PROFIL

sauerlandevent7

User
Imię:
Wyślij PW: Utwórz wiadomość
Data rejestracji:  05-02-2017
Dni w serwisie:  3274
Ostatnia wizyta: 19-01-2026 o 16:39
Zainteresowania:
Pamiętny mecz Man Utd:
Ulubiony zawodnik Man Utd:


Liczba dni, które upłynęły od rejestracji3274
Liczba newsów dodanych przez użytkownika sauerlandevent70
Liczba komentarzy do newsów609
Liczba komentarzy, które sauerlandevent7 dodał(a) dziennie0.19
Liczba ostrzeżeń0/5


Ostatnie komentarze użytkownika:


14.01.2026 do newsa Manchester United oficjalnie zaprezentował Michaela Carricka jako trenera Pokaż
x lat temu po Louisie człowiek wierzył ze Ryan na dwa mecze to przyjemny pokaz DNA United.
Następnie po Jose dostaliśmy Ole i tutaj faktycznie dokąd panował nad szatnią to nie wyglądało to żle
Po Ole dostaliśmy Carricka i powiem szczerze w tamtych meczach bardzo dobrze punktowaliśmy
Teraz dostaliśmy Fletcha i tutaj już nic nie było.
Po Fletcherze jest znowu Carrick z większym doświadczeniem i powiem szczerze już w tej chwili rzygam gadką o Dna United .
Za dużo jednak tego w ostatnich latach.
Mimo wszystko uważam że wybór Carricka to z pewnością pozytywny wybór .

Shaw ostatnim razem zawalił z City , Yoro w tej chwili pod formą ( szczyt formy to był koniec poprzedniego sezonu) ,Heaven zaczął solidnie , w tej chwili przeplata lepsze z gorszymi , Martinez moim zdaniem jeszcze po kontuzji sie nie rozbujał ale jednak ja bym preferował jego na szóstce a De Ligta i Maguire na obronie ( raczej
nie będą dostępni) . W Dalota w pierwszym bym sie nie bawił ale raczej nie ma wyjścia , z drugiej strony Dorgu bo chociaż jest silny jak tur i ma siłę biegać.
Casemiro obok Martineza miałby luz w rozgrywaniu ,
Optymalnie to chyba trio Amad-Bruno-Mbuemo bo jednak Cunha liczb nie daje póki co.
Amad potrafi zrobić przewagę , Mbuemo potrafi główkować i skutecznie kończyć oraz ma solidne dośrodkowanie.
Sesko bo jednak ostatnio broni się liczbami.

12.01.2026 do newsa Manchester United - Brighton 1:2. Poszło jak po Grudzie... Czerwone Diabły za burtą Pucharu Anglii Pokaż
Takie klubu jak Real gdzie jest ściągany piłkarz gdy nie ma menadżera to w zasadzie coraz częstszy przypadek.
W zasadzie chyba tylko Enrique i Guardiola decydują kogo dostają. Może ewentualnie Arteta i Emery. Kiedyś również Klopp ale dziś to chore że trenerom narzucani są zawodnicy i już.

12.01.2026 do newsa Manchester United - Brighton 1:2. Poszło jak po Grudzie... Czerwone Diabły za burtą Pucharu Anglii Pokaż
Szkoda tylko że Carrick nie dostał wtedy drużyny do maja zamiast zatrudniać Rangnicka , moze wówczas nie stracił by szatni i historia mogła potoczyć się inaczej.
Głupie że znowu ta sama sytuacja i 4 lata minęły i nic się nie zmieniło.

12.01.2026 do newsa Manchester United - Brighton 1:2. Poszło jak po Grudzie... Czerwone Diabły za burtą Pucharu Anglii Pokaż
Manager Wilcox wg transfermarkt prowadził w latach 2015-2016 juniorów City w dwunastu oficjalnych meczach , no więc co by tu powiedzieć , podstawy miał . Masakra jednym słowem.
To już chyba lepszy księgowy jako dyrektor.
Jeżeli wybrałeś menadżera , pomogłeś zwolnić Dana Ashwortha , trener nie wypalił to dyrektor powinien polecieć razem z tym menadżerem.
Bo patrząc po wynikach to żadna decyzja się nie broni w tym przypadku , pchał paluchy do menadżera , postawił na swoim zatrudniając Amorima , Amorim nie dał rady to czyja jest wina.
Może pozbywając się Wilcoxa a zostawiając Ashwortha byłoby lepiej?

12.01.2026 do newsa Carrick zaimponował kierownictwu United na rozmowie kwalifikacyjnej Pokaż
Największe osiągnięcie Carricka - pokonanie VIllarreal prowadzonego przez Unaia Emery.

07.01.2026 do newsa Burnley - Manchester United. Zapowiedź 21. kolejki Premier League Pokaż
Mam śmieszne uczucie jak chyb większość tu i nie chodzi o fakt że szkoda Amorima więc niech United przegra bo wtedy właściciele dostaną za swoje .
Chodzi bardziej o to że my jako kibice mogliśmy się czasem utożsamić z tym biednym Rubenem - przeżywamy te same nerwy , raz mamy wyjehane na to co się dzieje , wywalamy nogi na krzesło , zakłądamy ręce i się obrażamy , niejednokrotnie wyłączamy tv , wychodzimy , wracamy , walimy przysłowiowo ,, pięścią o murawę'' . Czasem mówimy że nienawidzimy tych piłkarzy , czasem kochamy itd
Za Rubenem tęskni się chyba dlatego że po prostu czuliśmy ze jest jednym z nas , nie było chyba bardziej emocjonalnego trenera od czasów Sir Alexa.

06.01.2026 do newsa Oficjalnie: Ruben Amorim zwolniony z Manchesteru United Pokaż
Marco Silva jest ciekawym wyborem , jego drużyny są niewygodne dla rywala , podobnie zresztą jak drużyny Eddie Howe.
Howe miałby duze szanse to ogarnąć.

05.01.2026 do newsa Oficjalnie: Ruben Amorim zwolniony z Manchesteru United Pokaż
Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.01.2026 15:04

Wypowiedź Marcina Bułki nabiera teraz sensu , ponieważ przywoływał cyrk który zrobili Ratcliffe z Brailsfordem w Nicei.
Jak widać pomysł na budowanie jakiś był tylko gdy nie idzie to zaczyna wychodzić brak czucia piłki , budowy atmosfery .

Nie wierzę że przykładowo taki Emery dostał sugestię od właściciela jak ma wyglądać drużyna , Emery miał swojego Monchiego a nawet jak go zabrakło to w drużynie widać ręke menadżera i jest harmonia w zespole , kolektyw . Czego brakuje w United a jest w Aston VIlli np? , Moim zdaniem brakuje kogoś kto jest spoiwem zespołu , profesjonalistą w każdym calu - John McGinn , człowiek orkiestra w tym zespole , grał u kazdego menadżera , niezwykle wazny także i teraz. Calkowicie charakterna drużyna , u nas niestety tego brakuje .
Brakuje kogos kto będzie nie mózgiem zespołu , ale sercem i płucami .Tego od lat w United brakuje i mozemy zmieniać kolejnych trenerów , wymieniać zawodników ale tu niema punktu który to wszystko scali. Nowe nadchodzi , nowe nadchodzi itd.

Bierzemy teraz Marescę ? Glasnera z 15 miejsca czy Iraolę z 14stego?
Amorim nie był idealny , ale widać było że faktycznie coś się zazębia , wiele jeszcze brakuje ale jednak podstawy jakieś są.
Niezrozumiała decyzja , a tym bardziej teraz gdy jest w miarę wysoko a zapewniali że ma ich wsparcie

27.12.2025 do newsa Manchester United - Newcastle United 1:0. Bez Bruno Fernandesa też da się wygrywać! Pokaż
No zagranie z Dorgu to majstersztyk , bardzo solidne występy Mounta dzięki zaufaniu , solidny Shaw a praktycznie pół sezonu , Casemiro w solidnej dyspozycji . Praktycznie kazdy kogo przed sezonem wyrzucalismy z klubu dziś się broni . Nawet niezły mecz Sesko , Zirkzee ma to coś jednak cały czas czegoś przy każdym zagraniu brakuje , uwielbiam Zirkzee bo ma technikę i potrafi utrzymać piłkę jednak przy grze w drugiej połowie to tam by chyba jakiś Strand Larsen pasował bo Zirkzee przegrywał wszystko , jednak lepszy jest z piłką przy nodze .
Chłopaki walczyli a to najważniejsze .Z lepszymi wygrali , ze słabszymi przegrali , jak to United , na mocnego rywala potrafią się zmotywować , jednakże i tak jestem zadowolony z tej kadry i wczorajszego meczu bo jednak zmiennicy zagrali bardzo dobrze i faktycznie nie widać było braku Bruno , Mbuemo czy Amada a zwłaszcza w pierwszej połowie gdzie atakowaliśmy raz za razem.

02.12.2025 do newsa Elliot Anderson chce do Manchesteru, ale… City Pokaż
I tak zgarnie go Chelsea :) , oni łapią wszystkich