Fred powołany na towarzyskie mecze Brazylii

» 21 września 2018, 19:52 - Autor: Rio5fan - źródło: twitter.com
Selekcjoner reprezentacji Brazylii, Tite, wybrał 23 piłkarzy powołanych na zbliżające się spotkania towarzyskie z Arabią Saudyjską z Argentyną.
Fred powołany na towarzyskie mecze Brazylii
» Pomocnik Manchesteru United będzie miał szansę pokazać się w koszulce Canarinhos
W składzie Canarinhos pojawił się jeden gracz Manchesteru United. Chodzi o Freda, bowiem Andreas Pereira tym razem nie został wzięty pod uwagę.

Brazylijczycy zmierzą się z Arabią Saudyjską już 12 października. Cztery dni później ich rywalami będą Argentyńczycy. Oba spotkania odbędą się na terenie Arabii Saudyjskiej.









TAGI


« Poprzedni news
Matić przeznaczył pieniądze na leczenie chorego chłopca
Następny news »
Monaco bliskie zgarnięcia bonusu za gole Martiala

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (3)


N17: Ale że Andersona na mecz nie wzieli...
» 21 września 2018, 20:50 #2
falcao21: Też to zauważyłem.
Ogólnie jakaś tam wajchę ma, balans okej, ale początek w United ma gość bardzo elektryczny
» 22 września 2018, 06:31 #1
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.