PLC: Nieznaczna porażka United ze Stoke City

» 5 listopada 2017, 19:55 - Autor: Rio5fan - źródło: manutd.com
Niedzielne spotkanie Stoke City z Manchesterem United w ramach Premier League Cup do lat 18 zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 1:0.
» Czerwone Diabły wróciły ze Stoke na tarczy
Grupowymi rywalami Czerwonych Diabłów w tych rozgrywkach są ekipy Arsenalu, Stoke City oraz Wolverhampton Wanderers.

Losy konfrontacji z The Potters rozstrzygnęły się w 38. minucie, gdy Kristoffer Szereto umieścił piłkę w górnym rogu bramki po precyzyjnym podkręconym strzale.

Podopieczni Kierana McKenny byli bliscy doprowadzenia do wyrównania w końcowych minutach meczu, jednak arbiter uznał, że piłka po strzale głową Millena Baarsa nie przekroczyła linii bramkowej.

Tym samym United przegrali w drugiej kolejce Premier League Cup. W pierwszej pokonali po emocjonującym widowisku Arsenal 4:3. Kolejnym rywalem Czerwonych Diabłów będzie ekipa Wolverhampton. Ten mecz zaplanowano na drugiego grudnia.