Arturo Canales, który pełni funkcję agenta Ivana Rakiticia, przekonuje, że jego klient nie zamierza opuszczać Barcelony na rzecz innego klubu.
» Ivan Rakitić nie zamierza zmieniać barw klubowych
28-letni pomocnik był przez dziennikarzy przymierzany do ewentualnego transferu do Manchesteru United. Klub z Camp Nou zamierza jednak przedłużyć kontrakt z reprezentantem Chorwacji.
- Ivan jest bardzo szczęśliwy w Barcelonie. Do tej pory w barwach tego klubu odniósł wiele sukcesów, a jego kontrakt obowiązuje do 2019 roku - powiedział Canales.
AUDIoooo: No tak bo wy chcecie zeby Pogba strzelal co mecz hattricka z przewrotki :D Troszke cierpliwosci,Mou wszystko pouklada to I Pogba zacznie grac lepiej.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.