Fernandes po meczu z Watfordem: To wina każdego z nas

» 20 listopada 2021, 19:31 - Autor: matheo - źródło: MEN
Bruno Fernandes po meczu z Watfordem (1:4) stanął w obronie krytykowanego Ole Gunnara Solskjaera. Zdaniem Portugalczyka za słabe występy Manchesteru United nie należy winić tylko menadżera Czerwonych Diabłów.
» Bruno Fernandes po meczu z Watfordem stwierdził, że winę za kiepską formę Manchesteru United ponoszą wszyscy piłkarze
Manchester United doznał 7 porażki w ostatnich 13 występach. Czerwone Diabły na Vicarage Road zaprezentowały fatalny futbol w pierwszej połowie. Na włosku zawisła posada Ole Gunnara Solskjaera.

– To wina każdego z nas, nie tylko trenera czy 1-2 zawodników. Wszystkich. Każdy musi wziąć odpowiedzialność, bo każdy musi spisywać się lepiej – stwierdził Bruno Fernandes.

– Pokazaliśmy walkę, ale tylko w jednej połowie, a to nie wystarczy w takich meczach w Premier League. Nie możesz grać dobrze tylko jednej połowy.

– Watford to bardzo dobry zespół, grają agresywnie i mają jakość z przodu. Sprezentujesz im okazje, to zdobędą bramki. To nasz problem w wielu meczach.

– Nastawienie w drugiej połowie było odpowiednie. W pierwszej części graliśmy niechlujnie, każdy z nas. Nie wyszliśmy na mecz z inicjatywą, nie atakowaliśmy, nie wygrywaliśmy pojedynków. Przeciwko takim drużynom musisz to robić. Musisz utrzymywać taką samą intensywność, jak oni, a później pokazać swoją jakość i dlaczego to ty grasz dla Manchesteru United – dodał Portugalczyk.