Leo Messi uważa, że jeżeli reprezentacja Anglii będzie musiała stawić czoła tak pechowym dla nich rzutom karnym, wtedy Wayne Rooney musi stanąć na czele swojej drużyny.
» Messi nadal komplementuje Rooneya
Laureat nagrody Najlepszego Piłkarza Roku na Świecie jest przekonany, że napastnik Manchesteru United jest idealnym kandydatem na przywódcę Anglików, ponieważ jest nieustraszony.
- Wayne Rooney musi zostać wykonawcą rzutów karnych Anglików. Jak dla mnie, to jedyny słuszny wybór – mówił zawodnik Barcelony.
- Frank Lampard oraz Steven Gerrard to zawodnicy światowej klasy, po których w Premier League spodziewałbyś się 99% skuteczności w wykonywaniu rzutów karnych, jednak różnica między nimi a Rooneyem polega na tym, że Wazza niczego się nie boi.
- Grałem przeciwko niemu. Nie daje się rozproszyć nikomu, ani kibicom, ani piłkarzom, niczemu. Kiedy jest na murawie istnieje tylko on i piłka – to takie nastawienie zrobi z niego wykonawcę rzutów karnych numer jeden Anglii. Jego brak strachu może uczynić go zawodnikiem nie do zatrzymania tego lata – zakończył Leo Messi.
MartinMU: tak tylko jak Anglia na MŚ bedzie grała tak jak teraz to nie jestem pewny czy wygrają mecz ze średnimi drużynami a co dopiero mówiąc o Argentynie , wiec niech zaczną coś grać bo nawet Roo w życiowej formie dużo nie zrobi
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.