Park: Zadecydował brak koncentracji

» 28 stycznia 2012, 20:04 - Autor: bubi - źródło: manutd.com
Pomocnik Manchester United przyznaje, że jednym z powodów przegranego meczu z Liverpoolem była utrata koncentracji w końcówce spotkania, co doprowadziło do strzelenia gola przez Dirka Kuyta.
» Park chce szybko zapomnieć o meczu
Holender wszedłszy na boisko za Jamie’go Carraghera, 25 minut później cieszył się ze zdobycia gola, który dał zwycięstwo The Reds. Park, strzelec bramki na 1-1 tuż przed końcem pierwszej połowy, jest rozczarowany rezultatem, który wydaje się być dla niego niesprawiedliwym, zważając na przewagę United w grze.

- Kontrolowaliśmy piłkę tak, jak ustaliliśmy przed meczem. Robiliśmy to dobrze, ale niestety nie doprowadziło to nas do wygranej. Rozmawialiśmy o przytrzymaniu piłki i stwarzaniu szans. Wykonywaliśmy to i zagraliśmy dobry mecz – powiedział Koreańczyk w MUTV.

- Jednak później straciliśmy koncentrację na chwilę i skończyło się to utratą bramki. Wszyscy schodzili z boiska w ciszy, bo byliśmy rozczarowani – dodaje.

Zawsze po skończonym meczu gracze nie mogą doczekać się kolejnego spotkania, a piłkarze United nie muszą zbyt długo czekać. Już we wtorek rozegrają spotkanie ze Stoke City na Old Trafford. Kolejni przeciwnicy to Chelsea na Stamford Bridge i Liverpool u siebie. A później zaczynają się spotkania w Lidze Europy, czyli dwumecz z Ajaxem Amsterdam.

- Musimy szybko zapomnieć o tym, co się dzisiaj stało i patrzeć na następne spotkania. Wciąż walczymy w Premier Leauge i w Europie – zakończył Park.