.2026 do newsa Manchester United rozpoczął poszukiwania środkowego obrońcy
Pokaż
Mój błąd, pamiętałem tylko miejsce w tabeli. Nie zmienia to faktu, że aktualna pozycja w tabeli NF nie ma znaczenia moim zdaniem, to że zespół gra słabo, nie znaczy że konkretny gracz się nie nadaje. O Andersona się cała Anglia będzie biła latem, Murillo, Gibbs-White, Fernandes, Gomes, Diouf - jest masa jakościowych zawodników w drużynach walczących o utrzymanie, a już szczególnie w NF.