Cookies na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików Cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Jeżeli rozumiesz i akceptujesz powyższy fakt, kliknij w link obok. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z naszym działem "Polityka Cookies", klikając na link po prawej.

Akceptuj pliki Cookies

Więcej informacji

Składy: Manchester United vs Chelsea

» 16 kwietnia 2017, 16:22 - Autor: Bart - Źródło: ManUtd.com
Poznaliśmy składy, jakie Jose Mourinho oraz Antonio Conte wystawili na szlagierowe spotkanie 33. kolejki Premier League. Początek starcia na Old Trafford o 17:00. Relacja na żywo na Live.DevilPage.pl. Do składu powrócił David De Gea. Na ławce rezerwowych znalazł się jednak Zlatan Ibrahimović.
Składy: Manchester United vs Chelsea
» Poznaliśmy składy, jakie Jose Mourinho oraz Antonio Conte wystawili na szlagierowe spotkanie 33. kolejki Premier League. Początek starcia na Old Trafford o 17:00. Relacja na żywo na Live.DevilPage.pl. Do składu powrócił David De Gea. Na ławce rezerwowych znalazł się jednak Zlatan Ibrahimović.

Manchester United vs Chelsea: Relacja na Żywo



Manchester United: De Gea - Valencia, Bailly, Rojo, Darmian - Fellaini, Herrera - Young, Pogba, Lingard - Rashford

Rezerwa: Romero, Blind, Fosu-Mensah, Shaw, Carrick, Mkhitaryan, Ibrahimovic

Chelsea: Begovic - Azpilicueta, David Luiz, Cahill - Moses, Kante, Matic, Zouma -Pedro, Diego Costa, Hazard

Rezerwa: Eduardo, Terry, Loftus-Cheek, Fabregas, Willian, Batshuayi

« Poprzedni news
Ibrahimović: Nie powinniśmy koncentrować się na tej serii
Następny news »
Man Utd - Chelsea 2:0. Szlagier Premier League dla United!


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (236)


Damianha: Jednak katharsis Mou
się w końcu obudził a skład wystarczająco dobry
» 16 kwietnia 2017, 19:08 #236
Damianha: Prosimy o kulturalne wypowiedzi. Przekleństwa (nawet wygwiazdkowane), obrażanie piłkarzy, klubów lub użytkowników, pisanie dużymi literami, spamowanie oraz bezsensowne komentarze będą karane ostrzeżeniami i banami, bez odwołania!
» 16 kwietnia 2017, 19:04 #235
Corey: 4-4-2 + Zlatan out i będzie dobrze. Dziadek hamuje rozwój tego klubu
» 16 kwietnia 2017, 18:54 #234
masrzisz: Prosimy o kulturalne wypowiedzi. Przekleństwa (nawet wygwiazdkowane), obrażanie piłkarzy, klubów lub użytkowników, pisanie dużymi literami, spamowanie oraz bezsensowne komentarze będą karane ostrzeżeniami i banami, bez odwołania!
» 16 kwietnia 2017, 18:53 #233
Chestnut: Takie United pamiętam i takie chce oglądać.
» 16 kwietnia 2017, 18:52 #232
Natraf: Nie mogę w to uwierzyć cały sezon czekania nana taki mecz nie dało się od początku sezonu ?? Ale cóż liczę ze w przyszłym walczymy o mistrza 😀
» 16 kwietnia 2017, 18:51 #231
Natraf: Fusy z miety wchodzą na boisko 😁😁
» 16 kwietnia 2017, 18:49 #230
Corey: Zobaczcie ile Buk miał już strat
» 16 kwietnia 2017, 18:43 #229
Krystiano98: No ile?
» 16 kwietnia 2017, 18:50 #228
Michal12371: Young cały czas myśli ze dośrodkowuje.
» 16 kwietnia 2017, 18:40 #227
chali2na: hhe ale youngi dał popisówe teraz
» 16 kwietnia 2017, 18:39 #226
Corey: Young dba, żeby kibice mieli pamiątkowe piłki po tym meczu.
» 16 kwietnia 2017, 18:39 #225
Krystiano98: To jest bolączka Manchesteru United zlatan wchodzi na boisko..:D
» 16 kwietnia 2017, 18:39 #224
duncaneedwards: swietnie.bardzo wazne zwyciestwo ,kto by sie spodziewal ze takim skladem rozwalimy bez problemow lidera:d. w dodatku jose zastosowal rotacje
» 16 kwietnia 2017, 18:37 #223
Xchrisx7: 10 minut do końca a ty już mówisz że zwycięstwo...
» 16 kwietnia 2017, 18:39 #222
Obsliniak: Hehe... Ale jęczydupy będą miała dzisiaj smutny wieczór. Ich klub wygrał, nie będzie na co jęczeć.
» 16 kwietnia 2017, 18:36 #221
PogromcaTroli: Hehe dokładnie! Bedzie jęk!
» 16 kwietnia 2017, 18:52 #220
wedel242: Herrera i rashford koty :D
» 16 kwietnia 2017, 18:36 #219
andycole9: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.04.2017 18:37

Jak widać nasza przeciętna gra to nie wynik wyborów personalnych a ustawienia , może po prostu w naszym DNA jest gra systemem 4-4-2?
» 16 kwietnia 2017, 18:35 #218
Jasnowidz: Hazard i Costa to dwie największe szmaty w Premier League.
» 16 kwietnia 2017, 18:34 #217
Krystiano98: Niby Lingard i Rashford zabójczo skutecznie nie są, ale ile szumu robią :d
» 16 kwietnia 2017, 18:34 #216
odbyciarz: rojo to jest dopiero diabeł.
» 16 kwietnia 2017, 18:34 #215
fworyt: Powie mi ktoś jak wygląda gra Fellainiego bo nie mogę obejrzeć nie stety tego meczu i wogóle co się dzieję bo wynik i gra jest chyba inna niż z ostatnich 3 lat.
» 16 kwietnia 2017, 18:34 #214
Krystiano98: Dużo walczy, wg mnie Kante w jego cieniu, dobry mecz
» 16 kwietnia 2017, 18:35 #213
andycole9: Prosimy o kulturalne wypowiedzi. Przekleństwa (nawet wygwiazdkowane), obrażanie piłkarzy, klubów lub użytkowników, pisanie dużymi literami, spamowanie oraz bezsensowne komentarze będą karane ostrzeżeniami i banami, bez odwołania!
» 16 kwietnia 2017, 18:34 #212
Corey: Takie United chcę oglądać.
» 16 kwietnia 2017, 18:31 #211
beckham020: Rash to kocur
» 16 kwietnia 2017, 18:29 #210
DemonKing: Powrót do 4-4-2, coś pięknego
» 16 kwietnia 2017, 18:29 #209
Krystiano98: Zostawmy ten skład na dalsze mecze
» 16 kwietnia 2017, 18:27 #208
chali2na: niestety zlatan musi grać ;/
» 16 kwietnia 2017, 18:28 #207
odbyciarz: pogba jakby chciał grać na pozycji 6,8 i 10 na raz.
» 16 kwietnia 2017, 18:23 #206
Himself: aha muraraka...2-2?
» 16 kwietnia 2017, 18:19 #205
masrzisz: Obyśmy dowiezli to zwycięstwo do konca. Ogladam mecz z kumplami i w końcu mogę to robić z podniesionym czołem ! Brawo
» 16 kwietnia 2017, 18:19 #204
chali2na: Taka jedna myśl mi przeszła przez głowe: nasi tak dzisiaj grają bo może SAF ich odwiedził przed meczem w szatni i odpowiednio zmotywował ;]
» 16 kwietnia 2017, 18:19 #203
odbyciarz: grają jak za fergusona, wow
» 16 kwietnia 2017, 18:18 #202
beckham020: W końcu całe United biega, a nie tylko Ander i Lingard. Czemu dopiero teraz
» 16 kwietnia 2017, 18:18 #201
Cavron: Chelsea nie istnieje, tak się grało za Sir Alexa Panowie.
» 16 kwietnia 2017, 18:17 #200
Skurch: Czyli jednak ten Mou ma trochę oleju w głowie, eh?
Brawa dla wszystkich graczy 'na wylocie': Lingard, Young i Fellaini - świetne zawody dzisiaj!
GGMU
» 16 kwietnia 2017, 18:16 #199
soldier85pl: Wszyscy po zobaczeniu składu pisali, że chelsea nas rozjedzie i że sobie odpuściliśmy ligę, a na tę chwilę rozgrywamy chyba swój najlepszy mecz w sezonie.
» 16 kwietnia 2017, 18:11 #198
maurycy009: Nie chyba tylko na pewno. Moim zdaniem gdyby takie zawody rozgrywali w ostatnim meczu LE to nie bylo by 1:1 tylko 1: 5 albo i wyzej
» 16 kwietnia 2017, 18:14 #197
PogromcaTroli: Nie wszyscy pisali ze chelsea nas rozjedzie...

GG MU wiara a nie jęk!
» 16 kwietnia 2017, 18:17 #196
soldier85pl: PogromcaTroli Fakt nie wszyscy. Chodzi mi o ogólną tendencję. A poza tym naprawdę super mecz tylko się cieszyć.
» 16 kwietnia 2017, 18:29 #195
chali2na: Ale se lingard z rashem pykają :) masakra
» 16 kwietnia 2017, 18:11 #194
PogromcaTroli: Ahahahahaha no i ? Hejterki ! Kante miał zjeść Pogbe,sklad do kitu,przegramy 0-4
» 16 kwietnia 2017, 18:11 #193
TheRipper: Brawo Herrera :D
» 16 kwietnia 2017, 18:09 #192
Micci: Prosimy o kulturalne wypowiedzi. Przekleństwa (nawet wygwiazdkowane), obrażanie piłkarzy, klubów lub użytkowników, pisanie dużymi literami, spamowanie oraz bezsensowne komentarze będą karane ostrzeżeniami i banami, bez odwołania!
» 16 kwietnia 2017, 18:09 #191
chali2na: Heheheherrera :-))) wreszcie mu siadło
» 16 kwietnia 2017, 18:08 #190
Fenek: Bravo ładna akcja Younga, ale Anderowi ten gol należał się szczególnie za to czerwo w poprzednim meczu ze smerfami.
» 16 kwietnia 2017, 18:08 #189
Gallacher: W końcu widzę prawdziwy walczący United !
» 16 kwietnia 2017, 18:08 #188
Krystiano98: Andeeeeeer!!
» 16 kwietnia 2017, 18:07 #187
m4c1eq1991: Czy to jakiś żart?
» 16 kwietnia 2017, 18:07 #186
Kilerek7: Smiać mi się zawsze chcę, jak widzę to kicanie Valencii w miejscu jak kangur:D
» 16 kwietnia 2017, 18:06 #185
crunchips1992: Fatalny błąd sędziego przy tym golu. Rekna Herrery. Ciekawe jaka byłaby reakcja na tej stronie w odwrotnej sytuacji gdyby to Chelsea po ręce Kante zdobyła gola. Błąd ewidentny.
» 16 kwietnia 2017, 18:03 #184
Jasnowidz: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.04.2017 18:09

Mało pomagali sędziowie cfc w tym sezonie ?
Costa od 15 min powinien zejść z boiska po czerwonej kartce !
1 żółtko za pchnięcię Rojo na słupek bramki.
2 żółtko za symulacje.

Na bank sie bardziej należało od tej czerwo dla Herrery (giej2 żółtej po nurkowaniu Hazarda.)

Dobranoc.
» 16 kwietnia 2017, 18:08 #183
PogromcaTroli: Nie jęcz juz,malo to nam zabrali sedziowie...
» 16 kwietnia 2017, 18:12 #182
Sideswipe: A Conte czemu już nie małpuje?
» 16 kwietnia 2017, 18:01 #181
Kickapoo: Costa to wziął na siebie.
» 16 kwietnia 2017, 18:02 #180
MatiasXD: W drugiej połowie trzeba pajaca Coste sprowokować żeby go arbiter odesłał do szatni czerwonym kartonikiem.
» 16 kwietnia 2017, 18:00 #179
JasnaLiryka: Nie zdarzylem na pierwsza polowe.... Mozecie opisac jak uklada sie gra? Czy sieja panike w obronie? Bo sklad nietypowy, nie spodziewalem sie takiego :D takze jak to wyglada, gra jest poukladana , atakujemy , stwarzamy sytuacje oprocz tej na 1-0 ? :)
» 16 kwietnia 2017, 17:59 #178
TheRipper: Co zaskakujące, bardzo dobrze. Chelsea ani razu nie zagroziła bramce United :) Ogólnie póki co, bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu.
» 16 kwietnia 2017, 18:01 #177
Po6BOOM: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.04.2017 18:02

Powiem krótko. Włączaj canal +1 i oglądaj od początku, bo warto.
» 16 kwietnia 2017, 18:02 #176
JasnaLiryka: Dzieki :)
No to teraz juz ogladam z Wami. Mam nadzieje,ze beda grac tak samo dobrze.

DO PRZODU UNITED !
» 16 kwietnia 2017, 18:02 #175
janpal1: Ogólnie gra się klei, Chelsea nie stwarza dobrych sytuacji, Rashford, Lingard, Pogba nadzwyczaj dobrze. Young nie prezentuje się najlepiej, chociaż dobrze się ustawia i ma miejsce do strzalu. Obrona dobra, Hazard kryty. Oby tak wyglądała druga połowa i oczywiście liczę na zwycie, choć można spodziewać się remisu xd.
» 16 kwietnia 2017, 18:04 #174
farmeross: Mógłbym to podanie Herrery oglądać cały czas po prostu :D
» 16 kwietnia 2017, 17:59 #173
Jasnowidz: Tak sie gra "UNITED" czyli każdy dla drużyny ,a nie drużyna dla Zlatana ; - )
» 16 kwietnia 2017, 17:56 #172
dlabigt23: Czemu narazie gramy dobrze? bo CFc nie przyjechalo po remis i to jest wlasnie to ze sie nie bronia i my jak narazie mamy szanse na 2;0 i na spokojnie sie tlyko juz bronic ... miejmy nadzieje ze tak sie stanie ze strzelimy druga i najwyzej wygramy 2;1 albo lepiej 2;0 :)
» 16 kwietnia 2017, 17:56 #171
zbanowany5x: Po przerwie Hazard zacznie grać na żółte dla jak mozliwie największej liczby piłkarzy United.
To norma u niego jak zespołowi nie idzie.
» 16 kwietnia 2017, 17:55 #170
RobvanKlu5i: Gdzie Ci wszyscy co biadolili na skład przed rozpoczęciem meczu? Słucham was :)
» 16 kwietnia 2017, 17:54 #169
Devil78: Przecież żadnej finezji nie gramy. Skład na walkę i walka jest na wysokim poziomie. Jak dobrniemy z wynikiem wtedy będzie można powiedzieć że w końcu choć raz mou coś pokazał
» 16 kwietnia 2017, 18:02 #168
Devil78: No teraz elegancko
» 16 kwietnia 2017, 18:07 #167
Robo1986: Pierwsza połowa w naszym wykonaniu FE-NO-ME-NALNA! Najlepsze 45 minut w sezonie! Byle powtórzyć drugą połowę z takim zaangażowaniem i walecznością. GGMU
» 16 kwietnia 2017, 17:53 #166
TheRipper: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.04.2017 17:54

Po pierwszej połowie mogę napisać że póki co, najlepszy mecz United w sezonie i jeden z najlepszych w ciągu ostatnich 4 lat. Gdy zobaczyłem skład to się przeraziłem, a tu proszę Chelsea nie istnieje na boisku. Mourinho jednak ma łeb, że potrafi takim składem rozmontować ofensywę Chelsea. Takie United chcę zawsze oglądać. Póki co jestem bardzo zadowolony, ale z zachwytami poczekam do końcowego gwizdka. Jedynie Young trochę mnie irytuje ale reszta składu bez zarzutu.

PS: Pajac costa ma wóz szczęścia że jeszcze nie wyleciał na zbity ryj z boiska.
» 16 kwietnia 2017, 17:52 #165
zbyszek7: Chyba kazdy sie wycofuje z tego co pisal jak zobaczyl sklady hehe
» 16 kwietnia 2017, 17:52 #164
Kickapoo: Lingard ładnie dzisiaj, Rashford jeździec bez głowy (czasem nawet i bez piłki), Young kiepsko, traci głupio piłkę i często nie wie co z nią zrobić.
» 16 kwietnia 2017, 17:51 #163
janpal1: Daj Rashfordowi wolną rękę i gra lepiej jak zawsze, ale zawsze się znajdzie taki co powie "jeździec bez głowy"
» 16 kwietnia 2017, 17:54 #162
Devil78: Ofensywa nie powala ale walka i zaangażowaniem dominujemy. Dobrze ze mamy gola bo idealny mecz na remis.

Na pewno przyjdzie moment że oddamy pole i się cofniemy. Pytanie jak to się skończy.

Ps. Strzały Younga są na poziomie b klasy
:)
» 16 kwietnia 2017, 17:50 #161
Sideswipe: sam jesteś na remis, ile razy Chelsea zagroziła United?
» 16 kwietnia 2017, 17:54 #160
Devil78: No my poza tą setka też byśmy nic nie wlepili
» 16 kwietnia 2017, 18:05 #159
Kilerek7: Bardzo dziś mnie MU zaskoczyło. Lingard i Rashford widać, że chce im się grać. Fellaini wszystko czyści, Herrera pilnuje Hazarda. Między Rojo a Costa eksploduje niedługo bomba. Young nieźle ale irytują mnie jego strzały, miał 2 czyste sytuacje i gdyby był to Pogba to napewno byłby gol.
» 16 kwietnia 2017, 17:50 #158
Xchrisx7: Rojo jak Ty mnie w tym sezonie zaimponowałeś... Brawo United! Tak to powinno wyglądać co kolejkę!
» 16 kwietnia 2017, 17:49 #157
Chestnut: Rashford to jeździec bez głowy.
» 16 kwietnia 2017, 17:45 #156
ejrikoo: dzisiaj wszyscy wzor graja. chelsea nawet sztycha nie zrobila
» 16 kwietnia 2017, 17:44 #155
Fenek: Hazard to naprawdę świetny gracz ale po co robi z siebie tanią dzi...ę co chwila nurkując. Ośmiesza sam siebie.
» 16 kwietnia 2017, 17:41 #154
manuu92: Gdzie ty jakies nurkowanie u niego widziales w tym meczu ?
» 16 kwietnia 2017, 17:50 #153
Fenek: Praktycznie za każdym razem gdy ktoś do niego dobiega. Może to jego odruch naturalny, jak tylko ktoś przy nim jest to on udaje kontuzjowanego.
» 16 kwietnia 2017, 17:56 #152
Fenek: Praktycznie za każdym razem gdy ktoś do niego dobiega. Może to jego odruch naturalny, jak tylko ktoś przy nim jest to on udaje kontuzjowanego.
» 16 kwietnia 2017, 18:07 #151
Micci: Costa co pajac......
» 16 kwietnia 2017, 17:38 #150
Michal12371: Niech ktoś ściągnie tego szympansa z boiska..
» 16 kwietnia 2017, 17:38 #149
qbsonUTD: kwestia czasu i sam się ściągnie
» 16 kwietnia 2017, 17:41 #148
Corey: Lingard dzisiaj fajnie gra, dobrze współpracuje z Marcusem.
» 16 kwietnia 2017, 17:36 #147
MastahLamia: Prosimy o kulturalne wypowiedzi. Przekleństwa (nawet wygwiazdkowane), obrażanie piłkarzy, klubów lub użytkowników, pisanie dużymi literami, spamowanie oraz bezsensowne komentarze będą karane ostrzeżeniami i banami, bez odwołania!
» 16 kwietnia 2017, 17:33 #146
MastahLamia: Prosimy o kulturalne wypowiedzi. Przekleństwa (nawet wygwiazdkowane), obrażanie piłkarzy, klubów lub użytkowników, pisanie dużymi literami, spamowanie oraz bezsensowne komentarze będą karane ostrzeżeniami i banami, bez odwołania!
» 16 kwietnia 2017, 17:33 #145
Krystiano98: Conte jaka czapeczka
» 16 kwietnia 2017, 17:32 #144
MastahLamia: MANCHESTER UNITED! Spróbuj, powiedzieć to, nim uwierzysz że... nie warto mówić kocham... Spróbuj, uczynić gest, nim uwierzysz, że nie warto KIBICOWAĆ. Nic na prawdę nic tak nie podcina skrzydeł, jeśli Ty zabijasz prawdziwego Fana. Musisz odnaleźć nadzieje i nie ważne, że nazwą Ciebie głucem. Musisz pozwolić by MOC, sprawiła byś pamiętał, że nic naprawdę nic nic nie pomoże jeśli Ty nie pomożesz dziś MIŁOŚCI!! Moja i Twoja nadzieja uczyni realnym lot w hmurach.. MOja i Twoja nadzieja, pozwoli dziś cuda :)
» 16 kwietnia 2017, 17:30 #143
MikiMU: Dobry lot masz gosciu.
» 16 kwietnia 2017, 17:53 #142
ejrikoo: rashford przekocur dzisiaj!! GGMU
» 16 kwietnia 2017, 17:30 #141
Fenek: Dawno takiego zaangażowania nie widziałem w naszym wykonaniu.

ps. costa to taki piłkarski burak,
» 16 kwietnia 2017, 17:24 #140
Corey: To może być nasz najlepszy mecz w tym sezonie.
» 16 kwietnia 2017, 17:23 #139
Lechovskyy: Rojo prawdziwy diabeł , ogień !
» 16 kwietnia 2017, 17:22 #138
Po6BOOM: A kto w tym meczu nie wygląda jak prawdziwy diabeł? :)
Zaangażowanie 100%
» 16 kwietnia 2017, 18:00 #137
TheRipper: Pajac costa powinien w ogóle być zawieszony jako piłkarz. Prowokant, symulant i nurek. Zakała piłki nożnej.
» 16 kwietnia 2017, 17:17 #136
Fenek: Ten arbiter dziś to będzie loteria
» 16 kwietnia 2017, 17:16 #135
IMMM: Costa bydle, najpierw prowokuje, później symulantka...
» 16 kwietnia 2017, 17:16 #134
Martwica: Costa jak ja tego szympansa nie znoszę
» 16 kwietnia 2017, 17:16 #133
Krystiano98: Spokojnie, Rojo czyha
» 16 kwietnia 2017, 17:17 #132
runnejooo: jprdl... ten costa
» 16 kwietnia 2017, 17:15 #131
RedRevolta: Ale ten costa to cham, skur..... już powinien wylecieć! ja ja go nie nawidze!! to jprd
» 16 kwietnia 2017, 17:15 #130
Keravnos: a costa gra dalej swoje, małpolud jeden
» 16 kwietnia 2017, 17:15 #129
IMMM: Costa zjeb genetyczny, oczywiście zachowuje się jak bydlę, ale za to kartki nie dostanie :D
» 16 kwietnia 2017, 17:15 #128
MaciasDevil: COsta juz zaczyna swoje show...
» 16 kwietnia 2017, 17:15 #127
sinedd91: piłka od herrery to jest mistrzostwo świata ... dlaczego mamy tak mało takich prostopadłych piłek
» 16 kwietnia 2017, 17:15 #126
janpal1: W tym meczu nie wiem dlaczego tak malo, a jak można się domyśleć w innych przez Ibre, który jest wolny i mało dynamiczny, ale przynajmniej strzela.
» 16 kwietnia 2017, 17:59 #125
BajtiMU: piekna piłka od Herrery.Marcus w koncu zrobił to co powinien ;)
» 16 kwietnia 2017, 17:11 #124
TheRipper: Rashford Ty ZUCHU!!
» 16 kwietnia 2017, 17:10 #123
SUGAR311: KOCHAM UNITED !!
» 16 kwietnia 2017, 17:10 #122
RedRevolta: Tak powinna być odgwizdana ręka ale to już inna sprawa, brawo marcus...
» 16 kwietnia 2017, 17:09 #121
Radekk: I bardzo dobrze, że była nieodgwizdana ręka. Chelsea już powinna grać w 10.
» 16 kwietnia 2017, 17:15 #120
Hipokryci: Boże XDDDD czemu takie ameby są na tej stronie
» 16 kwietnia 2017, 17:24 #119
Radekk: Dlaczego mówisz do samego siebie? Problemy z psychiką?
» 16 kwietnia 2017, 18:21 #118
qwerasdf: szok hahaha
» 16 kwietnia 2017, 17:09 #117
Andrew07: sędzia zapomniał okularów, lepiej dla nas
» 16 kwietnia 2017, 17:09 #116
reddev7: siedzi
» 16 kwietnia 2017, 17:08 #115
Corey: Jakie podanie Herrery
» 16 kwietnia 2017, 17:07 #114
reddev7: trochę szachy :D
» 16 kwietnia 2017, 17:07 #113
Corey: Ładny strzał
» 16 kwietnia 2017, 17:05 #112
Diabelred: Fajny sklad odjac Pogbe, Valencie i DDG z tego skladu i mozna by pomyslec, ze to jakis zespol z miejsc 8-12 heh :). Brak Ibry, Mikiego i Carricka w podstawie jasno pokazuje, ze mecz z Chelsea sobie odpuszczamy( i slusznie, bo pewnie ugralibysmy max 1 pkt, a 1 pkt na plus czy na minus i tak nam nic nie da) i skupiamy sie weplni na LE. Mourinho raczej nie boi sie samego Anderlechtu(bo przeciez na ta chwile to my jestesmy w 1/2), co po prostu chce dac odpoczac kilku podstawovym pilkarzom. No i wiadomo kazdy mecz niesie za soba ryzyko kontuzji, a taka kontuzja Ibry w dzisiejszym meczu oznaczalaby dla nas praktycznie koniec sezonu...
» 16 kwietnia 2017, 17:04 #111
soldier85pl: No odpuściliśmy po całości nie powiem. Do tego stopnia że całą pierwszą połowę dominowaliśmy i wygrywamy 1:0 xd.
» 16 kwietnia 2017, 18:06 #110
Devil78: C+ rozpisalo tak skład że herrera na skrzydle a nasz filar jessie na ataku :D
» 16 kwietnia 2017, 16:59 #109
skoczek121: Obawiam się że Martial odejdzie od nas po tym sezonie :(
» 16 kwietnia 2017, 16:59 #108
Corey: Gramy 4-4-2 z Lingardinho w ataku. To mnie zaciekawiło.
» 16 kwietnia 2017, 16:59 #107
reddev7: no dobra 4-4-2 to sie nie spodziewałem...
» 16 kwietnia 2017, 16:58 #106
MarChester: Tragedia ten skład. Ktoś ost powiedział w ang tv że United to potęga bo ma 100 mln na ławce. A tu taka lipa
» 16 kwietnia 2017, 16:56 #105
bacior17: Mourinho OUT
» 16 kwietnia 2017, 16:55 #104
MastahLamia: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.04.2017 16:55

SIC!! https: // [link usunięty] Nie mam czasu na zabawę w miłość....
» 16 kwietnia 2017, 16:54 #103
lukiton0589: Jeszcze trochę rządów Mourinho i odejdą młodzi perspektywiczni Martial, Shaw, de Gea... i zostaniemy z samymi starymi dziadami typu Young, Rooney, Fellaini...
» 16 kwietnia 2017, 16:51 #102
uzil25: De Gea? Został z nami właśnie dlatego, że Mou przychodził do nas.

Rooney? Raczej odejdzie tak więc nie ze wszystkim można się zgodzić.

Choć sytuacja z Shawem i Martialem jest co najmniej niepokojąca...
» 16 kwietnia 2017, 16:54 #101
Corey: W końcu Ibra na ławie.
» 16 kwietnia 2017, 16:51 #100
fworyt: Prosimy o kulturalne wypowiedzi. Przekleństwa (nawet wygwiazdkowane), obrażanie piłkarzy, klubów lub użytkowników, pisanie dużymi literami, spamowanie oraz bezsensowne komentarze będą karane ostrzeżeniami i banami, bez odwołania!
» 16 kwietnia 2017, 16:51 #99
1wolf1: Alonso out na rozgrzewce...
» 16 kwietnia 2017, 16:51 #98
Kilerek7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.04.2017 16:50

Bądźmy szczerzy, jak się patrzy na nasz skład to ma się wrażenie, że to 11stka Sunderlandu:D
» 16 kwietnia 2017, 16:50 #97
uzil25: Nie przesadzajmy...

Darmian, Lingard i Fellaini owszem ale reszta to solidna paka.
» 16 kwietnia 2017, 16:53 #96
uzil25: Czyli jednak obstawiamy się na LE.

Nie dawno mówił co innego ale Jose słynie z takich zagrywek.
GGMU!
» 16 kwietnia 2017, 16:50 #95
grzeho16: No dobra. Ibra i Miki może są oszczedzani na ligę europy, ale Martial i Shaw? Nie grali ani przeciwko Anderlechtowi ani teraz. Tyle co Martial wszedł w końcówce a teraz nawet go na ławce nie ma
» 16 kwietnia 2017, 16:46 #94
piter100000: ale po co tu Martial skoro on gra jedno wielkie G... w tym sezonie. prawie nic nie daje w ataku i w obronie nie pomaga
» 16 kwietnia 2017, 16:50 #93
bambi1234: 30 min Martiala to nie końcówka. Wszedł na 30 min, nie zrobił nic. Fellaini wszedł na 15 min i oddał dwa strzały. Przestańcie go bronić. Rok temu tak grał, bo miał pierwszy plac. Teraz jak trzeba walczyć o miejsce i zrobiła się konkurencja, to mu się odechciało.
» 16 kwietnia 2017, 16:52 #92
piter100000: z Martialem jest ten problem, że Luj go zajechał w poprzednim sezonie, do tego ten pojechał na Euro, na którym nie grał i przez to nie odpoczął jak trzeba. doszły też problemy osobiste i mamy tego efekt w tym sezonie
» 16 kwietnia 2017, 16:54 #91
miki88: Tak samo jak pogba, jak fellaini jak lingard. Ale to martial jest gnojony. Niech odejdzie i rozwinie skrzydla, a z mou to my nic nie ugram, Bo nie traktuje na rowni zawodnikow....
» 16 kwietnia 2017, 16:54 #90
Batigol222: Skoro Martial ma być niby zajechany, to co powiedzieć o Pogbie, Cristiano czy Hazardzie: każdy z nich zagrał w poprzednim sezonie o wiele więcej spotkań od Martiala, i każdy grał w pierwszej 11 na euro. Martial jest po prostu przereklamowany: jest szybki i ma niezły drybling(chociaż żaden z niego Messi, czy nawet Ben Arfa, żeby mijał po 3-4 przeciwników), i to wszystko. Po prostu komuś przyszło do głowy zapłacić za niego te 90 mln i stąd ten mit jego wielkiego talentu, "drugi Henry" i tak dalej.
» 16 kwietnia 2017, 17:10 #89
grzeho16: Martial przereklamowany... no nieźle :) możliwe że jest tak jak mówi piter, że jest zajechany po poprzednim sezonie. Hazard i Ronaldo są starsi, taki młody zawodnik jak Martial potrzebuje więcej odpoczynku. Mi się jednak wydaje że wina jest po stronie Mourinho. Nie daje mu takiego wsparcia jak Pogbie na przykład. I nie piszcie że Martialowi się nie chce. To jest profesjonalna piłka. Tam nie ma że komuś się nie chce i walczy o miejsce w składzie. Depay się nawet wypowiadał jak odszedł że trenował tak ciężko jak inni i sam nie wie czemu nie grał.
» 16 kwietnia 2017, 17:31 #88
lukiton0589: O mój Boże! Young, Fellaini i Lingardinho w wyjściowym składzie. Martiala nie ma nawet na ławce! Ten siwy pan chce zniszczyć Manchester United. Za jakie grzechy on ośmiesza ten klub. Oby jak najszybciej się go pozbyto.
» 16 kwietnia 2017, 16:45 #87
MatiasXD: Taktyka siwego: Parkujemy autokar i dzida na Rashforda.
» 16 kwietnia 2017, 16:45 #86
PogromcaTroli: Zadzwoń do Mou i podaj mu swoja taktyke
» 16 kwietnia 2017, 16:51 #85
dawid27154: I o dziwo to chyba jedyna taktyka która przy obecnej kadrze, kontuzjach, zmęczeniu i formie poszczególnych zawodników ma szansę wypalić.
» 16 kwietnia 2017, 16:54 #84
mamwsiowd: Szczekał i szczekał tak Konte przed meczem że może i się doszczeka. Jose nic nie mówił ale ,jak na pierwszy rzut oka ,patrząc na składy to ułożył to genialnie.Przewiduję że zastawi autobus na początek meczu(z opcją b.szybkiej kontry przez Raszforda) a po przerwie zobaczymy troszkę ataku,po osłabieniu obrońców Czelsi.Nie dość że jest szansa na bramkę w drugiej połowie ,to jeszcze Ibra i Miki nie będą dobici przed meczem z Anderlechtem.Jak na początek "na myślenie" : Brawo Mourinho !!
» 16 kwietnia 2017, 16:44 #83
karol100: W kocu ktos myslacy sie odezwal.
» 16 kwietnia 2017, 16:45 #82
Andrew07: no fajnie szybka kontra, super taktyka wiadomix. Problem jest taki, że w tym sezonie w meczach które miałem okazję oglądać nie zaobserwowałem takiego zjawiska jak szybka i skuteczna kontra w naszym wykonaniu.
» 16 kwietnia 2017, 16:49 #81
piter100000: bo w większości meczów na ataku grał Zlatan, który do szybkiej kontry pasuje jak świni siodło
» 16 kwietnia 2017, 16:52 #80
reddev7: Oczywiście Chelsea, to nie Anderlecht, ale w meczu z Belgami Ibra niejednokrotnie dostawał szybie, prostopadłe piłki no i właśnie... aż przykro się na to patrzyło, jak nie potrafił do nich dobiec. Jestem o tym przekonany, że Rashford poradziłby sobie idealnie w takiej roli, wysuniętego napadziora, podobnie jak Martial. Pytanie tylko, czy w tym meczu, przy obronie Chelsea, takie szybkie prostopadłe podania, w ogóle będą miały rację bytu.
» 16 kwietnia 2017, 16:52 #79
Andrew07: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.04.2017 16:59

piter100000 przecież takiego napastnika jak ibra (dosyć wolnego ale z dobrym przyjęciem i techniką) można wykorzystać przy kontrze w inny sposób niż zmuszać go do ścigania się z obrońcami. Taki silny gość może służyć do przyjęcia trudnej pilki z obrońcą na plecach i rozegrania jej do szybkich skrzydłowych podłączających się do kontry. Tak więc uważam, że ibra nie koniecznie przeszkadza w kontrowaniu.
» 16 kwietnia 2017, 16:58 #78
Batigol222: Pomarzyć zawsze można. Ale będzie raczej tak: Kante i Matic całkowicie panują nad środkiem pola a Hazard co chwila wsadza obrońców na karuzelę. Po pierwszej połowie jest 2:0 dla Chelsea i do końca meczu mało co się dzieje. Swoją drogą: to śmieszne, że trener, który wydał w jednym okienktu transferowym prawie 200 mln na nowych piłkarzy oszczędza swoich graczy na Ligę Europy, bo sam nie wierzy w awans przez zajecie miejsca w TOP 4. Ani Klopp, ani Conte ani tym bardziej Poczetino czy jak mu tam nie wydali nawet jednej trzeciej takiej kasy na transfery i pewnie każdy z nich wprowadzi swój zespół do LM przez ligę.
» 16 kwietnia 2017, 17:14 #77
Batigol222: Pomarzyć zawsze można. Ale będzie raczej tak: Kante i Matic całkowicie panują nad środkiem pola a Hazard co chwila wsadza obrońców na karuzelę. Po pierwszej połowie jest 2:0 dla Chelsea i do końca meczu mało co się dzieje. Swoją drogą: to śmieszne, że trener, który wydał w jednym okienktu transferowym prawie 200 mln na nowych piłkarzy oszczędza swoich graczy na Ligę Europy, bo sam nie wierzy w awans przez zajecie miejsca w TOP 4. Ani Klopp, ani Conte ani tym bardziej Poczetino czy jak mu tam nie wydali nawet jednej trzeciej takiej kasy na transfery i pewnie każdy z nich wprowadzi swój zespół do LM przez ligę.
» 16 kwietnia 2017, 17:16 #76
Batigol222: Pomarzyć zawsze można. Ale będzie raczej tak: Kante i Matic całkowicie panują nad środkiem pola a Hazard co chwila wsadza obrońców na karuzelę. Po pierwszej połowie jest 2:0 dla Chelsea i do końca meczu mało co się dzieje. Swoją drogą: to śmieszne, że trener, który wydał w jednym okienktu transferowym prawie 200 mln na nowych piłkarzy oszczędza swoich graczy na Ligę Europy, bo sam nie wierzy w awans przez zajecie miejsca w TOP 4. Ani Klopp, ani Conte ani tym bardziej Poczetino czy jak mu tam nie wydali nawet jednej trzeciej takiej kasy na transfery i pewnie każdy z nich wprowadzi swój zespół do LM przez ligę.
» 16 kwietnia 2017, 17:26 #75
rizx: A może w tym szaleństwie jest metoda? Fellaini, Herrera i para obrońców będą cały mecz gryźć trawę, Valencia, Young i Liniesta też będą biegać od bramki do bramki a Rash idealny na kontry
» 16 kwietnia 2017, 16:40 #74
Sideswipe: Szanuje Younga ale opaska dla niego to trochę przesada, tym bardziej, że ostatnio nie gra zbyt często myślę że Antonio na nią bardziej zasługuje chociaż nie wiem dokładnie jak z komunikacją u nich.
» 16 kwietnia 2017, 16:40 #73
cekaj: Witam:)
Ma ktos jakiegoś dobrego linka ?
Pozdro
» 16 kwietnia 2017, 16:39 #72
Dorgnan: reddit.com/user/SoccerStreamBot

juz kiedys byl podawany i to nie raz...
» 16 kwietnia 2017, 16:51 #71
cekaj: Dziękuje bardzo
» 16 kwietnia 2017, 16:55 #70
mataderPL: Young, Rash & Lingard VS Hazard, Costa & Pedro...
Popuś, czy to ty?
Mimo to wygrana 2:1. Nie dziękujcie.

Pzdr
» 16 kwietnia 2017, 16:38 #69
RuudVN: jak czytałem skład to nie wiedziałem, czy to podstawa czy rezerwa, dopiero po minucie zobaczyłem, że nazwisk niżej jest tylko 7, więc ci na górze będą grać
» 16 kwietnia 2017, 16:38 #68
bambi1234: Też jestem w szoku. Ale trzeba wierzyć w swój zespół do końca. Ja wierzę, wierzę że ta jedenastka będzie dzisiaj grać do końca!
» 16 kwietnia 2017, 16:37 #67
tyber28: Conte też jest zdziwiony.
» 16 kwietnia 2017, 16:34 #66
raku0202: ten gosciu to tajny agent wyslany przez chelsea!
» 16 kwietnia 2017, 16:34 #65
odbyciarz: Z takim składem, to ja pier...
» 16 kwietnia 2017, 16:33 #64
BajtiMU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.04.2017 16:34

Z racji tego,ze mamy wielkanoc fajnie by było żebyśmy zmartwychwstali w dzisiejszym meczu i zaczęli zdobywać 3 pkt.
» 16 kwietnia 2017, 16:33 #63
karol100: Bardzo dobry sklad, w czwartek czeka nas duzo wazniejszy mecz, jak do 60 minuty wciaz bedziemy w kontakcie z chelsea to pewnie wejdzie i ibra i mhita, a jak do tego czasu bedzie juz 0-2 to niech siedza i odpoczywaja
» 16 kwietnia 2017, 16:32 #62
MbDevil: 4 obrońców, 2 defensywnych pomocników, 2 zadaniowców do biegania + Pogba i Rashford. Na pewno jest w tym pomysł i Mou chyba liczy że najważniejsze 0 z tyłu a w ofensywie uda się coś ugrać. Jak nie strzelimy to wtedy zmiana taktyki i Ibra z Mikim wejdą. Mi się podoba
» 16 kwietnia 2017, 16:31 #61
Matejko: Dokladnie jest tak jak piszesz. Szkoda, ze te placzki nizej nie potrafia zrozumiec tak prostych rzeczy.
» 16 kwietnia 2017, 16:34 #60
Devil78: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.04.2017 16:38

To w takim razie conte jest beznadziejny bo zamiast zadaniowcow i biegaczy wystawia technicznych i ofensywnych min. skrzydłowych. Qrwa takie myślenie mnie zalamuje. Mou sadzalby nawlce Messiego i neymara w trudnych meczach na to wychodzi
» 16 kwietnia 2017, 16:37 #59
Matejko: Conte nie musi rotowac skladem, jego pilkarze sa wupoczeci, bo caly czas graja jeden mecz w tygodniu. Wiem, ze to trudne do zrozumienia, ale licze na to, ze sobie poradzisz.
» 16 kwietnia 2017, 16:40 #58
Devil78: Nie kozacz tak kolego. Mówimy o założeniach taktycznych a nie poziome zmęczenia. Ale to ja nie rozumiem. Masakra
» 16 kwietnia 2017, 16:44 #57
Matejko: No tak, bo dobierajac sklad nie trzeba patrzec na zmeczenie zawodnikow...
» 16 kwietnia 2017, 16:47 #56
Devil78: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.04.2017 16:52

Qrwa przecież ten wątek dotyczy założenia taktycznego które potwierdziłes. Nie zalamuj mnie
» 16 kwietnia 2017, 16:50 #55
maniekk10: 9 meczów to w kwietniu to jest na prawdę dużo.. obecnie najważniejsza jest LE i dlatego rozumiem wybór Mou. Niektórzy "znawcy" nie potrafią tego zrozumieć.
» 16 kwietnia 2017, 16:59 #54
Kilerek7: I my chcemy osiągać wyniki, mając Lingarda i Younga na skrzydłach, ja rozumiem, że oni dają też trochę w defensywie i lepszą szybkość, a Ibra pewnie jest oszczędzany na rewanż z Anderlechtem, ale to jest jakaś kpina. Martiala nawet ławce nie ma eh:/
» 16 kwietnia 2017, 16:30 #53
Maziarzu: Jeśli oglądasz mecze nie powinien cie dziwic brak Martiala
» 16 kwietnia 2017, 16:35 #52
janpal1: Nie wiem czy oglądałem mecz z Anderlechtem i grę Martiala. Co chwilę gubił pilke, nie wiem czy miał choć jeden udany drybling. Oby to był tylko tzw. drugi sezon, bo to co grał rok temu to była bajka.
» 16 kwietnia 2017, 16:42 #51
Kilerek7: Ale na ławce jako dodatkowa opcja by się przydał.
» 16 kwietnia 2017, 16:48 #50
Devil78: Lepiej grać gościem który starcie trochę piłek ale równie dobrze mose zrobic kluczowe akcje czy takim który ma wpływ na ofensywe United jak kibic przed telewizorem
?
» 16 kwietnia 2017, 16:52 #49
MatiasXD: Zlatan oszczędzany na Ligę Europy która jest prorytetem. Dzisiaj będą Wielkanocne Jaja. Remis 1:1 biorę w ciemno :)
DARMIAN on fire!!
» 16 kwietnia 2017, 16:30 #48
Kickapoo: Nieźle musiał wczoraj zapić Mourinho xD
» 16 kwietnia 2017, 16:29 #47
LvG: Skład na dzisiejszy mecz to jakiś dramat ..rwa
» 16 kwietnia 2017, 16:27 #46
kckMU: Mourinho, ufam Tobie...
» 16 kwietnia 2017, 16:27 #45
ro7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.04.2017 16:27

No tak Martial zagrał 25 minut, miał jedno kluczowe podanie na asystę do Ibry, ale ten nie strzelił więc trybuny...

Tyle dobrze, że Fellaini, Lingard i Rashford grają cały sezon bezbłędnie...
Tylko dzięki nim jesteśmy tak wysoko.
» 16 kwietnia 2017, 16:27 #44
janpal1: Nie powiedziałbym, że Martial grał dobrze ;)
» 16 kwietnia 2017, 16:44 #43
zbyszek7: Very tired tak powiedzial o Zlatanie. Nie czarujmy sie w top4 nie bedziemy wiec musimy wygrac LE dobrze ze Zlatan i Miki odpoczywaja
» 16 kwietnia 2017, 16:27 #42
Walnuts: Top 4 w lidze jest niemal przegrane, ale po Mourinho, w takim meczu, powinno się oczekiwać czegoś więcej. Gra z byłym klubem, z którego dostał kopa w d*pę i zaliczył już dwie porażki z rzędu. No ale po co się starać odegrać...
» 16 kwietnia 2017, 16:31 #41
maniekk10: I to świadczy właśnie dobrze o Mou, nie chce za wszelką cene się odegrać ale myśli o drużynie i o całym sezonie :) też chciałbym żeby wygrali z Chelsea ale jeśli to ma pomóc wygrać LE to jak najbardziej jestem za :)
» 16 kwietnia 2017, 16:53 #40
Martwica: Martial?
» 16 kwietnia 2017, 16:27 #39
piter100000: na treningu uczy się dryblować
» 16 kwietnia 2017, 16:29 #38
Matejko: Tam gdzie jego miejsce, na trybunach.
» 16 kwietnia 2017, 16:29 #37
iMarMU: Wygramy to 2:0!!
» 16 kwietnia 2017, 16:27 #36
CJQualls: A ja czekam, na kolejnych pogromców, którzy są zachwyceni obecnym składem i sytuacją w klubie. Oby się Mou nie przejechał w czwartek z Anderlechtem :P
» 16 kwietnia 2017, 16:27 #35
dawid27154: Na pierwszy rzut oka masakra... Ale jeśli by tak spojrzeć z drugiej strony to chyba jedyna szansa żeby coś ugrać czyli kontra i ta trójka z przodu może to jakimś cudem zrobić...
» 16 kwietnia 2017, 16:26 #34
Chestnut: Na pewno Chelsea się nie spodziewała
» 16 kwietnia 2017, 16:28 #33
84cantona7: Tak ta trójka z przodu . Najpierw Young musiałby celnie dośrodkować a potem albo Rash lub Lingard wykorzystać 100 % okazje Czyli za dużo cudów jak na jeden mecz.
» 16 kwietnia 2017, 16:30 #32
odbyciarz: 84cantona7, kur znowu ty, od ilu ty jesteś kibicem że nie wiesz, że Young ma genialne dośrodkowania. Czy ty W OGÓLE jesteś kibicem...
» 16 kwietnia 2017, 16:45 #31
dawid27154: Jedno jest pewne Rashford to dużo lepszy wybór na ten mecz niż Ibra i za to duży plus. Lingard był pewniakiem do składu bo nie ma kto grać, a Young może coś odpalić. Szkoda ze Carrick nie gra
» 16 kwietnia 2017, 16:52 #30
RobvanKlu5i: Oho zaczęło się :) dzieci powyłaziły, już przewidują wynik i przebieg gry :) dobrze się zaczyna :)
» 16 kwietnia 2017, 16:26 #29
Devil78: Stary ty masz chyba mega potrzebę dowartosciowania się. Ile razy jeszcze przynudzisz o tych dzieciach.
» 16 kwietnia 2017, 16:27 #28
Cavron: O niczym tak teraz nie marzę jak o naszym zwycięstwie i pooglądaniu komentarzy po meczu.
» 16 kwietnia 2017, 16:29 #27
Chestnut: Jak wygramy to komentarzy będzie z 10.
» 16 kwietnia 2017, 16:30 #26
Andrew07: Devil78 taki plebs jak my nigdy nie zrozumiemy jego geniuszu. A i RobvanKlu5i masz skopiuj sobie taki znak " . " bo ciągle używasz buźki zamiast kropki.
» 16 kwietnia 2017, 16:31 #25
piter100000: Cavron będzie coś w stylu: "Jose geniusz!", "Od początku wiedziałem, że to dobry wybór", "W przyszłym sezonie gramy o mistrza" itd.
» 16 kwietnia 2017, 16:31 #24
PogromcaTroli: Niech pisze tyle razy ile trzeba!Jęczydupki wyszly z dziur, to chlopak jedzie i dobrze!
» 16 kwietnia 2017, 16:32 #23
Himself: obudz sie w koncu
» 16 kwietnia 2017, 16:34 #22
84cantona7: Lingard jest niczym Misiewicz w Pis Ciężko się go pozbyć.
» 16 kwietnia 2017, 16:26 #21
odbyciarz: Nikt, ani normalny kibic, ani piłkarz MU, tym bardziej jak widać sztab nie chce się go pozbywać, a misiewicz jest tak poj.. jak cały pis.
» 16 kwietnia 2017, 16:43 #20
m4c1eq1991: ludzie sa poj.., jak nie pis, to kto? nic z tym nie zrobimy, kogo nie wybierzemy to będzie źle, wiec ja wole nie narzekać a szukać pozytywow
» 16 kwietnia 2017, 18:08 #19
Chestnut: Będzie, będzie zabawa, będzie się działo!
» 16 kwietnia 2017, 16:25 #18
Walnuts: Jedenastka drwali i rzeźników, nastawiona na murowanie bramki. Znowu jakiś głąb dostanie czerwoną kartkę, Chelsea to wykorzysta i Mourinho będzie narzekał na sędziów.
» 16 kwietnia 2017, 16:25 #17
poulthegrouh: 99.9% racji...
» 16 kwietnia 2017, 16:29 #16
Himself: Porazka...mecz poddany przez Mou...czuje pogrom jak w 1 meczu...a Liverpool wygral z WBA 1-0
» 16 kwietnia 2017, 16:25 #15
PogromcaTroli: Komentarz zedytowany przez usera dnia 16.04.2017 16:27

To zatkaj nos jak czujesz
» 16 kwietnia 2017, 16:26 #14
piter100000: może Jose woli zadaniowców i zapierdzielaczy takich jak Young i Lingard zamiast Martiala, który dał "genialną" zmianę w ostatnim meczu
» 16 kwietnia 2017, 16:26 #13
Devil78: Martial w ostatnim meczu zrobił wiele więcej w ofensywie niż lingard ktory nawet próby dośrodkowania nie wykonal. Lingard piłek nie tracił bo ich nawet nie mial. A co tu mówić o próbie ataku w jego wykonaniu
» 16 kwietnia 2017, 16:30 #12
Olo: A Rooney to już chyba walizki spakował i czeka tylko na benefis Carricka.
» 16 kwietnia 2017, 16:25 #11
Paps: No widze,ze Jose pojechal ze skladem :D
» 16 kwietnia 2017, 16:24 #10
Rekin: Prima aprilis?
» 16 kwietnia 2017, 16:24 #9
mleko: Jose zrobił na Wielkanoc kibicom jaja.
» 16 kwietnia 2017, 16:24 #8
PogromcaTroli: Hehe dobre
» 16 kwietnia 2017, 16:25 #7
Olo: Defensywnie... Ale z drugiej strony świeży Ibra i Miki w drugiej połowie na podmęczonego przeciwnika mogą namieszać :)
» 16 kwietnia 2017, 16:24 #6
84cantona7: Żeby mieli tylko po co wychodzić na drugą połowę.
» 16 kwietnia 2017, 16:25 #5
Devil78: Obawiam się że świeży IBRA i tak biega mniej niż obrońcy rywali w 90 minucie :) nie mówię że nie strzeli nic ale raczej ze świeżości to nie będzie wynikało:)
» 16 kwietnia 2017, 16:26 #4
Chestnut: Świeży Ibra to dalej kołek w polu karnym. ;x
» 16 kwietnia 2017, 16:27 #3
arczibald: Hehehe
» 16 kwietnia 2017, 16:23 #2
RobvanKlu5i: Czekam na biadolenie dzieciaków przed pierwszym gwizdkiem :)
» 16 kwietnia 2017, 16:23 #1