Wkrótce operacja Evansa

» 28 sierpnia 2009, 18:32 - Autor: Kucza - źródło: skysports.com
Jonathan Evans jest gotowy na operację kostki. Młody obrońca United od dłuższego czasu zmaga się z tym bólem i już niedługo pozbędzie się tego problemu.
Wkrótce operacja Evansa
» Evans podda się operacji przed meczem z Man City
Evans zajmuje miejsce Rio Ferdinanda w pierwszym składzie Manchesteru i tak zostanie dopóki jego bardziej doświadczony kolega nie powróci do pełni zdrowia.

Liczący 21 lat środkowy obrońca po meczach eliminacyjnych do MŚ podda się zabiegowi. Evansa ominie mecz derbowy, a może nawet wcześniejsze spotkanie z Tottenhamem.

Nigel Worthington to selekcjoner reprezentacji Irlandii Północnej. Zdecydował się powołać obrońcę United, choć ostatecznie decyzję odnośnie występu podejmie sam Jonny.

- Jonny dostał normalne powołanie. Nie chcę żadnej wojny z sir Alexem. Dobro piłkarzy jest najważniejsze - twierdzi Worthington.

- Jonny zadzwonił do mnie i powiedział, że będzie pewnie potrzebował operacji, ale zdecydował się walczyć w meczach eliminacyjnych - dodał selekcjoner Irlandii Północnej.


TAGI


« Poprzedni news
Arsenal przyjedzie bez Fabregasa
Następny news »
MU - Arsenal: Pierwszy sprawdzian Czerwonych Diabłów

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (12)


bobsley: to było logiczne że wróci do gry Rio i Vidic a Evans podda się operacji ale prawda taka że szansa to dla Craiga ;)
» 28 sierpnia 2009, 20:16 #2
Adrianol1995xD: No niech szybko wyzdrowieje i żeby operacja się udała, bo naprawde zaj**isty z niego obrońca.
» 28 sierpnia 2009, 19:18 #1
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.