Oceny pomeczowe: Manchester United - Liverpool FC 4:3

» 17 marca 2024, 20:12 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl, MEN
Manchester United po prawdziwym dreszczowcu zameldował się w półfinale Pucharu Anglii. Jak występ Czerwonych Diabłów ocenili użytkownicy DevilPage.pl oraz dziennikarze Manchester Evening News? Oto oceny za niedzielne spotkanie.
» Amad Diallo został bohaterem Manchesteru United w meczu z Liverpoolem | Fot. Press Focus
Manchester United dzięki wygranej z Liverpoolem zagra w półfinale FA Cup z Coventry City. Mecze półfinałowe odbędą się na Wembley w dniach 20-21 kwietnia.

Andre Onana
Dał się zaskoczyć po strzale w krótki róg, choć przy bramkach głównie zawiedli go obrońcy.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 7.41

Aaron Wan-Bissaka
Nie było widać, że pauzował przez dwa miesiące. Dobrze bronił, choć przy drugim golu Liverpoolu mógł zrobić więcej.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 7.43

Raphael Varane
Początek spotkania w wykonaniu Francuza był dobry. Później zaczął przegrywać pojedynki z Darwinem Nunezem.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6.54

Victor Lindelöf
Zaczął mecz na środku obrony, później przesunięty na lewą flankę. Zapisał na swoim koncie mocny strzał w boczną siatkę.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 7.1

Diogo Dalot
Bronił bardzo solidnie. Mecz miał tak szalony przebieg, że często był widoczny również w linii pomocy.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 7.33

Kobbie Mainoo
W pierwszej połowie miał błyskotliwe zagrania i jego gra musiała się podobać. Przed przerwą piłka pechowo odbiła się od niego, co utrudniło interwencję Onanie przy bramce.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 7.75

Scott McTominay
Dał Manchesterowi United prowadzenie, a później zmarnował znakomitą okazję na 2:0. Zanotował asystę przy golu Rashforda.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 7.8

Alejandro Garnacho
Miał swój wkład w gola McTominaya. Biegał niezmordowanie, a w końcówce spotkania zapisał asystę przy bramce Diallo.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 8.51

Bruno Fernandes
Szybko wznowił grę z rzutu wolnego, co dało United bramkę. Momentami zbyt łatwo oddawał piłkę. W końcówce częściej widziany w defensywie. Sprawiał wrażenie, jakby grał z urazem.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 6.75

Marcus Rashford
Asysta przy bramce McTominaya. Miał swoją okazję w ostatniej akcji drugiej połowy. W dogrywce doprowadził do remisu.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 6.9

Rasmus Hojlund
Wrócił do gry po przerwie, co było widać. Virgil van Dijk nie dał mu pograć.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 5.93

Zmiennicy:
Antony (za Hojlunda 71’)
Świetnie wykończył akcję bramkową prawą nogą.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 7.51

Harry Maguire (za Wana-Bissakę 71’)
Wrócił do gry po kontuzji i był to dobry powrót.

Christian Eriksen (za Mainoo 79’)
Wykreował piłkę meczową dla Rashforda, której ten nie wykorzystał.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 6.32

Amad Diallo (za Varane’a 85’)
Zdobył zwycięskiego gola.
MEN: 9/10 DevilPage.pl: 7.91

Mason Mount (za Lindelofa 106’)
Wrócił do gry po czterech miesiącach przerwy.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 5.99

Rashford po zwycięstwie z Liverpoolem: Ten mecz przejdzie do historii
Ten Hag w świetnym humorze po meczu z Liverpoolem. „Chcemy Ligi Mistrzów i trofeum”

Komentarze (18)

trance: Czy są jakieś strony ze statystykami ile piłkarze przebiegli km w meczu. Bardzo jestem ciekawy wyniku Garnacho.
» 18 marca 2024, 08:26 #18
adamII: Zwrociliscie uwage na gre Mounta? :D Dla mnie kazdy jego mecz w tym sezonie wygladal identycznie, jeszcze nigdy nie widzialem zeby ktos utrzymywal tak rowna forme w kazdym meczu. Czlowiek niewidzialnosc.
» 18 marca 2024, 00:23 #17
wider: Komentarz zedytowany przez usera dnia 18.03.2024 00:20

trochę śmieszną niektóre oceny
Mount ma 6 mimo że chyba nawet piłki przez 15min nie dotknął, a Garnacho który był kandydatem do MOTM też ma 6, Hojlund ma 5-6 mimo że po prostu był na boisku i nic nie zrobił, a taki McT z bramką i asystą ma 7
» 18 marca 2024, 00:19 #16
Bukajowaty: Onana całościowo mecz dobry, ale takie strzały jak przy pierwszym golu, to on powinien bronić. Ja rozumiem że strzał był dość mocny, ale to było po krótkim słupku. Spokojnie dało się to wyciągnąć, zresztą miał tę piłkę na ręce.
» 18 marca 2024, 00:12 #15
KarbOn: Tak samo jak przy 3cim golu, powinien się lepiej zachować. Ale to już typowe dla niego, grać dobre zawody a i tak w niektórych sytuacjach zachować się jak jakiś młodzik.
» 18 marca 2024, 09:56 #14
Pawlo: 3 bramki stracone, a Garnacho dostaje ocenę taką samą jak "najgorzej" oceniony obrońca, gdzie miał udział przy pierwszym golu i w 120min robi sprint przez całe boisko i asystuje do Diallo.
» 17 marca 2024, 22:26 #13
SzarimMusty: Oceny obrony i bramkarza wysokie... jak na 3 puszczone bramki to śmiem twierdzić, że bardzo wysokie.
» 17 marca 2024, 21:17 #12
GS8GS: Oglądałeś mecz?
» 17 marca 2024, 21:18 #11
Uwppl: Garnacho MOM
» 17 marca 2024, 20:52 #10
Arturrodeldziko: Garnacho 6 od MEN? :O Przecież to jeden z kandydatów do piłkarza meczu, według mnie. Biegał niezmordowanie przez 120 minut i ciągle kreował sytuacje.
» 17 marca 2024, 20:46 #9
adisman17: Garnacho dziś zasłużył na wyżej. Nabiegał się niemiłosiernie, szkoda że tak chaotycznie rozwiązywał różne akcje ale co chłopak ma kondycje to czapki z głów :) Oby ten sezon dał mu cenne doświadczenie na nowy sezon :)
» 17 marca 2024, 20:40 #8
GS8GS: Mainoo w pierwszej połowie prezentował się fantastycznie. Aż chce się oglądać tak grający zespół. Zaangażowanie, walka, szukanie kolegów.

Ale to jak dojrzale gra Mainoo to coś nisamowitego. Dzisiaj Garnacho też w końcu pokazał że potrafi dostrzegać kolegów i rozegrał fantastyczny mecz.

Myśle że takiw wynik i przebieg spotkania pozwoli zbudować morale u kilku piłkarzy i tchnąć nową energie, Cieszy mnie ze bramki zdobyli Rash i Antony.
» 17 marca 2024, 20:38 #7
RedRevolta: Ocena MEN dla Garnacho to kryminał, to był w mojej ocenie zawodnik meczu.
» 17 marca 2024, 20:23 #6
kondzik: Cholera,ale on ma parę 100 któraś minuta a ona zasuwa jak mały samochodzik
» 17 marca 2024, 20:31 #5
lecho: Dokładnie, Garnacho przez cały mecz napędzał ataki, ani chwili przerwy. I w końcu w większości przypadków dobre decyzje.
» 17 marca 2024, 20:47 #4
awe: Powtorze sie, ale on gra poki co efektownie, a nie efektywnie, za malo wynika z tego wiatru, ktory robi, oczko do gory moglby dostac, ale daleko mu do MVP.
» 18 marca 2024, 15:44 #3
OMG: Amad za nisko przez DP. Odebrał pilke przy bramce na 3;3, strzelil bramke na 4;3. Dodatkowo caly czas aktywny, szukal gry.
» 17 marca 2024, 20:23 #2
lecho: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.03.2024 20:48

Ale też spowalniał akcje, nie zawsze pressował choć powinien mieć więcej sił i łamał linię spalonego. Strzelił gola, owszem, szacun, ale poza tym wkład w mecz miał raczej umiarkowany.
» 17 marca 2024, 20:47 #1