Given znowu spotka Rooney'a...
» 12 marca 2006, 14:14 - Autor:
gosc - źródło: wlasne
Shay Given w dzisiejszym spotkaniu będzie musiał stanąć na wysokości zadania, by móc sprostać napastnikowi Manchesteru United – Wayne'owi Rooney'owi. Bramkarz Srok ma nadzieję, że nie będzie musiał wyciągać piłki z siatki.
Newcastle w ubiegłym sezonie na Old Trafford prowadziło 1:0, kiedy to na listę strzelców w 27 minucie wpisał się Daren Ambrose. Po niekorzystnym wyniku dla United, sprawę w swoje ręce postanowił wziąć Rooney i efektem była przepiękna bramka z woleja, Given przy tej sytuacji był całkowicie bezradny.
W 75 minucie drugie trafienie dla Diabłów zaliczył Wes Brown, jak się potem okazało była to bramka na wagę trzech punktów.
„Widzę to za każdym razem kiedy włączam telewizję.” – mówi Given z uśmiechem na twarzy. „To nie jest przyjemne, ale on jest błyskotliwym graczem i może robić takie rzeczy.”
„Czasem jest tak, że musisz wziąć swoje ręce w górę i powiedzieć sobie, że niemogłeś nic zrobić. Myślę, że to był jego najładniejszy gol, którego kiedykolwiek strzelił, więc to dobry moment, by to powiedzieć.” – zakończył Given.
TAGI
Najchętniej komentowane
Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.
Komentarze (0)
Nikt jeszcze nie skomentował tego newsa.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis
DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.