Statystyki: Huddersfield Town - Manchester United 2:1

» 21 października 2017, 18:05 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Manchester United doznał pierwszej porażki w sezonie 2017/2018 Premier League. Czerwone Diabły przegrały nieoczekiwanie z Huddersfield Town 1:2 (0:2).
» Marcus Rashford zdobył dla Manchesteru United jedynego gola na John Smith's Stadium
Zespół Jose Mourinho na John Smith’s Stadium był przy piłce przez aż 78% czasu gry, ale nie przełożyło się to na zagrożenie pod bramką Huddersfield. The Terries wykorzystali dwa błędy Manchesteru United, a następnie skutecznie bronili korzystnego wyniku.

Gol Marcusa Rashforda z 77. minuty tylko na chwilę przywrócił nadzieje kibiców Manchesteru United. Czerwone Diabły nie poszło jednak za ciosem i w efekcie doznały pierwszej porażki w obecnym ligowym sezonie. Więcej informacji w raporcie pomeczowym.

Oto najważniejsze statystyki sobotniego meczu.

HUDDERSFIELD TOWN – MANCHESTER UNITED 2:1 (2:0)
Posiadanie piłki: 22% – 78%
Strzały łącznie: 5 – 9
Strzały celne: 3 – 3
Strzały niecelne: 0 – 3
Strzały zablokowane: 2 – 3
Celność podań: 55,3% – 86,8%
Rzuty rożne: 4 – 7