David Moyes uważa, że jego drużyna zaliczyła dzisiaj wspaniały występ pokonując graczy Manchesteru United aż 3:1.
» David Moyes jest bardzo zadowolony z gry swoich zawodników
- To był świetny mecz moich zawodników. Nigdy nie jest łatwo pokonać Manchester United. Ludzie często wypominają nam, że nigdy nie pokonujemy drużyn z Wielkiej Czwórki. Jednak wygraliśmy z Chelsea, a dzisiaj z Manchesterem United - mówił Moyes.
- Uważam, że nie zaczęliśmy dobrze. To gracze sir Alexa byli w lepszej formie na początku spotkania. Z biegiem czasu jednak przejęliśmy przewagę. Kontrolowaliśmy piłkę w środku pola i zaczęliśmy dobrze rozgrywać piłkę. W drugiej połowie byli już nasi.
Moyes wypowiedział się również na temat swoich dwóch graczy, którzy dzisiaj zachwycali na boisku - Dan Gosling oraz Jack Rodwell: - Ludzie już wiedzą, że Ci zawodnicy wchodzili już z ławki w ważnych meczach i potrafili wprowadzić różnicę.
- Oboje są utalentowani i mają wielki potencjał, który będzie się ujawniał w miarę z upływem lat i doświadczenia. To tak jak z Rooneyem. Staramy się ich dobrze ukierunkować. Dzisiaj weszli na murawę i mieli duży wpływ na mecz - zakończył Moyes.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.