Fletcher: Musimy zdominować grę

» 17 grudnia 2010, 12:34 - Autor: Arvv - źródło: Sky Sports
Pomocnik Manchesteru United Darren Fletcher uważa, że zespół musi w pełni kontrolować każde ze spotkań jeśli chce osiągnąć sukces.
» Fletcher nie chce więcej nerwowych spotkań
Wraz ze zbliżającym się pojedynkiem z Chelsea, Szkot twierdzi, że United musi zacząć wykorzystywać nadarzające się okazję, by pozbawić rywali złudzeń.

Uważa ponadto, że zespół powinien wyjść na plac gry i wykończyć przeciwnika. Jako przykład przywołując spotkanie z Blackburn Rovers, w którym to Czerwone Diabły rozgromiły rywala aż 7:1.

W rozmowie z Daily Star wyznał: - Musimy być postrzegani jako egzekutorzy. Były spotkania, w których graliśmy bardzo dobrze, a kończyło się podziałem punktów, gdyż nie potrafiliśmy przejąć kontroli nad meczem i w końcowych minutach traciliśmy bramki.

- Były również takie, w których mieliśmy okazję pokazać charakter i walkę do ostatniej minuty. Odrabiając straty w spotkaniach z Boltonem czy Aston Villą - zakończył Szkot.