Queiroz: Musimy mieć szacunek dla Birmingham
» 24 marca 2006, 23:05 - Autor:
gosc - źródło: wlasne
Carlos Queiroz – asystent Sir Alexa powiedział, że piłkarze United nie mogą lekceważyć rywala, mimo, że Birmingham doznało w Pucharze Anglii srogiej porażki 7-0 od ekipy Rafaela Beniteza.
Portugalczyk nalega, aby Diabły całkowicie zignorowały ćwierćfinałowy wynik przeciwnika w FA na St. Andrews.
„Porażka z Liverpoolem była bardzo trudna dla Birmingham, ale my całkowicie musimy to ignorować.” – nalegał Queiroz na konferencji prasowej.
„Tamte widoki tych wyników należą do światowej fantazji – one nie istnieją w piłce nożnej i co więcej to nie jest znaczące w następnych grach.”
„Wiemy, że będziemy stawać przed klubem, zespołem i piłkarzami, którzy walczą o przeżycie w Premiership i dlatego nie będzie to proste dla nas.”
„Naszym obowiązkiem jest gra z wielką koncentracją i zdeterminowaniem już od pierwszych minut gry.” – dodaje Queiroz.
„Musimy upewnić ich w świadomości, że to my gramy i kontrolujemy przebieg gry i nie możemy pozwolić, aby mogli uwierzyć w zwycięstwo na Old Trafford.”
Niedzielne spotkanie będzie specjalnym wydarzeniem dla Gary’ego Nevile’a, który obchodzić będzie jubileuszowy 500 mecz w czerwonej koszulce Diabłów.
„To jest fantastyczne osiągnięcie i trudno jest mi znaleĽć jakieś słowo, którym mógłbym go wychwalić.”
„Chciałbym pogratulować Gary’emu , a także klubowi dlatego, że jest to bardzo rzadkie, aby piłkarz był tak długo zobowiązany do gry dla jednego zespołu.”
„Życzę mu wszystkiego najlepszego w następnych 500 grach.”
TAGI
Najchętniej komentowane
Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.
Komentarze (0)
Nikt jeszcze nie skomentował tego newsa.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis
DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.