Southampton - Manchester United 0:3. Obejrzyj bramki Czerwonych Diabłów [WIDEO]

» 14 września 2024, 22:43 - Autor: matheo - źródło: Viaplay
Manchester United pewnie pokonał Southampton (3:0) w 4. kolejce Premier League. Duże powody do zadowolenia mają Matthijs de Ligt, Marcus Rashford i Alejandro Garnacho, którzy wpisali się na listę strzelców.
» Manchester United pokonał Southampton 3:0 w 4. kolejce Premier League | Fot. Viaplay
Mecz z Southampton nie rozpoczął się po myśli zawodników Erika ten Haga. Przełomowym momentem w spotkaniu był jednak rzut karny obroniony przez Andre Onanę. Kameruńczyk w efektownym stylu powstrzymał uderzenie Cameron Archer.

Manchester United wynik spotkania otworzył w 35. minucie. Swojego premierowego gola w barwach Czerwonych Diabłów zdobył Matthijs de Ligt, który wykorzystał dośrodkowanie Bruno Fernandesa. Kilka minut później na 2:0 podwyższył Marcus Rashford.

Druga połowa nie dostarczyła kibicom wielkich emocji, ale w ostatniej minucie doliczonego czasu gry efektownym trafieniem popisał się Alejandro Garnacho.

Bramki z sobotniego meczu Southampton – Manchester United możecie obejrzeć poniżej.