Oceny pomeczowe: Bournemouth - Manchester United 2:2

» 13 kwietnia 2024, 21:09 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl, MEN
Manchester United nie będzie miło wspominał sobotniej wizyty na południu Anglii. Czerwone Diabły zremisowały z Bournemouth 2:2 w 33. kolejce Premier League. Jak występ piłkarzy Erika ten Haga ocenił lokalny dziennik Manchester Evening News i użytkownicy DevilPage.pl? Oto oceny za mecz na Vitality Stadium.
» Kobbie Mainoo miał swój udział przy bramce Bruno Fernandesa z rzutu karnego | Fot. Press Focus
Andre Onana
Przy bramce Justina Kluiverta dał się zaskoczyć strzałem w krótki róg. Zapisał na swoim koncie kilka dobrych interwencji.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 5.71

Diogo Dalot
Większość ataków Bournemouth w pierwszej połowie szła jego stroną. Portugalczyk nie radził sobie z zawodnikami Wisienek. Po zmianie stron było nieco lepiej.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 2.52

Willy Kambwala
Przy bramce otwierającej spotkanie został łatwo ograny przez Dominica Solanke. W końcówce niemal sprezentował Bournemouth rzut karny.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 2.9

Harry Maguire
Jego występ w tym spotkaniu był jednym z niewielu pozytywów. Prezentował się solidnie.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 4.48

Aaron Wan-Bissaka
Anglik nie będzie miło wspominał pierwszej połowy. Po zmianie stron spisywał się nieco lepiej.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 3.85

Kobbie Mainoo
Oddał strzał zza pola karnego, po którym sędzia wskazał na jedenastkę. Jak zawsze imponował spokojem przy piłce.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 3.48

Casemiro
Jego obecność na boisku uzasadnia chyba tylko to, że z nim na murawie lepiej czuje się Kobbie Mainoo.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 2.48

Alejandro Garnacho
Widać, że jest mocno eksploatowany w tym sezonie. Nie będzie miło wspominał tego spotkania. Zmieniony w przerwie.
MEN: 3/10 DevilPage.pl: 2.43

Bruno Fernandes
Tylko dzięki niezmordowanej pracy swojego kapitana Manchester United zawdzięcza jeden punkt na południu Anglii. Portugalczyk dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 6.9

Marcus Rashford
Przeprowadził jeden dobry atak w pierwszej połowie, tuż po stracie bramki. Później próbował, ale z kiepskim efektem.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 2.76

Rasmus Hojlund
Lepszy niż w ostatnich spotkaniach, ale nadal bez odpowiedniego serwisu ze strony kolegów.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 2.67

Zmiennicy:

Amad Diallo (za Garnacho 46’)
Dostał swoje minuty na boisku, ale nie miał wpływu na grę Manchesteru United.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 3.29

Mason Mount (za Mainoo 78’)
Miał pomóc Manchesterowi United szukać zwycięskiej bramki, lecz tego nie zrobił.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 3.05