Manchester United ustawił się w kolejce po obrońcę Eintrachtu
» 20 listopada 2025, 09:28 - Autor:
matheo - źródło: TEAMtalk
Manchester United monitoruje rynek pod kątem wzmocnień w najbliższych okienkach. Czerwone Diabły są jednym z klubów zainteresowanych pozyskaniem Nathaniela Browna, lewego obrońcy Eintrachtu Frankfurt.
» Nathaniel Brown jest uważnie obserwowany przez kluby angielskiej Premier League | Fot. Press Focus
Rywalizacja o 22-latka będzie zażarta, bo jak informuje portal TEAMtalk, w kolejce po zawodnika stoją takie kluby jak Manchester City, Newcastle United oraz Arsenal.
Brown znakomitymi występami w Eintrachcie zapracował już na powołanie do seniorskiej reprezentacji Niemiec. Młody zawodnik w październiku zadebiutował z Luksemburgiem (4:0), a w listopadzie pojawił się na boisku w starciu ze Słowacją (6:0).
Zawodnik ma pozytywnie zapatrywać się na perspektywę zmiany barw klubowych i dołączenia do jednego z klubów z Premier League. Brown postrzega angielską ekstraklasę jako idealną ligę do rozwijania swojego talentu.
TEAMtalk powołuje się na źródła zbliżone do zawodnika i twierdzi, że piłkarz ma umowę dżentelmeńską z Eintrachtem, która pozwala mu odejść do wybranych europejskich klubów.
Obrońca Eintrachtu Frankfurt jest wyceniany na 45-55 milionów euro. Taka kwota nie jest niska, ale na pewno w zasięgu angielskich zespołów.
TAGI
Najchętniej komentowane
Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.
Komentarze (0)
Nikt jeszcze nie skomentował tego newsa.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis
DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.