TheGreatSAF
 User
|
Imię: |
|
Wyślij PW: |
Utwórz wiadomość |
Data rejestracji: |
05-01-2019 |
Dni w serwisie: |
2358 |
Ostatnia wizyta: |
05-06-2025 o 13:49 |
Zainteresowania: |
|
Pamiętny mecz Man Utd: |
|
Ulubiony zawodnik Man Utd: |
|
Liczba dni, które upłynęły od rejestracji | 2358 |
Liczba newsów dodanych przez użytkownika TheGreatSAF | 0 |
Liczba komentarzy do newsów | 211 |
Liczba komentarzy, które TheGreatSAF dodał(a) dziennie | 0.09 |
Liczba ostrzeżeń | 0/5 |
Ostatnie komentarze użytkownika:
03.06.2025 do newsa Wymiana bramkarza nisko na liście transferowych priorytetów Manchesteru United
Pokaż
Komentarz zedytowany przez usera dnia 03.06.2025 14:06Tak teraz sprawdziłem, miało by to nawet sens pod kątem finansowym
Kontrakt Rashforda to coś między 10/15 mln eur rocznie przy 6,3 mln euro rocznie Ter Stegena.
Oczywiście zakładając że wymiana tylko zawodników bez dopłaty żadnej ze stron, bo umówmy się, nikt raczej nie włoży więcej niż 30/35mln za Ter Stegena oraz to samo tyczy się w przypadku Rashforda, więcej niż te 40 których rząda United.
Nawet jeśli była by podwyżka dla Ter Stegena powiedzmy do 8mln rocznie to i tak jest mniej niż w przypadku Rasha, a mamy więcej pewności w bramce przy jednoczesnym w jakimś stopniu odciążeniu listy płac z kontraktu Rashforda.
Oraz na plus dla Barcy, nie muszą wydawać centa za transfer i by mogli bez problemu pokryć żądania finansowe Marcusa
03.06.2025 do newsa Chelsea odeśle Jadona Sancho i zapłaci karę Manchesterowi United
Pokaż
Komentarz zedytowany przez usera dnia 03.06.2025 12:48Żyjmy nadzieją, że jakieś Al-Ittihad badź inny wynalazek z ROSHN Saudi League się skusi na tego \"magika\" i da mu to co ma tutaj a przy okazji dobrej kompilacji jego \"zagrań\" z YT sypnie jakieś +/- 20mln
03.06.2025 do newsa Wymiana bramkarza nisko na liście transferowych priorytetów Manchesteru United
Pokaż
Rzucę to w wir dyskusji:
A co gdyby dogadać się z Barceloną odnośnie wymiany Rashforda na Ter Stegena ? Co o tym myślicie ?
[tylko czy sam Ter Stegen chciałby tu przyjść z uwagi ze nie ma LM ?]
Joan Garcia z Espanolu jest już praktycznie po słowie z Barcą a oni chętnie pozbyliby się Ter Stegena z informacji jakie się pojawiają w mediach.