Ryan Giggs, który w meczu z Portsmotuh zdobył swoją setną bramkę dla Manchesteru United w Premier League, zdradził swoją receptę na sukces.
» Okazuje się, że można grać dla United i się nudzić
Doświadczony zawodnik, strzałem z rzutu wolnego, przypieczętował zwycięstwo United 4-1 nad gospodarzami spotkania rozgrywanego na Fratton Park. Zaskakująca jest jednak recepta na sukces Walijczyka, jest nią bowiem...nuda.
- Gdy opuszczam treningi, mógłbym spędzić ten czas z przyjaciółmi i wyjść do jednej z galerii handlowych w mieście, ale nie teraz. Teraz, gdy po meczu otrzymuję jeden lub dwa dni wolnego, koncentruję się głównie na regeneracji sił.
- Zazwyczaj zasiadam w domu przed telewizorem i oglądam filmy na DVD lub w samej telewizji. Moje życie jest nudne, nudne, nudne, ale tak musi być, jeżeli chcę zachować sprawność.
Ryan Giggs jest 17. zawodnikiem w historii Premier Leauge, który strzelił w lidze co najmniej 100 bramek. Pierwszy tą magiczną barierę przekroczył Alan Shearer, którego licznik zatrzymał się na 260 trafieniach.
Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis
nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.