Man City - Man Utd 2:3. Reakcje piłkarzy w social media

» 8 kwietnia 2018, 07:52 - Autor: matheo - źródło: instagram.com
Manchester United w dramatycznych okolicznościach pokonał Manchester City 3:2 i nie pozwolił The Citizens świętować zdobycia mistrzostwa Anglii. Wygrana w derbach Manchesteru sprawiła, że piłkarze Czerwonych Diabłów chętnie komentowali mecz na Etihad Stadium w mediach społecznościowych.
» Paul Pogba był bohaterem Manchesteru United w derbowym starciu na Etihad Stadium
Manchester United wszystkie bramki zdobył w drugiej połowie. Dwa razy na listę strzelców wpisał się Paul Pogba. – Wszystko zostało powiedziane. Dobre zwycięstwo drużyno – napisał Pogba na swoim koncie na Instagramie.

Chris Smalling, autor zwycięskiego trafienia dla Manchesteru United, zamieścił swoje zdjęcie, na którym cieszy się z bramki. – Opis jest zbędny – stwierdził Anglik.

Radości z derbowej wygranej nie ukrywał również David de Gea. – Manchester jest czerwony – podsumował Hiszpan.

Eric Bailly, nawiązując do szaleńczej pogoni United w drugiej połowie, napisał: – Manchester United nigdy nie rzuca ręcznikiem. Walkę do samego końca podkreślali także inni piłkarze Czerwonych Diabłów.

Nemanja Matić retorycznie zapytał kibiców: – Czy podobał się Wam mecz?