De Ligt: To największy pozytyw po tym meczu

» 31 sierpnia 2025, 07:58 - Autor: matheo - źródło: MUTV
Manchester United pokonał Burnley (3:2) i zgarnął pierwszy komplet punktów w tym sezonie. Matthijs de Ligt cieszy się, że Czerwone Diabły pokazały charakter po tym jak dwukrotnie traciły prowadzenie.
De Ligt: To największy pozytyw po tym meczu
» Matthijs de Ligt był zadowolony ze zwycięstwa Manchesteru United w meczu z Burnley | Fot. MUTV
Manchester United wygraną zapewnił sobie dopiero w doliczonym czasie gry, kiedy rzut karny na bramkę zamienił Bruno Fernandes.

– Myślę, że największym pozytywem był fakt, że strzeliliśmy gola na 2:1 tuż po stracie bramki, a później przy stanie 2:2 nadal wierzyliśmy, że mogliśmy strzelić na 3:2 – stwierdził De Ligt w rozmowie z MUTV.

– Wszyscy wiemy, że upiekło się nam dzisiaj, a tak nie będzie w każdym tygodniu. Musimy się więc poprawić.

Holender pytany o to, dlaczego nie świętował zwycięskiego gola Bruno Fernandesa, odpowiedział: – Byłem naprawdę szczęśliwy, kiedy Bruno strzelił. Nie podbiegłem natomiast do narożnika boiska z innymi, żeby świętować, bo byłem naprawdę zmęczony i chciałem oszczędzić energię oraz skupić się na pozostałych minutach. Pogratulowałem Bruno i wróciłem na moją pozycję.

Manchester United kolejne spotkanie rozegra dopiero po wrześniowej przerwie na kadrę. Czerwone Diabły 14 września zmierzą się z Manchesterem City.


TAGI


« Poprzedni news
Mbeumo: Wszyscy ciężko pracowaliśmy na tę wygraną
Następny news »
Amorim: Trudno w tym momencie być bramkarzem Manchesteru United

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentował tego newsa.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.