Ruud nie dla Lyonu, Diarra nigdzie nie idzie

» 10 maja 2006, 14:28 - Autor: gosc - źródło: wlasne
Dyrektor Olympique Lyon – Mistrza Francji - Jean-Michel Aulas powiedział, że chciałby ściągnąć do swojego klubu Didiera Drogbę z londyńskiej Chelsea. Zaprzeczył również ewentualnemu transferowi Ruuda van Nistelrooya na Stade Gerland.
Ruud nie dla Lyonu, Diarra nigdzie nie idzie
» Manchester United
Drogba w Chelsea jest jednym z podstawowych piłkarzy, bez którego ten klub gra zupełnie inaczej. Tak samo jest z van Nistelrooyem w Manchesterze United. Ostatnio jednak popularny Holender nie ma miejsca w pierwszym składzie Czerwonych Diabłów, do którego ‘wskoczyli’ Louis Saha i Giuseppe Rossi. Aulas mimo wszystko twierdzi, że włodarze obydwu tych klubów nie sprzedadzą swoich najjaśniejszych gwiazd.

„Didier jest jednym z najlepszych piłkarzy w Europie. Ale uważam, że Chelsea będzie chciała za wszelką cenę go zatrzymać u siebie. W każdym razie, to jest nasz sen” – zachwycał się reprezentantem Wybrzeża Kości Słoniowej dyrektor Lyonu.

Wypowiedzi na temat Ruuda van Nistelrooya Aulas opowiadał z mniejszym entuzjazmem, ale widać, że chciałby mieć on także i tego zawodnika w swoim klubie. Prawdopodobnie Mahmadou Diarra pozostanie na Stade Gerland, ponieważ Aulas ucina także wszelkie plotki na temat transferu Malijczyka.

„Van Nistelrooy? Przypuszczam i rozumiem, że nie będą chcieli sprzedać swoich napastników. U nas w klubie zostaje Diarra. Dotychczas nie było żadnej oferty.”


TAGI


« Poprzedni news
Lawwell: Keane może jeszcze pograć
Następny news »
BliĽniacy zadowoleni ze swojego wyboru

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (0)


Nikt jeszcze nie skomentował tego newsa.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.