Andre Onana ma jasno sprecyzowany kierunek transferu
» 22 listopada 2025, 09:27 - Autor: AK - źródło: The i Paper
Andre Onana sezon 2025/2026 spędza na wypożyczeniu w Trabzonsporze. Kameruńczyk swoją przyszłość wiąże jednak z Premier League.
» Andre Onana sezon 2025/2026 spędza na wypożyczeniu w Trabzonsporze, ale chce wrócić do Premier League | Fot. Press Focus
Onana prezentuje bardzo dobrą formę w barwach Trabzonsporu, ale ma raczej niewielkie szanse na to, aby po powrocie kontynuować swoją karierę w Manchesterze United. Ruben Amorim w roli bramkarza numer 1 obsadził Senne Lammensa.
Trabzonspor w umowie z Manchesterem United nie zapewnił sobie opcji wykupu Andre Onany. Turecki klub po sezonie 2025/2026 zamierza usiąść do rozmów z bramkarzem oraz Czerwonymi Diabłami, ale według ostatnich doniesień, nie będzie to kierunek preferowany przez Onanę.
Portal The i Paper informuje, że jeśli dla Onany nie będzie miejsca w Manchesterze United, to kameruński golkiper będzie chciał trafić do innego klubu z Premier League.
Kontrakt Onany z Manchesterem United obowiązuje do czerwca 2028 roku. Poważną przeszkodą w transferze Kameruńczyka może być jego wysokie wynagrodzenie. Umowa Onany z Czerwonymi Diabłami gwarantuje mu tygodniówkę w wysokości 120 tysięcy funtów.
Najlepiej opłacanym golkiperem w Premier League jest Gianluigi Donnaruma, który w Manchesterze City otrzymuje 250 tysięcy funtów tygodniowo.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.
Wiedziałeś? Równo 62 lat temu George Best, Denis Law oraz Bobby Charlton zagrali razem po raz pierwszy. Wszyscy trzej zdobyli po bramce. Czerwone Diabły pokonały West Bromwich Albion 4:1.