MANmanyUTD
 User
|
| Imię: |
Mariusz |
| Wyślij PW: |
Utwórz wiadomość |
| Data rejestracji: |
01-07-2009 |
| Dni w serwisie: |
6000 |
| Ostatnia wizyta: |
03-12-2025 o 08:54 |
| Zainteresowania: |
|
| Pamiętny mecz Man Utd: |
FINAŁ LM 1999-Man Utd VS Bayern M. |
| Ulubiony zawodnik Man Utd: |
Cristiano Ronaldo (za kadencji SAF) |
| Liczba dni, które upłynęły od rejestracji | 6000 |
| Liczba newsów dodanych przez użytkownika MANmanyUTD | 1 |
| Liczba komentarzy do newsów | 1348 |
| Liczba komentarzy, które MANmanyUTD dodał(a) dziennie | 0.22 |
| Liczba ostrzeżeń | 1/5 |
Ostatnie newsy użytkownika:
10.07.2009 -
Macheda za Kenijczyka?Ostatnie komentarze użytkownika:
27.11.2025 do newsa Manchester United - Everton 0:1. Czerwone Diabły skompromitowały się grając 11 na 10
Pokaż
Wychodzi na to że już nigdy nie wrócimy do sukcesów:
1. Jak wymienimy trenera, to znowu cały projekt w piach, kolejne nowe otwarcie, nowe zakupy i wszyscy zawodnicy do wymiany
2. Jak zostaniemy z obecnym, to też źle, bo kibice nie widzą progresu albo jest on niezadowalający. No i gdzie walka o mistrza? ("człowieku o jakim ty mistrzu piszesz, ja to bym chciał chociaż żeby wygrali 5 meczów z rzędu abo żeby wygrali mecz kiedy grają w przewadze 11vs10")
3. Powinniśmy robić to samo co nasi rywale, u nich śmiga
4. Czyli co mamy robić? Wymieniać trenerów aż przy którymś nagle wypali i kupować dużo
25.11.2025 do newsa Manchester United - Everton 0:1. Czerwone Diabły skompromitowały się grając 11 na 10
Pokaż
Nie ma co przewidywać. My jesteśmy w stanie wygrać z każdym i przegrać z każdym. Przykro mi że niektórzy czują zawód po ostatniej serii bez porażki. Ale taka kolej rzeczy będzie normalna dla tego zespołu. Do ostatniej kolejki będą chwile radości i chwile grozy. Mam z pięciu fajnych piłkarzy i tyle. To nie wystarczy. I Klub to wie. I trener to wie. Ale musimy grać tym co mamy. Trwa remont generalny. A okienka są 2 na sezon gdzie może przyjść ze 1-2 dobrych piłkarzy. A i nietrafione wynalazki też się jeszcze przytrafią. Także czy chcemy czy nie to czas jest ważny.
Mecz z CP możemy wygrać i możemy przegrać. Nie wiadomo co będzie
23.11.2025 do newsa Manchester United vs Everton. Zapowiedź 12. kolejki Premier League
Pokaż
1. Nie wierzę że Arsenal wygra ligę
2. Jest za wcześnie na takie wyroki
3. Który to już "ten" sezon Arsenalu?
4. Według mnie City ich capnie
5. Nawet jak Arsenal wygra, to nie będą dominować latami
6. Każdy kto wygra PL to i tak strzał w policzek dla MU. Nie lepszych lub gorszych opcji. Oni wszyscy to nasi śmiertelni rywale
18.11.2025 do newsa Jak długo będzie musiał pauzować Benjamin Sesko?
Pokaż
Ja odpuściłem całkowicie śledzenie reprezentacji. Po 20 latach stwierdziłem że nie ma to sensu. Ja wiem że teraz to co powiem spłyca bardzo temat ale dla mnie od Engela do Urbana to cały czas po prostu Polska reprezentacja bez większych WOW. Może było kilka przebłysków jak np. Nawałka na EURO. Ale co z tego? My dalej modlimy się o słabych rywali na turniejach, jak gramy z kimś TOP to zawsze w czape EWENTUALNIE remis i kolorowanie rzeczywistości jacy nie jesteśmy super. A samo granie w piłkę naszych orłów to dla mnie brzydko mówiąc kalectwo. Podania do nikogo, kopanina i wgl to szkoda gadać. I już mam dość słuchania że teraz to się zmieni bo trener nowy albo piłkarz fantastyczny z Brazylii z PL korzeniami obywatelstwo dostanie. Już to przerabiałem, nie sprawdza się, dziekuję postoję. Nie chce mi się już. Ja wam powiem co będzie... wejdziemy fartem na MŚ, Urban na fali będzie wychwalany, kadra napompowana, i przyjdzie turniej... będziemy grać jak kaleki z dwoma przebłyskami, dostaniemy na dziurę, i wrócimy do domu. Potem będą gorące dyskusje ekspertów co zawiodło, i wzywanie do rewolucji w Polskiej piłce. Urban przegra potem kilka meczy i w sumie to przyjdzie nowy trener.